Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pislamizm = katolicki Bareizm.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-06-2022 19:06Pawel23 (80 punktów)Pislamizm = katolicki Bareizm.
Ocena 3 na 3
Tego nie wymyśliłby nawet mistrz Bareja.
Otóż Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji planuje sprawdzić rodzinne relacje serialowych i filmowych bohaterów, ich życie religijne, pracę, a także rozwody i życie intymne.
Wśród badanych produkcji mają znaleźć się filmy i seriale telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Chodzi o seriale "Leśniczówka", "Stulecie Winnych", "Na dobre i na złe", film "Tylko mnie kochaj", serial "Na Wspólnej", "Skazana". Oprócz tego KRRiT przyjrzy się filmowi "Miłość nie słucha" i serialom "Kowalscy kontra Kowalscy", "Komisarz Mama".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
> Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji planuje sprawdzić rodzinne relacje serialowych i filmowych
>bohaterów, ich życie religijne, pracę, a także rozwody i życie intymne.
powinna być jedność bohatera z rzeczywistością np dzieci powinny grać dzieci, konie grać konie, kobiety grać kobiety, złodzieje grać złodzieji, mężczyźni grać mężczyzn, babcie grać babcie, księża grać księży, zakonnice grać zakonnice, szczury grać szczury. Należy to sprawdzić

>Wśród badanych produkcji mają znaleźć się filmy i seriale telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Chodzi o seriale "Leśniczówka", "Stulecie Winnych", "Na dobre i na złe", film "Tylko mnie kochaj", serial "Na Wspólnej", "Skazana". Oprócz tego KRRiT przyjrzy się filmowi "Miłość nie słucha" i serialom "Kowalscy kontra Kowalscy", "Komisarz Mama".
powinniśmy nakrecić film o kulczyku, zarabial 1 000 000zł/godzine, gdy zaczniemy go naśladować wszyscy bylibyśmy miliarderami, tak jak pokazali "wejscie smoka" wszyscy bylismy karatekami
Taki film, o naszym genialnym libku kulczyku byłby obowiązkowy, do zaliczenia, tak jak film Krzyżacy
ale umarł nam kulczyk, nasza libkowa gwiazda, na pogrzebie premier, prymas, prezydent, generałowie, biskupi, ministrowie, cała patoelita, kto zagra kulczyka? jaka libkowa kanalia? o OO.... tusk, albo bielecki, wiedzą co i jak zagrać. Nasze kino odzyska wiarygodność

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365