Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdy człowiek nie chce ustąpić

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
08-06-2022 12:33hanging_bishop (1112 punktów)Gdy człowiek nie chce ustąpić
Ocena 1 na 1
Fajnie pojeździć sobie na skuterze śnieżnym po lesie. Czasem możemy natrafić na dzikie zwierzę...

m.youtube.com/watch?v=0h1XlsskYmY

Nie wiem jak Wy ale ja myślę, że można było tego uniknąć. Wycofać się i poczekać, aż łoś sobie pójdzie. W komentarzach głównie zachwyty, choć zdarzają się też bardziej wyważone opinie i takie jak moja: uparty człowiek nie ustąpił istocie o niższej świadomości, musiał pokazać kto tu rządzi. Łoś mógł ustąpić, miał szansę... Ale szansę miał też człowiek, istota (wydawałoby się) rozumna.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie wiem jak Wy ale ja myślę, że można było tego uniknąć.
Należało tego uniknąć, niestety niektórzy ludzie to łosie.

cr
okragly (21676 punktów)

> myślę, że można było tego uniknąć. Wycofać się i poczekać, aż łoś sobie
>pójdzie.
łoś musiał być też nienormalny, atakować człowieka na skuterze?

ten był pijany, wlazł na drzewo www.youtube.com/watch?v=4w-eLx9IksQ
romaro (25211 punktów)
>Ale szansę miał też człowiek, istota (wydawałoby się) rozumna.

Człowiek jest zwierzęciem, zgodnie z proponowaną (moją interpretacją) oznacza, że tylko normalni ludzie mają kompetencje do rozumowania.
farmer (22440 punktów)
>Fajnie pojeździć sobie na skuterze śnieżnym po lesie. Czasem możemy natrafić na dzikie zwierzę...
>

Film ma 8 lat.
Łoś śnieg koleś na skuterze giwera

Zdradzisz słowa kluczowe...czy algorytmy wylosowały?
hanging_bishop (1112 punktów)
>Zdradzisz słowa kluczowe...czy algorytmy wylosowały?

Algorytmy YouTuba.
Berzerac (5671 punktów)
>Fajnie pojeździć sobie na skuterze śnieżnym po lesie. Czasem możemy natrafić na dzikie zwierzę...
>m.youtube.com/watch?v=0h1XlsskYmY
>Nie wiem jak Wy ale ja myślę, że można było tego uniknąć. Wycofać się i poczekać, aż łoś sobie
>pójdzie. W komentarzach głównie zachwyty, choć zdarzają się też bardziej wyważone opinie i takie jak
>moja: uparty człowiek nie ustąpił istocie o niższej świadomości, musiał pokazać kto tu rządzi. Łoś
>mógł ustąpić, miał szansę... Ale szansę miał też człowiek, istota (wydawałoby się) rozumna.

Nawet nie chce mi się tego komentować. Tak jakby chory dewiant nie mógł strzelić w powietrze, wtedy zwierzę najpewniej by uciekło.

Jeszcze jeden przykład świadczący przeciwko liberalizacji prawa do posiadania broni. Tacy degeneraci mieć jej NIE POWINNI. Koniec, kropka.
Joleczka (7 punktów)
(zablokowany)
To dzikie stworzenie, należy ich unikać
Berzerac (5671 punktów)
>To dzikie stworzenie, należy ich unikać

Masz oczywiście na myśli człowieka.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365