Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy internet przewidział?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-06-2022 21:20Czarownica11 (73 punktów)Czy internet przewidział?
Ocena 1 na 1
Przewidzieliście gdzieś miejsce w internecie, do którego nie mają wstępu czyjeś zasmarkane dzieci, niedobzykani, trolle, osoby chore psychicznie?

Czy jest gdzieś takie miejsce, forum, na którym nie trzeba podniecać się politykami?

Czy można się gdzieś odezwać i o czymś poroznawiać, żeby nie diagnozowano i nie leczono kobiet bolcem między nogi?

????


Ktoś coś wie na ten temat?


Już któryś rok nie mogę znaleźć...

Jezusie Nazareński jak ten świat się stoczył.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>Przewidzieliście gdzieś miejsce w internecie, do którego nie mają wstępu czyjeś zasmarkane dzieci,
>niedobzykani, trolle, osoby chore psychicznie?
>Czy jest gdzieś takie miejsce, forum, na którym nie trzeba podniecać się politykami?
>Czy można się gdzieś odezwać i o czymś poroznawiać, żeby nie diagnozowano i nie leczono kobiet
>bolcem między nogi?
>????
>Ktoś coś wie na ten temat?
>Już któryś rok nie mogę znaleźć...
>Jezusie Nazareński jak ten świat się stoczył.

Łzy kobiece zawsze mnie zmiękczają. W tym internecie, a raczej na tym forum są dwa takie miejsca. Jedno to "Bazgroły" drugie to "Ośla ławka". Lecz mało kto tam dobrowolnie pisze. To miejsce zsyłek najczęściej.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Czarownica11 (73 punktów)
>>Jedno to "Bazgroły" drugie to "Ośla ławka". Lecz mało kto tam dobrowolnie pisze. To miejsce zsyłek najczęściej.

Czyli lepiej zostać zesłanym może tam sie spotka kogoś ciekawego i normalnego do śmichów.
Może bany są za normalność w tym pojebanym internetowym świecie????

Jak głosi stare porzekadło ludu kaukaskiego:
Jaki Pan, taki kram.

>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

okragly (21676 punktów)
>Przewidzieliście gdzieś miejsce w internecie, do którego nie mają wstępu czyjeś zasmarkane dzieci, niedobzykani, trolle, osoby chore psychicznie?
chyba okraglego masz na myśli

>Czy można się gdzieś odezwać i o czymś poroznawiać, żeby nie diagnozowano i nie leczono kobiet
>bolcem między nogi?
ale to nasza naturalna metoda z raju, przekazywania sobie energi, zdrowia, poczucia bezpieczeństwa, wspólnoty, pobzykali sie i śmieli się śmieli

jako że nie jesteś w raju, nie pobzykalas sobie i stąd ten wkurw
06-06-2022 09:53 
 Ocena 1 na 1
Czarownica11 (73 punktów)

>jako że nie jesteś w raju, nie pobzykalas sobie i stąd ten wkurw
>

Mam taki wibrator, że dziś wstać nie mogłam a i chodzić nie mogę.
Troszkę macie przerąbane, że zostaliście zastąpieni sztucznym bolcem. To pewnie niedługo juz nie bedziedzie mieli siusiaków, uschną.

No ale to kara od Bozi za chamstwo i bycie prymitywem.
06-06-2022 14:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jako że nie jesteś w raju, nie pobzykalas sobie i stąd ten wkurw
>Mam taki wibrator, że dziś wstać nie mogłam a i chodzić nie mogę.
nie przytulisz się do nagiego, obejmującego, silnego torsu wibratora

>Troszkę macie przerąbane, że zostaliście zastąpieni sztucznym bolcem. To pewnie niedługo juz nie bedziedzie mieli siusiaków, uschną.
pierwej wam uschna cycki

>No ale to kara od Bozi za chamstwo i bycie prymitywem.
to kara od bozi za nie karmienie piersią przez co nie jesteśmy ssakami, to największe chamstwo bab i bycie prymitywem. żeby male bezbronne istotki karmić sztuczną potrawą z Niemiec, później zostawiac w żłobku, przedszkolu, będziecie w piekle się smażyć libki niedorozwojki
sztejkat (4743 punktów)
Zazwyczaj branżowe fora tematyczne są wolne od tego rodzaju przywar. Niestety, zazwyczaj są.... no... branżowe. Czyli nie bardzo można tam robić to, co robiła tutaj "Kobieta".

Tomasz Sztejka
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Przewidzieliście gdzieś miejsce w internecie, do którego
Nas pytasz, bo Ty przewidziałaś, a my nie?

cr
Joleczka (7 punktów)
(zablokowany)
Nie wiem, czy jest takie, jak znajdę dam znać
alsor (3283 punktów)
>Przewidzieliście gdzieś miejsce w internecie, do którego nie mają wstępu czyjeś zasmarkane dzieci,
>niedobzykani, trolle, osoby chore psychicznie?
>Czy jest gdzieś takie miejsce, forum, na którym nie trzeba podniecać się politykami?
>Czy można się gdzieś odezwać i o czymś poroznawiać, żeby nie diagnozowano i nie leczono kobiet
>bolcem między nogi?
>????
>Ktoś coś wie na ten temat?
>Już któryś rok nie mogę znaleźć...
>Jezusie Nazareński jak ten świat się stoczył.

Chyba od ludzi zależy a nie miejsca...
wystarczy nie afiszować się zbytnio swoimi urojeniami.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365