Racjonalista - Strona głównaDo treści
wojna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-04-2022 09:23okragly (21676 punktów)wojna
0 na 2
napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do dzialania ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego, zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze ) zyskamy wspólnotę (mini komunę)

ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna i zbawienna
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do
>dzialania ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego,
>zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona
>wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze ) zyskamy wspólnotę (mini komunę)
>ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz
>geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem
>europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna
> i zbawienna

Proszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...
25-04-2022 14:46 
 Ocena 1 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Ta wojna byla potrzebna i zbawienna
>Proszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...
Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
25-04-2022 15:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...
wojna to metafizyczne przeżycie,
coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa
jakbyś takiego 5 m wysokości mamuta zobaczył, z wielką ryczącą trąbą, 3m lśniącymi białymi kłami byś się posikał ze strachu, żadna kobieta nie chciala by się z toba bzykac. A dzisiaj? patologia, każdy mamisynek plodzi dzieci
potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli

z mamucich kłów budowaliśmy domy
25-04-2022 17:23 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...
> wojna to metafizyczne przeżycie,
Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyj

Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie.

>coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa
Jakie największe zwierzę upolowałeś?
Tygrysa Stefka Burczymuchuy?

>potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli
>z mamucich kłów budowaliśmy domy

Ja swój zbudowałem z ceramiki, a ty?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-04-2022 18:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...
>> wojna to metafizyczne przeżycie,
>Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyj
wielu naszych rodaków tam walczy, jak Świerczewski w Hiszpanii (też wojna domowa)

>Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie.
w raju bylo norma, mamut 5 m wysokości (więcej niż twój dom) ogromne białe kly, rycząca trąba, od jego kroku trzesie się ziemia. Biegną w stadzie, tumany kurzu. Po upolowaniu, 10 000 kg miesa, byla radość, tak tez będzie na Ukrainie

>>coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa
>Jakie największe zwierzę upolowałeś?
>Tygrysa Stefka Burczymuchuy?
w nowym raju, komunia chłopców 10 letnich polega, że musza samodzielnie upolowac królika z łuku, kuszy, wypatroszyc, upiec i podac gosciom komunijnym
25-04-2022 18:54 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...
>>> wojna to metafizyczne przeżycie,
>>Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyj
>wielu naszych rodaków tam walczy, jak Świerczewski w Hiszpanii (też wojna domowa)
Piszesz o sobie. Nie o Świerczewskim

>>Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie.
>w raju bylo norma,

Przeżyłeś tę normę ?
W dupie mam taki raj, w którym trzeba się bać uzbrojonych w czołgi żołnierzy

>>Jakie największe zwierzę upolowałeś?
>>Tygrysa Stefka Burczymuchuy?
>w nowym raju, komunia chłopców 10 letnich polega, ....

Powtórzę pytanie, bo zhamerliczyłeś
Jakie największe zwierzę upolowałeś?
Tygrysa Stefka Burczymuchy?

Farmer nazwał cię debilem. Ma rację. Dorównujesz Hamerlikowi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-04-2022 06:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Farmer nazwał cię debilem.
"debilem jestem" www.youtube.com/watch?v=NTGfIEuy_ys
26-04-2022 04:52 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>wojna to metafizyczne przeżycie, coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa jakbyś takiego 5 m wysokości mamuta zobaczył, z wielką ryczącą trąbą, 3m lśniącymi białymi kłami byś się posikał ze strachu, żadna kobieta nie chciala by się z toba bzykac. A dzisiaj? patologia, każdy mamisynek plodzi dzieci potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli
>z mamucich kłów budowaliśmy domy
Skąd w tobie te deficyty, matka cię porzuciła, gdy byłeś malutki? Zbudowałeś dom, czy wynajmujesz stancję?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
25-04-2022 15:37 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do
>>dzialania ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego,
>>zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona
>>wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze ) zyskamy wspólnotę (mini komunę)
>>ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz
>>geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem
>>europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna
>> i zbawienna
>Proszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...
dzięki naszej glupiej katastrofie smoleńskiej (zgineło tylko 100 z patoelit -tyle codziennie ginie w wypadkach) PiS doszła do wladzy, ta katastrofa byla dla niej (i nam) potrzebna i zbawienna, ale weź to napisz na forum PiS

każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
25-04-2022 15:52 
 Ocena 2 na 6
farmer (22440 punktów)

>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)


Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju?

Pierdząc w stołek i pisząc na forum?

Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś .
Tfu na ciebie.
25-04-2022 16:03 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
>Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju?
oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców)
ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta

>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś .
> Tfu na ciebie.
nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak)
25-04-2022 16:53 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
>>Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju?
>oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców)
>ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta
>>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś .
>> Tfu na ciebie.
>nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak)

Trupy gwałty zniszczone życie a ty bredzisz jak debil bo ty debilu żyjesz.


Rozumiesz kretynie. Żyjesz.
25-04-2022 17:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
>>>Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju?
>>oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców)
>>ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta
>>>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś .
>>> Tfu na ciebie.
>>nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak)
>Trupy gwałty zniszczone życie a ty bredzisz jak debil bo ty debilu żyjesz.
>Rozumiesz kretynie. Żyjesz.
byłoby ciekawe porównanie z dzisiaj... Trupy, gwałty, zniszczone życie, w USA v Ukraina
kto wygra?
brawo, USA jest najlepsze na świecie, słonce libków zawsze jest naj
25-04-2022 21:58 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Pols

Jaki mit założycielski ty zrobisz?

Ukraińcy chowają swoje zgwałcone i zabite przez Rosjan córki.

A ty? Wypierdzisx kolejne godziny przed komputerem pisząc swoje debilizmy?

Zgwałcone kobiety odarte z obrączek to dlacibie mit założycielski....qrwa tfu na ciebie
Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia.
Tfuuu...
26-04-2022 06:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia.
ban na raj
26-04-2022 11:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia.
>ban na raj

To wszystko na co cię stać?
Bo jeśli chodzi o innych...

>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają,

Obsrsles zbroje na samo pytanie o swój raj.
Tfu na ciebie .obyś wyłapał bana.

A nie będzie to niczym w porównaniu do cirpeien jakie zadali Rosjanie Ukraińcom.

Ale dla ciebie byłby kop wdupe wygnieciona od pisania n atym forum

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365