Arminus, kłamco, napisałeś o forowiczu Farmer kłamstwa.
Kłamco, napisałeś to o nim:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łżesz na jego temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mu bycie trollem Putina?
Łżesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij jego powiązania.
Nie odpuścimy ci tych kłamstw.
Nigdy z tobą, chamie obleśny, nie wejdziemy w polemikę merytoryczną tak samo jak żaden normalny człowiek nie zrealizuje kupna od Rosji Putina czegokolwiek, choćby miał z zimna lub głodu umrzeć.
Z gównem moralnym się nie handluje i nie dyskutuje!
Won kale moralny!!!
|