Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy wolno nie marznąć gdy ktoś za to płaci życiem - apel do Niemców

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
24-03-2022 19:33MaxGolonko3 (3459 punktów)Czy wolno nie marznąć gdy ktoś za to płaci życiem - apel do Niemców
Grafika:

pbs.twimg.(*)WYAgWI4h?format=png&name=small

Niemcy! Na boga! Na Darwina!
Putin morduje naród ukraiński, a wy nie chcecie zakręcić rury z gazem.
Ludzi mordują masowo, a wy patrzycie na 30% gospodarki, że stanie.
Stanie to stanie! Trudno! Buzek Ok. Biden Ok.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)Odp: Czy wolno nie marznąć gdy ktoś za to płaci życiem - apel do Niemc
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)WYAgWI4h?format=png&name=small
>Niemcy! Na boga! Na Darwina!
>Putin morduje naród ukraiński, a wy nie chcecie zakręcić rury z gazem.
>Ludzi mordują masowo, a wy patrzycie na 30% gospodarki, że stanie.
>Stanie to stanie! Trudno! Buzek Ok. Biden Ok.
>Siema
>_

Stanie to stanie 😂😂
Na ile ma stanąć?
Co potem?
Jak stanie to co będzie?
Będzie chleb? Będzie woda?

Jesteś jak opozycja, która zawsze wie do trzeba do momentu
jak sama nie dojdzie do władzy i naocznie się przekona, że p*****lenie to nie to samo co rządzenie.

Twój brat w wierze,pan Habeck, najzielońszy zielony właśnie z p*****lącej opozycji przesiadł się do realności i to on nie chce zakręcić gazu. Najzielońszy zielony 😂
24-03-2022 20:43 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
Gdybyż zieloni byli tylko idiotami...
Ale to skorumpowani idioci, mający kasę wielkiego biznesu, który bezlitośnie niszczy środowisko i wykorzystuje zielonych do tępienia konkurencji

Zieloni w Polsce optują za ogrzewaniem domów butelkami PET, bo węglowe górnictwo nie zapłaciło im łapówki, ale Max woli swoich idoli, którzy niszczą planetę latając w kosmos, ale wielodzietne rodziny są be

Max do dziś nie odpowiedział na argument butelek, bo zieloni mają dotacje z browarów
Pozdrawiam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
qwery (2864 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)WYAgWI4h?format=png&name=small
>Niemcy! Na boga! Na Darwina!
>Putin morduje naród ukraiński, a wy nie chcecie zakręcić rury z gazem.
>Ludzi mordują masowo, a wy patrzycie na 30% gospodarki, że stanie.
>Stanie to stanie! Trudno! Buzek Ok. Biden Ok.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne

Q.wa,na tej zasadzie to zawsze ktos kogos morduje, jakim trzeba byc ...ilem zeby powtarzać za meistrimem. Czy ty czesem myslisz samodzielnie?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)WYAgWI4h?format=png&name=small
>Niemcy! Na boga! Na Darwina!
>Putin morduje naród ukraiński, a wy nie chcecie zakręcić rury z gazem.
>Ludzi mordują masowo, a wy patrzycie na 30% gospodarki, że stanie.
>Stanie to stanie! Trudno! Buzek Ok. Biden Ok.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne

Proste wyobrażenia o złożonych konsekwencjach.

Należy też przewidywać działanie Ruskich kiedy Ci, nie będą mieli już nic do stracenia.

Uznałeś, że gorzej już być nie może lecz może być znacznie gorzej i te ofiary w tym znacznie gorzej moglby stracić znacznie.

Pamiętam ze swojej młodości scenę gdy jeden opych skakał po głowie drugiego człowieka, mojego znajomego. Nikt nie reagował w tym ja też nie. Instynkt. Opych był wielki i w amoku. Każda interwencja mogłaby skończyć się śmiercią dla interweniującego.

Nie bronię Niemców ale Putin był początkowo w amoku i w tym stanie emocjonalnym był dla wszystkich interweniujących śmiertelnie groźny. Mógłby rozjebac świat nawet za zakręcenie gazu.

Myślę, że Niemcy czekają aż Putin wyjdzie z amoku i zacznie słabnąć.

Gdy się nieodpowiednio zachowasz w otoczeniu kogoś znacznie silniejszego, kto wszedł na ścieżkę wojenną i szuka zaczepki, żeby kogoś rozjebac, to będziesz zagrożony śmiercią.

W amoku nie ma rozumu, strachu, bólu.
W amoku jest tylko krew.

Widzialem kiedyś dwa psy walczące, które oba wpadły w amok. Lala się z nich gęsto krew ale żaden nie odpuścił szczęki zatopionej w drugim. Dopiero wiadro lodowatej wody pomogło je rozdzielić i potem długo lizały rany.

Zbyt prosto widzisz świat i nie rozumiesz zwierzęcych instynktow.

Putinem i innymi rządzą zwierzęce instynkty.

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365