Ruską propagandą po oczach i uszach,
Ja dla porównania i wyważenia ogłupienia przewrażliwionymi mediami, jednocześnie szukam rosyjskich wersji propagandy na rosyjskiej platformie do w filmów "VK" , na komunikatorze Telegram i na wyszukiwarce Yandex pobieranych z Huawei AppGallery Pierwszy to Coś jak zamiennik youtuba kontrolowany przez Rosję. Prawdopodobnie Apka VK.com ze "Sklepu play" będzie odrzucać adresy i zrzuty ekranu na takie filmy ale nie wiem. Jeszcze nie sprawdzałem.
Mam chiński smartfon na wyłącznie Chińskim systemie operacyjny. To taki z tych co Trump wymusił na Google/Android zastosowanie sankcji embarga oprogramowania dla chińskich państwowych producentów elektroniki.
Dobry sprzęt pomimo stosunkowo niskiej ceny w relacji do innych producentów (w Polskich sklepach) z powodu braku OS Android i Usług Google play do czego zwykłym użytkownikom trudno się przyzwyczaić. Ja też nie jestem "nie zwykły". Mam smartfon zarówno z dostępem do sklep play jaki do Chińskiego sklepu z zaplikacjami, pod chiński OS HWI, czyli AppGalery. Oraz smartfon hjuawei w wersji embargowej tj. tylko z OS HWO i AppGalery.
Dziwię się czemu polscy sprzedawcy nie sprzedają tych modeli HWI jako opcji obejścia na amerykańsko-natowską "cenzurę wojenną" 🤣.
Sceptycy straszą, że : "chiński" A optymiści chwalą, że przynajmniej bez amerykańskiego "oprogramowania szpiegowskiego" . Specjaliści IT twierdzą, że dla mocarstwowych szpiegowni to nie ma znaczenia, wszędzie wejdą. Najwyżej wzajemnie będą się (spyboty) ograniczać i blokować.
Na razie mój "wzrok się raczy tym czego ślepy rusofob i Q... ТАСС prawdopodobnie na polskim Androidzie ze Sklepy Play i OD Aple Store, do końca wojny propagandowej, nie zobaczy 🤣.
bóg jest oszustwem zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
|