Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kobieta z plastiku i jadu kiełbasianego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-06-2022 13:34Czarownica11 (73 punktów)Kobieta z plastiku i jadu kiełbasianego
Czy dżentelmeni na tym forum, inteligencja oraz elita kulturalno-oświatowa poruszała już temat obstrzyków, necięć, implantów i przemarszczeń ciał kobiet w Polsce czy nie mieliście czasu???

A może pasuje taki stwór głupi a wyględny do męskiego przerostu ego?

Czemu Krzysiu Ibisz,najładniejsza twarz polskiego show biznesu też się obstrzykał i zniknął z ekranu???

Coś się stało z twarzą?

Dlaczego ja muszę patrzeć na spuchniętą twarz Putina, opasłego Glapińskiego? Czy marszałka sejmu, ktoremu już worki takie wiszą, że za sam wygląd powinien być zdjęty z funkcji społecznej.
Nie wspomnę o szczebatym wysokim urzędniku państwowym.

A zwykła obywatelka ma być miękka i ciziowata?

A kiedy łysi z Polski zrobią przeszczep?

Czy ja muszę na to patrzeć i brzydzić się?

Ze względu na to, że Państwa przemowy, wystąpienia, eleboraty, debaty i rozprawki i tak doprowadziły kraj do ruiny wnoszę o zajęcie się przynajmniej zrównaniem urody płci.

Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Czy dżentelmeni na tym forum, inteligencja oraz elita kulturalno-oświatowa poruszała już temat
>obstrzyków, necięć, implantów i przemarszczeń ciał kobiet w Polsce czy nie mieliście czasu???
nowa osoba, nowe tematy (rycząca 40, w raju uczyłabyś życia młodzików, a mlode dziewczyny obracały 40 letni doświadczeni mężczyźni)

>Czemu Ibisz,najładniejsza twarz polskiego show biznesu też się obstrzykał i zniknął
w raju nie bylo telewizji, tak i ja jej nie oglądam

>Dlaczego ja muszę patrzeć na spuchniętą twarz Putina, opasłego Glapińskiego? Czy marszałka sejmu,
w raju nie bylo problemu starości Idź na plaże naturystów

>Nie wspomnę o szczebatym wysokim urzędniku państwowym.
jesteś estetką, zapewne dbasz o siebie, to cię moze wykonczyć

>A kiedy łysi z Polski zrobią przeszczep?
w raju nie bylo lysych bo rajskie dzikie kobiety plodzily dzieci z facetami dobrze zbudowanymi z obfitymi czuprynami (inteligencje dziedziczymy po matkach a budowe po ojcach)

>Czy ja muszę na to patrzeć i brzydzić się?
na mojego lysego ojca mówili kojak (Tytułowym bohaterem serialu porucznik Theo Kojak)

> wnoszę o zajęcie się zrównaniem urody płci. Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
w raju (matriarchat) mężczyźni byli ladniejsi od kobiet, nastal patriarchat i sie zmienilo

o urodzie społeczeństwa decydują kobiety, plodząc z pieknymi urodzą piękne, tak bylo w raju. Moja matka bzyknela sie z lysym i jestem ...., nie z raju
Henryk.K (2246 punktów)

>>Czy ja muszę na to patrzeć i brzydzić się?
>na mojego lysego ojca mówili kojak (Tytułowym bohaterem serialu porucznik Theo Kojak)
>> wnoszę o zajęcie się zrównaniem urody płci. Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
>w raju (matriarchat) mężczyźni byli ladniejsi od kobiet, nastal patriarchat i sie zmienilo
>o urodzie społeczeństwa decydują kobiety, plodząc z pieknymi urodzą piękne, tak bylo w raju. Moja matka bzyknela sie z lysym i jestem ...., nie z raju ;>

Żona mojego kolegi poskarżyła się na niego , ponieważ zapytał się jej ,, Powiedz mi, jak się czują brzydcy ludzie"


W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
06-06-2022 20:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Czy ja muszę na to patrzeć i brzydzić się?
>>na mojego lysego ojca mówili kojak (Tytułowym bohaterem serialu porucznik Theo Kojak)
>>> wnoszę o zajęcie się zrównaniem urody płci. Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
>>w raju (matriarchat) mężczyźni byli ladniejsi od kobiet, nastal patriarchat i sie zmienilo
>>o urodzie społeczeństwa decydują kobiety, plodząc z pieknymi urodzą piękne, tak bylo w raju. Moja matka bzyknela sie z lysym i jestem ...., nie z raju ;> Żona mojego kolegi poskarżyła się na niego , ponieważ zapytał się jej ,, Powiedz mi, jak się czują brzydcy ludzie"
było tak, żona co jakiś czas trula mu, że jest brzydka, poznał jej słabośc, to jak się wkurzył to wiedział co powiedzieć
my mamy z babami latwiej, wszystkie nam sie podobają, one maja gorzej, tylko niektórzy z nas się im podobają
sztejkat (4743 punktów)
(...)
>Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
(...)
Cytat:

Cierpię, ale mam nadzieję,
Że przylecą piraci bombowcem
I bogatym zabiorą pieniądze,
A na pięknych założą pokrowce!


Tekst pochodzi z www.teksto(*)et_potem,co_na_to_policja.html , "Kabaret Potem"


Tomasz Sztejka
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zróbta coś z brzydkimi ludźmi.
Przymknij oko, tanio Ci wyjdzie.

cr

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365