> I faktu tego nie zmienią moskiewskie, putinowskie kleszcze, obecne także na tym forum, które nad> fenomenem jak wyżej bardziej ubolewają niż się z niego cieszą. Bo w swej skundlonej małostkowości> nie mogą przeboleć tego, iż wszystko to dzieje się w Polsce pod rządami PiS.> www.bbc.com/news/av/world-europe-60854502BZDURY, BZDURA, BZDURNO, BEZ SENSU! Pis wszystko kładzie i nic dobrze nie umie zorganizować bo bazuje na zasadzie BMW (bierni, mierni, wierni, widywani na mszy, znajomi znajomego). W pomocy dla Ukraińców nie jest w stanie bardzo przeszkodzić i to wszystko. *** Armiunius czasem udaje, że pisze coś neutralnego i wtedy są to bzdury bo słaby jest w samodzielnym myśleniu. Maskuje takimi wypocinami swoją robotę, za która mu płacą, czyli atakowanie Żydów, wybielanie PIS albo popieranie tych bzdurnych idei, które akurat pasują PIS (np antyszczepionkowe - bo w Sejmie jest nieformalna koalicja PIS z partiami ludzi chorych psychicznie czyli z Kukizem, Konfederacją i Ziobro). Płacą Arminiusowi za to. Nie komentujmy jego wątków. Poczekajmy do 17-tej jak Armiunus skończy pracę i piszmy wtedy normalne wątki. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|