>Duchowni stracą ogrom wpływów jeśli odkryjemy życie pod innymi gwiazdami gdyż będzie to kolejne po >ewolucji odkrycie bardzo sprzeczne z przekazem od rzekomego boga spisanym przez proroków. >Zagmatwanymi sztuczkami językowymi pogodzono pokrętnie wiarę z teorią ewolucji, a to jak wyjaśnią? >Siema >_
Bardzo powierzchowna analiza, pod przyjętą tezę.
W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
|