 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-05-2022 18:16 | okragly (21676 punktów) | hymn
-2 na 2 | hymn jest tworem patoelit dla patoelit
Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my patoelity żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła, z USA odbierzemy.
Marsz, marsz z usa do Polski. Za usa przewodem Złączym się z naszymi niewolnikami Dla ojczyzny przywlaszczenia Wrócim się przez morze. z usa
w nowym hymnie musi być o uczciwej pracy (kulczyk 1 000 000 zł/ godz gdy ciężko pracujacy 3zl), że dla ojczyzny ratowania wyrzucimy patoelity, i innych oszustów, że do konca naszych dni będziemy wspólnotą, uczciwi i prawdziwi
co jeszcze dodać | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >dla ojczyzny ratowania wyrzucimy patoelity, i innych oszustów [...] Jestem jak najbardziej za >co jeszcze dodać
Pytacie, skąd bierze sie tylu wyborców PiS, tylu prostackich dzbanów, do których nic nie trafia mimo zapraszającego pustego wnętrza. Ano stąd, z tego portalu (jeden z takich dzbanów właśnie powyżej się przedstawił). Dzisiaj blisko 40 procent Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30 procent rozumie to w niewielkim stopniu. Co dziesiąty absolwent szkoty podstawowej nie potrafi czytać. Aż 10 milionów Polaków (około 25 procent) nie ma w domu ani jednej książki. Analfabetą funkcjonalnym jest co szósty magister w Polsce, najczęściej absolwent płatnych uczelni prywatnych. Ponad 6 milionów Polaków znajduje się poza kulturą pisma, czyli nie przeczytało nic, nawet artykułu w brukowcu. 40 procent Polaków ma problemy z czytaniem rozkładów jazdy czy map pogodowych. Ponad połowa nie rozumie dzienników telewizyjnych. To są dane z jednej strony tak niewiarygodne, że aż zabawne, a z drugiej strony jednak napawają grozą. Dane te nie są wyssane z palca. To dane statystyczne z wielu źródeł badawczych.
Okragły, to co ty tutaj zamieszczasz, to jest zbrodnia na języku, logice i zwykłej, najzwyklejszej uczciwości i przyzwoitości.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Pytacie, skąd bierze sie tylu wyborców PiS, tylu prostackich dzbanów, do których nic nie trafia mimo zapraszającego pustego wnętrza. Ano stąd, z tego portalu (jeden z takich dzbanów właśnie powyżej się przedstawił).dzban to piekna okrągła forma (czy widziałeś dzban kwadratowy?) A tylko w genialnej formie może się zagnieździć geniusz. Wplyw formy na treść  > Dzisiaj blisko 40 procent Polaków nie rozumie tego, co czyta,styropian z usa rządzi od 30 lat (POPiS) a oni potrzebuja niewolnikow > Okragły, to co ty tutaj zamieszczasz, to jest zbrodnia na języku, logice i zwykłej, najzwyklejszej uczciwości i przyzwoitości.hymn zostal napisany przez mafie sarmatów (pan szlachcic) gnębicieli "tutejszych" chlopow panszczyxnianych których uznawali za inną, glupia rasę, tylko do niewolnej pracy Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy (my mafia, sarmaci) Co nam obca przemoc wzięła, (nie przemoc tylko elity sąsiednich panstw. To tak jakby jedna mafia przegonila drugą z miasta i ta postanawia odbić teren wyzysku, zbierania danin, a hymn, kazda mafia ma swoją pieśn bojową) Szablą odbierzemy (my sarmaci, mafia, patoelity) Marsz, marsz, Dąbrowski, (wodz mafi) Z ziemi włoskiej do Polski.(mafia gnebiąca przodkow zostala przegoniona przez sąsiednie mafie, musiala uciekać do Włoch, chlopom niewolnikom bylo lżej) Za twoim przewodem Złączym się z narodem (członkami mafi pozostajacymi w kraju) Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, Będziem Polakami.(chłop panszczyźniany, niewolnik nie byl Polakiem) Dał nam przykład Bonaparte, Jak zwyciężać mamy. Marsz, marsz, Dąbrowski... Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze, Dla ojczyzny (wlasność mafi, sarmatów) ratowania Wrócim się przez morze. Marsz, marsz, Dąbrowski...
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> to co ty tutaj zamieszczasz, to jest zbrodnia na języku,już wiesz dlaczego nie zdalem egzaminu dojrzałości -jestem niedojrzały  dzisiaj X nadzorowal egzamin z języka niemieckiego Trafiło do niego zaświadczenie lekarskie, iż maturzysta, jest uczulony na (pisownia oryginalna): "trawy i zborza". podpisała się dr n. med. Zofia X. Były tam też 2 błędy składniowe, jeden stylistyczny i 4 interpunkcyjne, w tekście dwuzdaniowym. Z p dr mógłbym popisać  , u niej mialbym szansę, inne skreślają z tego powodu, że jezyk patoelit jest mi obcy
|
|
|  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > > to co ty tutaj zamieszczasz, to jest zbrodnia na języku,> już wiesz dlaczego nie zdalem egzaminu dojrzałości -jestem niedojrzały  To co u ciebie można zdiagnozować online, to coś więcej niż tylko niedojrzałość. Brak umiejętności poznawczych (percepcji, pamięci, wnioskowania, rozumienia języka itd.) Jeśli inteligencja jest formą zdolności intelektualnej wrodzonej wszystkim podmiotom, to głupota jest brakiem tej zdolności. Brakuje ci narzędzi "mózgowych" niezbędnych do wykorzystania intelektualnego, co powoduje niezdolność prawidłowego osądu. Ale to nie wszystko. Forma twej głupoty jest związana nie tylko ze zdolnościami intelektualnymi, ale również z wartościami (lub postawami ewaluacyjnymi). Pierwszą formą wydaje się być brak umiejętności poznawczych (percepcji, pamięci, wnioskowania, rozumienia języka itd.) Druga forma twojej głupoty jest postawa epistemiczna, która odnosi się do niskiego poczucia wartości wiedzy i prawdy. Dogmatyzm, snobizm, bujda, to wszystko podlewasz samozadowoleniem - "belle esprit" W przeciwieństwie do niedojrzałości, która wydaje się być tymczasowa, twoja głupota wydaje się być cechą trwałą i nie zależną od konkretnych okoliczności.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|