Kiedy za oknem zimno, a deszcz siąpi częściej niż wygląda słońce, wspominam najfajniejsze destynacje, w których miałem okazję już być. Mam na myśli takie miejsca, gdzie można fajnie odpocząć, ale tez aktywnie spędzić czas, jeśli mamy na to ochotę. Najlepsze są te, które kojarzą mi się z ciepłem, zielenią i długimi dniami. Co tu dużo mówić- wygrywa lato. Jak na złość najlepsze ceny w turystyce zazwyczaj pojawiają się poza sezonem
|