Racjonalista - Strona głównaDo treści
Złodziejska marża

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-05-2022 09:00romaro (25211 punktów)Złodziejska marża
Ocena 2 na 2
Złodziejska marża Orlenu przy handlu paliwem, jest bezpośrednią przyczyną drożyzny i ponad 12% inflacji.
W kwietniu ujawniono, że marża modelowa wzrosła z 7,2 $ w styczniu do 36,2 $ w marcu.

O wys. marży więcej się nie dowiemy, wczoraj te dany zniknęły ze stron Orlenu.
pbs.twimg.(*)sAA6U_N?format=jpg&name=medium
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Złodziejska marża Orlenu przy handlu paliwem, jest bezpośrednią przyczyną drożyzny i ponad 12%
>inflacji.
>W kwietniu ujawniono, że marża modelowa wzrosła z 7,2 $ w styczniu do 36,2 $ w marcu.
>O wys. marży więcej się nie dowiemy, wczoraj te dany zniknęły ze stron Orlenu.
>pbs.twimg.(*)sAA6U_N?format=jpg&name=medium

Ja nie wiem, czy upublicznianie tajnych informacji nie jest karalne? Czy leci z nami prawnik?
07-05-2022 13:02 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Złodziejska marża Orlenu przy handlu paliwem, jest bezpośrednią przyczyną drożyzny i ponad 12%
>>inflacji.
>>W kwietniu ujawniono, że marża modelowa wzrosła z 7,2 $ w styczniu do 36,2 $ w marcu.
>>O wys. marży więcej się nie dowiemy, wczoraj te dany zniknęły ze stron Orlenu.
>>pbs.twimg.(*)sAA6U_N?format=jpg&name=medium
>Ja nie wiem, czy upublicznianie tajnych informacji nie jest karalne? Czy leci z nami prawnik?
>

Tajne? Chyba dla fanatyka PISU który odzruca wszelkie info które mogłoby sprawić że partia dyma go n kasie i nie jest to wina Tuska.

Ale co ja pisze...36$ to niska marza gdyby był Tusk byloby 70$.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja nie wiem, czy upublicznianie tajnych informacji nie jest karalne? Czy leci z nami prawnik?

Przy czym prawo do tajemnicy mienia jest wytworem psyche naszych przodków, których ze względu na ich stopień rozwoju w tej chwili możemy określić jako zwierzęta.

Będziesz stosował się do zasad wymyślonych przez zwierzęta?

Ja z pewnością nie.

Dziś zwiedzałem 18-wieczna twierdzę i przewodnik opowiadał o zwyczajach, motywach i dążeniach ludzi, którzy doprowadzili do jej powstania. Było w tym też wiele odniesień do średniowiecza.

To nie ludzie lecz zwierzęta.
"Prawo" do tajemnicy mienia jest takim zwierzęcym wytworem i ja mam je kompletnie w dupie. Nie interesuje mnie co stoi w prawniczych książkach.

Jestem świadomy jak prymitywne stoją za nim motywy i nigdy nie uznam cudzego prawa do tajemnicy mienia. Możecie mi grozić, próbować mnie ukarać, to tylko tyle zmienia, że w moim otoczeniu społecznym są dzikie zwierzęta przed którymi muszę się bronić, tak jakbym bronił się przed zwierzętami w dżungli.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365