Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowa marka żywności?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
19-05-2022 16:18lukutu (1 punktów)Nowa marka żywności?
Witam wszystkich. Mieszkam w #94111 od 79 lat i właśnie dowiedziałem się, że zmienili jedzenie w automatach?

Smakuje DOKŁADNIE tak samo, nie zrozumcie mnie źle, ale marka jest inna. Kiedyś była owinięta niebieskim papierem. Teraz jego żółte opakowanie. Co to znaczy? Czy teraz się zmieniam?

Kolor jest niebieski. Kolor jest niebieski. Kolor jest niebieski.

Czy teraz stajemy się kimś innym? Nie lubię tak myśleć. Wezmę mój [OBJECT:MEDICINE] i spróbuję się zrelaksować. Kolor jest niebieski.

Kolor jest niebieski, prawda?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pekoms (3 punktów)
>Witam wszystkich. Mieszkam w #94111 od 79 lat i właśnie dowiedziałem się, że zmienili jedzenie w
>automatach?
>Smakuje DOKŁADNIE tak samo, nie zrozumcie mnie źle, ale marka jest inna. Kiedyś była owinięta
>niebieskim papierem. Teraz jego żółte opakowanie. Co to znaczy? Czy teraz się zmieniam?
>Kolor jest niebieski. Kolor jest niebieski. Kolor jest niebieski.
>Czy teraz stajemy się kimś innym? Nie lubię tak myśleć. Wezmę mój [OBJECT:MEDICINE] i spróbuję się 19216801.onl/ routerlogin.uno/
>zrelaksować. Kolor jest niebieski.
>Kolor jest niebieski, prawda?

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365