 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-05-2022 12:18 | okragly (21676 punktów) | powietrze
-1 na 1 | w konstytucji którą tak zawzięcie bronimy, mamy równość, sprawiedliwość, (za tuska byla najbardziej lamana) w ramach chcialbym spersonalizować powietrze, bez którego umieramy w 5 minut. każdy zamiast 500+ dostaje x m3 powierza do wykorzystania,
Patoelity zuzywaja 100 x więcej powietrza (smrodza -SUV, samoloty, ogromna konsumpcja itp) niz biedacy, będa zmuszone kupowac powietrze od mało konsumujących dzieci, biedaków, bezdomnych, bezrobotnych.
nie walczmy o wolność, indywidualizm, wlasnośc, to walka o śmierć planety, tylko o równy przydzial powietrza (tlenu) dla każdego narodzonego | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | sztejkat (4743 punktów) | Jaki proponujesz techniczny sposób realizacji?
Tomasz Sztejka
|
|
 | | Wenancjusz (16441 punktów) | >Jaki proponujesz techniczny sposób realizacji? > Tomasz Sztejka
To taki chyba już zwyczaj na tym forum. Wpadnie jakiś nawiedzony, pierdyknie jakąś bzdurę i liczy, że problem, w jego mniemaniu ważny, rozwiążą forumowicze. Szczególnie bryluje jeden przedstawiciel paranauki we wszelkich dziedzinach K-H-K. ma pretensje, że go lekceważymy nie zwracając uwagi, że on sam nie potrafi wyjaśnić bzdur jakie głosi i forumowicze mu w wyjaśnianiu pomogą. Okrągły cierpi na taką samą przypadłość. Zaiste jak zrobić by z chwilą narodzin każdy dostawał przydział tlenu do oddychania i sposób dystrybucji jak ma wyglądać.. Można czasem dostać cygańskiej choroby jak się czyta takie wymysły podawane ne poważnie.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> jak zrobić by z chwilą narodzin każdy dostawał przydział tlenu do oddychania i sposób dystrybucji jak ma wyglądać.. każdy z chwilą narodzin dostaje od wspolnoty 4000 m2 ziemi, 10 000 m3 powietrza /m-c i 1000m3 wody/miesiąc. To są wartości wyliczone przez uczonych celem zachowania neutralności klimatycznej ziemi, żeby nie umarła. Każdy kto używa więcej placi tym którzy zużywają mniej za pośrednictwem giełdy. Bilans musi wyjśc na ZERO
dziecko czy emeryt czy bezrobotny, bezdomny nie zużywa limitu powietrza ani wody ani ziemi dostają z gieldy 3000+ (kupują ci co latają, jeżdżą, budują wille, konsumują ponad miarę) niech placą patoelity za ogromną konsumpcje, powietrza, wody, ziemi, kosztem pozostalych, doprowadzając ziemian do zaglady
tak rozumiem konstytucyjną RÓWNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ, do podstawowych zasobów życia, WODY, POWIETRZA, ZIEMI, tu powinny byc demonstracje o konstytucje, a nie ze my będziem protestowac bo patoelity pokłóciły sie o stolki, a niech sie żrą, nam nic do tego.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Jaki proponujesz techniczny sposób realizacji?> Tomasz SztejkaTaksówkarzom wmontowali do samochodów kasy fiskalne, myślą już o tym, żeby prostytutkom założyć liczniki przebiegu, powiem tak jak Merkel - damy radę. Za większy przydział zasobów naturalnych należy się dla ogółu demokratyczny podatek. W przeciwnym razie chciwi goście zajmą Ci całą Ziemię, że nic z niej nie zostanie dla Ciebie, każą Ci płacić za stąpanie po niej i nie będą mieli żadnego zobowiązania wobec pozostałych. Bez sensu! Albo nawet chore! Kto zdrowy na umyśle uznaje cudzą, nieopodatkowaną własność, bo bożek powiedział "czyńcie sobie Ziemie poddaną"? Chyba jakiś idiota, który pragnie skończyć marnie. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Jednostka elitarna niech ma tego powietrza więcej niż zwykły szeregowy ale niech od tego więcej zapłaci demokratyczny podatek. Wtedy ogół sprzeda to powietrze jednostce za hajs przeznaczony na dochód gwarantowany. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Jednostka elitarna niech ma tego powietrza więcej niż zwykły szeregowy ale niech od tego więcej zapłaci demokratyczny podatek. to byłaby forma podatku tylko jej wysokośc bylaby ustalana na gieldzie, gdzie bilans powietrza dla naszego kraju wynosilby 100 km3 by utrzymac kraj w równowadze. Cena (podatek) zależałaby od popytu-podaży
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >Jednostka elitarna niech ma tego powietrza więcej niż zwykły szeregowy ale niech od tego więcej zapłaci demokratyczny podatek.> to byłaby forma podatku tylko jej wysokośc bylaby ustalana na gieldzie, gdzie bilans powietrza dla naszego kraju wynosilby 100 km3 by utrzymac kraj w równowadze. Cena (podatek) zależałaby od popytu-podażyNa giełdzie możesz kupić prawo do zużycia lub zanieczyszczenia powietrza od kogoś kto to prawo posiada i od tej posiadłości jest do zapłacenia demokratyczny podatek na rzecz dochodu gwarantowanego. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>Jednostka elitarna niech ma tego powietrza więcej niż zwykły szeregowy ale niech od tego więcej zapłaci demokratyczny podatek. >>to byłaby forma podatku tylko jej wysokośc bylaby ustalana na gieldzie, gdzie bilans powietrza dla naszego kraju wynosilby 100 km3 by utrzymac kraj w równowadze. Cena (podatek) zależałaby od popytu-podaży >Na giełdzie możesz kupić prawo do zużycia lub zanieczyszczenia powietrza od kogoś kto to prawo posiada będą to dzieci i wszyscy inni którzy malo konsumują, z tego będzie ich "500+" czyli dochod gwarantowany. Ale jak dziecko poleci do Australii traci "500+" na kilka miesięcy, tak trują samoloty,albo ktoś jedzie sam paliwozernym autem, placi, ale w 5 osób to dużo mniej lub wcale (korzysta z limitu pozostalych 4 os w aucie)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|