Pisze dzisiaj Arminius > "Protokołach mędrców Syjonu"? Nie, ja mówię o "tu i teraz".> Czy ja mówię o "Protokołach mędrców Syjonu"? Nie, ja mówię o "tu i teraz". O żydowskich zbirach i kanaliach z najbliższego otoczenia zbrodniarza i kanalii Putina.A co ciekawe, w kontekście konfliktu Syryjskiego pisał tak: Cytat:>Ale teraz już nie możemy wykluczyć, że "inne szatany są tam czynne" i zamaszyście mieszają amerykańską warząchwią w bliskowschodnim kotle. I znów muszę sakramentalnie się powtórzyć: Protokoły wiadomo jakie to bajeczka dla milusińskich - rzeczywistość jest zdecydowanie bardziej soczysta i... siarczysta. Dawał do zrozumienia, że to nie "Rosja wspierająca Assada-popieranego także przez Iran i Hezbollah" jest zagrożeniem dla Syrii. "przejrzyście ujawnia się rola USA jako państwa zdominowanego przez lobby syjonistyczne ("kidnapped nation")"Zamieszczając przy tym linki wprost na serwery Kremlowskiej fabryki trolli w St. Petersburgu i to dokładnie w trakcie amerykańskich wyborów prezydenckich. Oto "zweryfikowany link"(pamiętacie z jaka dumą je "weryfikowł"), do strony (dzisiaj już nie działa z wiadomych powodów): cosmos.ucc(*)C/articles/article0005345.htmlDzisiaj wiemy kto bombardował Aleppo. Ci sami, Rosyjscy zbrodniarze dzisiaj bombardują Ukrainę Przy okazji zmieścił w swoim wątku odnośnik do strony z artykułem o znamiennym tytule:
ISIS, nie Rosja, jest wrogiem w Syrii. Nie podaje linku ponieważ strona jest zgłoszona jako rozsiewająca malware, co dla odnośników tego putinowskiego trolla było normą. ip-46.com/104.28.2.93To są dwie strony, które w zamierzeniu uderzały w administracje Obamy. Powiedz Putinowski trollu, jak się czujesz w nowym upierzeniu?
Gówno infiltrowane przez Putina "waliło" tutaj coraz większym smrodem od 2014. Dzisiaj osiągnęło apogeum |