Racjonalista - Strona głównaDo treści
gangbang

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-05-2022 14:16okragly (21676 punktów)gangbang
gangbang jest genialnym wynalazkiem z raju Nie innowacje techniczne a seksualne wyzwolą nas z niewoli i wstecznictwa

Wyobrażam to sobie tak; jest grupa przyjaciół w tym 7 mężczyzn, jedna z kobiet zapragnęła macierzyństwa, umawiają się w jej dni plodne na dwa razy po siedem razy i nad ranem jeszcze raz, dzieje się CUD. Ciąża, narodzenie, nikt nie wie kto ojcem i sie nie dowie (tak bylo w raju tak i tu, to warunek konieczny), kazdy z 7 dba o matkę i jej dziecko, pomaga w karierze zawodowej i codziennym zyciu. Dziecko ma 8 babć, 8 dziadków, ogrom cioć, wujków, z tego rodzi się geniusz, z stada, Tak było w raju. Liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to śmierć
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
www.mp.pl/(*)soholizm-uzaleznienie-od-seksu

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
11-05-2022 11:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>www.mp.pl/(*)soholizm-uzaleznienie-od-seksu
szukam raju, tam klejem stada byl seks, gdyby nie on, nie byloby ludzi, w sensie wspolnoty która daje ogromną przewage nad indywidualistami, wolnymi (chyba że wymyśliliby inny klej)

to widac też dzisiaj, co spaja kochankow?
ale to uboga wersja milości z raju, wtedy to byly emocje
okragly (21676 punktów)
>gangbang jest genialnym wynalazkiem z raju Nie innowacje techniczne a seksualne wyzwolą nas z
>niewoli i wstecznictwa
w Szwecji rodzina www.youtube.com/channel/UCgXC51fEi8FgPrpPLztoHng, 10 dzieci ma jedną matke i dwóch ojców, (np na sale porodową przychodzilo dwóch ojców, w gminie są rodziną 1+2+10) Pamiętajie, podróż zawsze zaczyna się od pierwszego kroku a droga daleka bo w raju będziem zapisywać 8+8+24 , nowy zapis rodzin

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365