Racjonalista - Strona głównaDo treści
Koniec epidemii i pracy w domu bo mało wydajna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-06-2022 13:18MaxGolonko3 (3459 punktów)Koniec epidemii i pracy w domu bo mało wydajna
Grafika

static01.n(*)Jumbo.jpg?quality=75&auto=webp

Elon podkręca tempo. To oznacza, że pojawienie się człowieka na Marsie, lub na jego orbicie, jest coraz bliżej?

Musk, najbogatszy człowiek na świecie, wysłał we wtorek parę podobnych e-maili, aby zmusić swoich pracowników SpaceX,
firmy rakietowej, którą prowadzi, i Tesli, produkującej samochody elektryczne, do spędzania czasu w firmie.

Każdy, kto chce wykonywać pracę zdalną musi przebywać w biurze przez co najmniej 40 godzin tygodniowo.

Musk od dawna znany jest jako wymagający szef.
Czasami próbował dawać przykład ciężkiej pracy, biorąc udział w spotkaniach do późnych godzin nocnych, wysyłając e-maile o każdej porze,
a nawet śpiąc w fabryce Tesli, aby zwiększyć produkcję.

W swoim e-mailu do pracowników SpaceX we wtorek Musk zasugerował, że

"firmy, które nie wymagają powrotu pracowników nie będą w stanie wysłać świetnego nowego produktu.
SpaceX stworzył i będzie tworzył i faktycznie wytwarzał najbardziej ekscytujące i znaczące produkty operujące w kosmosie
- To się nie stanie, jeśli pracownik się nie przyłoży."

www.nytime(*)-musk-tesla-spacex-office.html
Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Intensywna praca stoi często w sprzeczności ze zdrowiem i szczęściem.

Podobno w Japonii dobrze mieć kogoś w rodzinie, kto umarł od przepracowania, bo to jest dobrze widziane w społeczeństwie.

Wóz albo przewóz.

Gdybyś jeszcze zawsze pracował dla siebie ale często pracą jest spełnianiem cudzych wizji i nierzadko wrogich ich wykonawcom.

Podkreślam, że zawsze należy dobrze pracować ale nigdy nie wolno dać się innym zmanipulować.

Praca dla własnego szczęścia albo kij jej w oko.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365