Racjonalista - Strona głównaDo treści
ja racjonalistka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-05-2022 11:01okragly (21676 punktów)ja racjonalistka
śniło mi się, że jestem na fR, a tam same kobiety i ja.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>śniło mi się, że jestem na fR, a tam same kobiety
szkoda że nie ma z nami Arminiusa, od razu by skomentował (jako wielbiciel wielbłądzich kopyt i by polecialo
ale wszystkim wiadomo, że racjonaliści są racjonalni i dlatego Arminius ma bana
19-05-2022 20:37 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>szkoda że nie ma z nami Arminiusa
Zapewne pojechał gdzieś na wakacje.
Do, np., Izraela. I nie ma zasięgu.

cr
20-05-2022 11:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>szkoda że nie ma z nami Arminiusa
>Zapewne pojechał gdzieś na wakacje.
znaczy jeszcze go poczytamy? w tym relacje z wakacji
jak znikniesz nam (jedyna racjonalna osoba na fR) to napisz "zaraz wracam" zeby sie nie martwić
>Do, np., Izraela. I nie ma zasięgu.
lubi odludzia, rowerem, pieszo, raczej krajowe
20-05-2022 18:43 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>szkoda że nie ma z nami Arminiusa
>>Zapewne pojechał gdzieś na wakacje.
> znaczy jeszcze go poczytamy? w tym relacje z wakacji
Nie wiem, tak sobie spekuluję.

> jak znikniesz nam (jedyna racjonalna osoba na fR) to napisz "zaraz wracam"
Jak cokolwiek napiszę, to dowiodę, że nie zniknęłam.

zeby sie nie martwić
>>Do, np., Izraela. I nie ma zasięgu.
> lubi odludzia, rowerem, pieszo, raczej krajowe
W kraju tym bardziej może nie mieć zasięgu.


cr
21-05-2022 07:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> jak znikniesz nam (jedyna racjonalna osoba na fR) to napisz "zaraz wracam"
>Jak cokolwiek napiszę, to dowiodę, że nie zniknęłam.
męska rzecz znikac bez słowa, kobiety tak nie potrafią
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>> jak znikniesz nam (jedyna racjonalna osoba na fR) to napisz "zaraz wracam"
>>Jak cokolwiek napiszę, to dowiodę, że nie zniknęłam.
> męska rzecz znikac bez słowa, kobiety tak nie potrafią
Zniknięcie z forum dowodzi - najpewniej - realnego zgonu.


cr
21-05-2022 11:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>> jak znikniesz nam (jedyna racjonalna osoba na fR) to napisz "zaraz wracam"
>>>Jak cokolwiek napiszę, to dowiodę, że nie zniknęłam.
>> męska rzecz znikac bez słowa, kobiety tak nie potrafią
>Zniknięcie z forum dowodzi - najpewniej - realnego zgonu.
nie sadzę, raczej znalazł ciekawsze zajęcie
też zaliczyłaś "zgon" -tydzien Cie nie było- po czym zmartwychwstałaś
21-05-2022 17:02 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> zmartwychwstałaś
Ale nie na zawsze.

cr
21-05-2022 19:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> zmartwychwstałaś
>Ale nie na zawsze.

na zawsze, w raju niema czasu
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na zawsze, w raju niema czasu
"Zawsze" odnosi się do czasu.


cr
19-05-2022 22:17 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>śniło mi się, że jestem na fR, a tam same kobiety
>szkoda że nie ma z nami Arminiusa, od razu by skomentował (jako wielbiciel wielbłądzich kopyt i by polecialo
>ale wszystkim wiadomo, że racjonaliści są racjonalni i dlatego Arminius ma bana

Nawet nie przypominaj tego nicka. Chyba nikt za nim nie tęskni. Nie wiesz na jak długo dostał bana? Nie miałem informacji od Admina o sposobie załatwienia sprawy.
20-05-2022 11:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>szkoda że nie ma z nami Arminiusa, od razu by skomentował
>Nawet nie przypominaj tego nicka. Chyba nikt za nim nie tęskni.
ostatnio w tym wzmożeniu wojennym popłynął, ale jako jeden z nielicznych pisał ze mną o raju za co mu jestem wdzięczny
Berzerac (5671 punktów)

>ostatnio w tym wzmożeniu wojennym popłynął, ale jako jeden z nielicznych pisał ze mną o raju za co mu jestem wdzięczny

Nie. Ty nieszkodliwie piszesz o dupie Marynie, on natomiast sączył jad i propagował nienawiść.
20-05-2022 19:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>ostatnio w tym wzmożeniu wojennym popłynął, ale jako jeden z nielicznych pisał ze mną o raju za co mu jestem wdzięczny
> Ty nieszkodliwie piszesz o dupie Marynie,
dobrze podsumowałeś pisze o najważniejszych dla nas sprawach tj o dupach Maryny, naszej istocie, w raju wszystko sie wokół nich kręciło. Wygnanie z raju polegalo na strąceniu dup Maryny z cokołu na rzecz "pana"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Arminius ma bana
Z czego to wnosisz?


cr
19-05-2022 23:25 
 Ocena 1 na 1
haish (2904 punktów)
>>Arminius ma bana
>Z czego to wnosisz?

Raczej projekt o nicku 'Arminus' wyczerpał się jako metoda(odsyłanie do podlinkowanego materiału).
19-05-2022 23:32 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Raczej projekt o nicku 'Arminus' wyczerpał się jako metoda (odsyłanie do podlinkowanego materiału).
Odsyłanie do umiarkowanie obszernych tekstów, jeśli nie ma zastąpić argumentu, nie jest wcale złe.

A Ty uważasz, że Arminius jest botem?

cr
20-05-2022 11:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Arminius ma bana
>>Z czego to wnosisz?
>Raczej projekt o nicku 'Arminus' wyczerpał się jako metoda(odsyłanie do podlinkowanego materiału).
wiadomym że w raju kobiety żyły 2 x dłużej i były o 30 cm wyższe niż po wygonieniu (dlatego byl rajem), już jako udomowione samiczki rolniczki, ja w to uwierzyłem i zapamietalem, ale linku nie podam bo nie mam. Brak linku to bląd
20-05-2022 11:30 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Arminius ma bana
>Z czego to wnosisz?
byl bardzo aktywnym i zniknął, jednocześnie z @kobieta i @ z Mantopy, pomyślałem, pogrom (w czasie wojny to normalne)
ale faktycznie, nie ma adnotacji o zablokowaniu
20-05-2022 12:14 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>byl bardzo aktywnym i zniknął, jednocześnie z @kobieta i @ z Mantopy, pomyślałem, pogrom (w czasie wojny to normalne)

Może zleceniodawcy skończyły się pieniądze, lub uznał ich działania za nieefektywne i przestał płacić

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
20-05-2022 13:31 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Może zleceniodawcy skończyły się pieniądze, lub uznał ich
> działania za nieefektywne i przestał płacić \\



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365