>*** >Znana jest analiza astrofizyków na temat trwania wszelkich cywilizacji (kosmitów) w kosmosie. >Wnioski, przedstawione też na wykresach, pokazują, że tylko takie cywilizacje nie wymierają, które >zatrzymują wzrost wielkości populacji na konkretnym poziomie.
To faktycznie naukowe dane: na temat rzeczy, których nie ma, a przynajmniej ich jeszcze nie znaleźliśmy. To jakby taka nowa religia - rozmawiamy na temat jakiegoś boga, którego nauka jeszcze nie znalazła, ale już wszystko o nim wie? Strzelam - chodzi o Jezusa - kosmitę?
Ciekawe, ciekawe, jacy to naukofcy badali?...
|