Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ad vocem - Istota Arminiusowego geszeftu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
30-03-2022 11:39romaro (25211 punktów)Ad vocem - Istota Arminiusowego geszeftu
Ocena 1 na 1
Pisze dzisiaj Arminius
> "Protokołach mędrców Syjonu"? Nie, ja mówię o "tu i teraz".
>Czy ja mówię o "Protokołach mędrców Syjonu"? Nie, ja mówię o "tu i teraz". O żydowskich zbirach i kanaliach z najbliższego otoczenia zbrodniarza i kanalii Putina.

A co ciekawe, w kontekście konfliktu Syryjskiego pisał tak:

Cytat:
>Ale teraz już nie możemy wykluczyć, że "inne szatany są tam czynne" i zamaszyście mieszają amerykańską warząchwią w bliskowschodnim kotle. I znów muszę sakramentalnie się powtórzyć: Protokoły wiadomo jakie to bajeczka dla milusińskich - rzeczywistość jest zdecydowanie bardziej soczysta i... siarczysta.


Dawał do zrozumienia, że to nie "Rosja wspierająca Assada-popieranego także przez Iran i Hezbollah" jest zagrożeniem dla Syrii.
"przejrzyście ujawnia się rola USA jako państwa zdominowanego przez lobby syjonistyczne ("kidnapped nation")"


Zamieszczając przy tym linki wprost na serwery Kremlowskiej fabryki trolli w St. Petersburgu i to dokładnie w trakcie amerykańskich wyborów prezydenckich.

Oto "zweryfikowany link"(pamiętacie z jaka dumą je "weryfikowł"), do strony (dzisiaj już nie działa z wiadomych powodów):
cosmos.ucc(*)C/articles/article0005345.html

Dzisiaj wiemy kto bombardował Aleppo. Ci sami, Rosyjscy zbrodniarze dzisiaj bombardują Ukrainę

Przy okazji zmieścił w swoim wątku odnośnik do strony z artykułem o znamiennym tytule:

ISIS, nie Rosja, jest wrogiem w Syrii.


Nie podaje linku ponieważ strona jest zgłoszona jako rozsiewająca malware, co dla odnośników tego putinowskiego trolla było normą.
ip-46.com/104.28.2.93

To są dwie strony, które w zamierzeniu uderzały w administracje Obamy.

Powiedz Putinowski trollu, jak się czujesz w nowym upierzeniu?


Gówno infiltrowane przez Putina "waliło" tutaj coraz większym smrodem od 2014. Dzisiaj osiągnęło apogeum
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365