Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polacy popierają rząd!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-03-2022 12:13Arminius (25555 punktów)Polacy popierają rząd!
Ocena -3 na 3
Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
Zainteresowanych tematem - odsyłam do podlinkowanego materiału.

"W najnowszym sondażu United Surveys dla WP zapytaliśmy o ocenę działań podjętych przez polski rząd w sprawie militarnej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę.
Większość z ankietowanych dobrze oceniła pracę gabinetu Mateusza Morawieckiego w obliczu wojny Władimira Putina.
"Nowy sondaż WP. Rząd zdał egzamin? Polacy o reakcji obozu PiS na wojnę
Militarna agresja Rosji na Ukrainę postawiła władze państw Zachodu przed nowymi zadaniami. Dwie trzecie Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu Mateusza Morawieckiego w sprawie konfliktu w Ukrainie - wynika z sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski."


www.wp.pl/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.

Manipulacja.

A gdzie dopisek w że w sprawie?

Tfuuu...

Pisz lepiej czemu mnie nazwałeś putinowskim czymś tam.. głupku nie odpuszczę ci tego.
22-03-2022 12:34 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)skretyniał do cna
>>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>Manipulacja.
>A gdzie dopisek w że w sprawie?

W cytacie i podlinkowaniu ( "W najnowszym sondażu United Surveys dla WP zapytaliśmy o ocenę działań podjętych przez polski rząd w sprawie militarnej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę.
Większość z ankietowanych dobrze oceniła pracę gabinetu Mateusza Morawieckiego w obliczu wojny Władimira Putina.") skretyniały rostrollu.

Ucz się megaidioto czytać i rozumieć to co czytasz.
22-03-2022 12:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: skretyniał do cna
>>>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>>Manipulacja.
>>A gdzie dopisek w że w sprawie?
>W cytacie i podlinkowaniu ( "W najnowszym sondażu United Surveys dla WP zapytaliśmy o ocenę działań podjętych przez polski rząd w sprawie militarnej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę.
>Większość z ankietowanych dobrze oceniła pracę gabinetu Mateusza Morawieckiego w obliczu wojny Władimira Putina.") skretyniały rostrollu.
>Ucz się megaidioto czytać i rozumieć to co czytasz.

Manipulujesz olśe. Cytat to cytat. A ty piszesz że co innego....

Łzesz

Powtarzam głupku czemu nazywasz mnie putinowski coś tam.
szarley (54911 punktów)Odp: Polacy popierają rząd!
>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
Manipulacja.
A gdzie dopisek w że w sprawie?
Pisz lepiej czemu mnie nazwałeś putinowskim trolem. Jakiś cytat?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-03-2022 12:36 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)skretyniali
>>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>Manipulacja.
>A gdzie dopisek w że w sprawie?

Drugi megaidiota się ujawnił.

Tu megaidioto jest wskazanie w jakiej sprawie - w cytacie i podlinkowaniu:

"W najnowszym sondażu United Surveys dla WP zapytaliśmy o ocenę działań podjętych przez polski rząd w sprawie militarnej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę.
Większość z ankietowanych dobrze oceniła pracę gabinetu Mateusza Morawieckiego w obliczu wojny Władimira Putina.
"Nowy sondaż WP. Rząd zdał egzamin? Polacy o reakcji obozu PiS na wojnę
Militarna agresja Rosji na Ukrainę postawiła władze państw Zachodu przed nowymi zadaniami. Dwie trzecie Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu Mateusza Morawieckiego w sprawie konfliktu w Ukrainie - wynika z sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski."

Ucz się czytać i rozumieć kretynie.
22-03-2022 14:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)Odp: skretyniali
>>>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>>Manipulacja.
>>A gdzie dopisek w że w sprawie?
>Drugi megaidiota się ujawnił.

PYTAM dlaczego mnie nazwałeś putinowskim trolem. Jakiś cytat?

*****
***

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
23-03-2022 16:52 
 Ocena 1 na 1
kaszelop (219 punktów)

>Drugi megaidiota się ujawnił.

Arminius powinien pracować w Kurwizji TVPiSS.
On jest lepszy od Rahonia lub Sakiewicza w wychwalaniu pissowskiej sitwy.
Berzerac (5671 punktów)Odp: Polacy popierają rząd!
>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>Zainteresowanych tematem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
>"W najnowszym sondażu United Surveys dla WP zapytaliśmy o ocenę działań podjętych przez polski rząd
>w sprawie militarnej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę.
>Większość z ankietowanych dobrze oceniła pracę gabinetu Mateusza Morawieckiego w obliczu wojny
>Władimira Putina.
>"Nowy sondaż WP. Rząd zdał egzamin? Polacy o reakcji obozu PiS na wojnę
>Militarna agresja Rosji na Ukrainę postawiła władze państw Zachodu przed nowymi zadaniami. Dwie
>trzecie Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu Mateusza Morawieckiego w sprawie
>konfliktu w Ukrainie - wynika z sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski."
>www.wp.pl/

Prawda jest taka, że PIS nadrabia swoją indolencję na wojnie w Ukrainie. Oczy całego świata zwrócone są właśnie tam, a pis swoimi działaniami w tym kierunku odwraca uwagę Polaków od takich spraw jak chociażby inflacja.

Jak nazwać działanie pisu polegające na znacznym podrożeniu towarów i usług, po to aby trochę później chełpić się tym, że obniżono/zniesiono stawkę podatku vat. Ceny w górę, vat w dół i tak dziady na swoim wyjdą, a my nawet nie zorientowaliśmy się, że zostaliśmy wydymani. Nie pierwszy, nie ostatni raz.
hanging_bishop (1112 punktów)
Śmiech na kółkach... Nie pogrążaj się już Pan bardziej bo to robi się już niesmaczne.
Rowerex (859 punktów)
>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.

Skąd jakiekolwiek zdziwienie? Gdybym był u władzy w dowolnym państwie, to uznałbym pandemię i wojnę tuż za granicą za nieoceniony dar niebios służący skutecznemu utrzymaniu i wzmocnieniu mojej władzy - grzechem śmiertelnym jest niewykorzystanie takiego daru.

A jak go wykorzystać ogłupiając naród, tu już w jakimś poście tu pisałem.
kaszelop (219 punktów)
>Według najnowszego sondażu 2/3 Polaków dobrze ocenia dotychczasowe działania rządu.
>Zainteresowanych tematem - odsyłam do podlinkowanego materiału.

Bajdurzenie i urojenia Pana Arminiusa.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365