>Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa ........
Cokolwiek najgorszego o tobie napisać nie będzie to kłamstwem tylko szczerą prawdą. Czy jesteś ignorancie w stanie napisać sensowny wątek na tym forum? Spróbuj to zrobić. Poczytaj na jakiś ciekawy temat i spłódź sensowny wątek. Pisząc jak w zacytowaniu, primo dowodzisz że jesteś kwalifikowanym kretynem, secundo, dekonstruujesz totalnie swoją psychikę i intelekt.
|