Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak biznes modowy zareagował

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
31-03-2022 10:41Arminius (25555 punktów)Jak biznes modowy zareagował
Podlinkowany materiał traktuje o reakcji świata mody na rosyjska agresję na Ukrainę.

"Chanel has publicly expressed support for Ukraine. The company donated two million euros to help refugees. They also said they would work closely with their partners to provide future critical support to Ukrainian women and children. The company also collects financial support from employees.
Capri Holdings, the parent company of Versace has decided to make donations to support migrants and victims of what they call the “tragic crisis in Ukraine.” The donation will be transfered to the United Nations World Food Program, which is fighting hunger around the world and is currently launching a campaign in support of Ukrainians abroad that were affected by the war."

ukrainer.net/fashion-reacts-to-war/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .

Kłamco napisałeś to o mnie:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łzesz na mój temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?

Łzesz jak bura suka kłamco
.

Udowodnij moje powiazania.

Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
31-03-2022 11:30 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)obejrzałbyś...

Obejrzałbyś modę, nie rzucałbyś mięchem.
31-03-2022 11:36 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)Arminius Putinowska swołocz
Ale muszę przyznać, że kanalia wstydu nie ma. Przez lata wysługiwał sie zbrodniarzowi na kremlu zamieszczając tu teksty jota w jotę te same, które wypuszczała fabryka trolli w St. Petersburgu, a teraz się lansuje na orędownika Ukrainy.
Udowodniłem ci putinowska kanalio nie tylko tymi tekstami:
Ad vocem - Kretyn czy agent?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,877121
Ad vocem - Istota Arminiusowego geszeftu
www.racjonalista.pl/forum.php/s,877480

Jak myślisz Putinowski trollu, ile jeszcze tekstów identyfikujących twoją kremlowską działalność jest na FR? I ty rzucałeś kremlowski ćwoku na lewo i prawo trollami?

Gdy patrzysz na zdjęcia rannych dzieci, to zapamiętaj swołoczy ruska, że masz w tej tragedii swój udział.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Arminius Putinowska swołocz
>Gdy patrzysz na zdjęcia rannych dzieci, to zapamiętaj swołoczy ruska, że masz w tej tragedii swój udział.

Jezus nauczał, żeby kochać swoich wrogów. Tu nie ma chrześcijan.

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
romaro (25211 punktów)

>Jezus nauczał, żeby kochać swoich wrogów. Tu nie ma chrześcijan.

Zawsze możesz przekazać znak pokoju Putinowi, Morawieckiemu, Orbanowi, Le Pen, Salviniemu.


31-03-2022 11:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: obejrzałbyś...
>Obejrzałbyś modę, nie rzucałbyś mięchem.

Przypominanie ci kłamco że kłamiesz jak bura suka na mój temat to pisanie prawdy.
Różni nas to że ty napisałeś o mnie kłamstwo a ja pisze tobie prawdę że łzesz jak bura suka na mój temat pisząc:
....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...


Arminius to kłamca
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jak biznes modowy zareagował
>W obliczu wojny Putina

Tak sobie tłumaczmy ale wiemy, że wszystkie Ruskie zarażone są rozumem Putina.

Sprawa jest beznadzieja. Ludzie to zwierzęta.

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Podlinkowany materiał traktuje

Arminus, kłamco, napisałeś o forowiczu Farmer kłamstwa.

Kłamco, napisałeś to o nim:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łżesz na jego temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mu bycie trollem Putina?

Łżesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij jego powiązania.

Nie odpuścimy ci tych kłamstw.

Nigdy z tobą, chamie obleśny, nie wejdziemy w polemikę merytoryczną tak samo jak żaden normalny człowiek nie zrealizuje kupna od Rosji Putina czegokolwiek, choćby miał z zimna lub głodu umrzeć.

Z gównem moralnym się nie handluje i nie dyskutuje!

Won kale moralny!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Won kale moralny!!!

Tak Ruskie myślą właśnie o ukraińskim rządzie.

Ktokolwiek używa takiej retoryki, ten nawołuje do wojny.

Wojna może być fajna dopóki masz przewagę. Gorzej gdy ją stracisz i dopadną Cię ludzie, którzy Cię nienawidzą.

Nie zgadzam się na taki język.
Podpisz się pod tym prawdziwym nazwiskiem.

Nie zgadzam się aby w sieci zabierał głos ktokolwiek bez tożsamości.

Każdy powinien ponieść konsekwencje swoich słów!

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podlinkowany materiał traktuje o reakcji świata mody na rosyjska agresję na Ukrainę.

Świat mody mógłby więcej zapłacić szwaczkom szyjącym na akord w Bangladeszu, z pominięciem lokalnych kacyków, to uniknęlibyśmy kolejnej wojny.

Najgorzej gdy wychodzisz do własnych dzieci zryty po 16h z roboty najemnej a dzieci japi z wież ze stali i szkła mijają Cię w limuzynie, w której urządzają party.

Wtedy ręce opadają.

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365