>
Budda ogłosił , że go oświeciło i wszystko jest cierpieniem .4 Prawdy: o cierpieniu, o przyczynie cierpienia, o końcu cierpienia i jego przyczyn oraz prawdy o drodze, która do jego zakończenia prowadzi.w raju nie cierpieliśmy bo nie było JA, nie było indywidualizmu, wolności, własności. Indywidualizm, wolność, własnośc jest iluzja, złudzeniem wymyslonym przez patoelity celem nas dojenia
wolny kon podąża za swoim stadem, wolne dziecko za swoja matką, wolny czlowiek podąża za swoim stadem, ale nie mamy stada, nawet nie jesteśmy ssakami, stąd cierpienie
owca w stadzie jest szczęśliwa, nie ma JA, ani wolności, ani wlasności, ale jeśli ją oddzielisz od stada będzie cierpiec, tak i my. Liberalizm (indywidualizm wolność, własność) to trucizna.
w raju nie bylo cierpienia bo nie bylo JA (indywidualizmu), wolności, własności. Bo w istocie nie ma indywidualizmu, JA to iluzja, program wgrany w twoje cialo przez patoelity, nie ma wolności ani wlasności

ten gość na przedzie to patoelity, my jesteśmy dla nich do dojenia, na mięso (armatnie), do pracy, w rzeczywistości celem latwego rządzenia owcami podzielil nas na bezbronne jednostki -liberalizm-indywidualizm, wolność, wlasność (dziel i rządź) które ogromnie cierpia
żeby przestac cierpiec musimy odrzucić tego falszywego przewodnika (patoelity) i stworzyć nam naturalne stado, wtedy nasze JA rozpłynie się w stadzie, przestaniesz cierpiec bo nie masz JA (tak jak dziecko nie ma JA, jest częścią matki, nie cierpi
ale w żłobku, przedszkolu cierpi, bo nie jest jednością z matką, tworzy się JA, które cierpi