Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kara być musi straszna i bezwzględna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-06-2022 11:09MaxGolonko3 (3459 punktów)Kara być musi straszna i bezwzględna
Ocena -1 na 1
Jestem bardzo inteligentnym ścisłowcem o ogromnej wiedzy. Za nikim nie muszę powtarzać idei ekologicznych, sam je sprawdzam. CO2 wyłapuje fotony podczerwieni lecące w kosmos czyli utrudnia studzenie się Ziemi. Chiny powinny być karane!!!

Tu dowód:

pbs.twimg.(*)0AE4Q4A?format=png&name=medium

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Jestem bardzo inteligentnym ścisłowcem o ogromnej wiedzy.
Nie nienawidzę fanfaronów, którzy prowadzą rozmowę sami z sobą. Jeżeli miarą inteligencji jest bycie piśmiennym, to również mógłbym o sobie powiedzieć, że jestem inteligentnym.
Przechwałka nigdy nie uniknie kary - masz minusa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Za to ja domyślam się, że zmiany środowiskowe będą postępować wraz z poziomem zużycia energii bez względu na jej źródło.

Duże zużycie energii, ze źródeł innych niż spalanie tlenu wywoła zmiany środowiskowe, których w tej chwili nie potrafimy jeszcze przewidzieć.

Także mam spore wątpliwości czy zastąpienie elektrowni węglowej farmą wiatraków jest lepsze dla środowiska, bo stoją są tym problemy, których w tej chwili jeszcze nie rozpoznaliśmy.

Mam pewien typ na ochronę środowiska i jest nim rozwój rzeczywistości wirtualnej. Musimy przestać przenosić góry i zmieniać koryta rzek ale poruszać co najwyżej elektronami wybranych atomów.

Nie jechać 1000km, żeby spotkać się z innymi ludźmi lecz spotkać się z nimi w pokoju wirtualnym, nie podróżować do Peru, żeby zobaczyć góry, tylko obejrzeć je w wirtualnych okularach we własnym domu, z maleńkiego drona, który lata po Peru.

Musimy przestać działać w polu wielkich energii i zacząć działać w polu niskich energii, jeść warzywa z własnego a nie z drugiego końca świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365