filozofia to diabeł, jest antyludzka, np wymyśliła indywidualizm, wolność, wlasność, wszystko w poprzek raju (jest intelektualnym narzędziem patoelit do dojenia niewolnikow)
w raju nie bylo indywidualizmu, wolności ani wlasności, to są zachowania aspołeczne
teologia sluzy zniewalaniu owieczek przez kk, a filozofia (i inne nauki spoleczne) sluzy zniewalaniu owieczek przez patoelity (polityczne, gospodarcze, finansowe i inne)
nauki spoleczne (w tym ekonomia) sa aspoleczne
|