 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-06-2022 20:59 | zeniu73 (6483 punktów) | V- Aids
1 na 1 | W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi. Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to: szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość? Teoria spiskowa Nature? www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.htmlwww.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdf | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| DyktaFon (9281 punktów) | > W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki> nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi.> Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to:> szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo> szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość?> Teoria spiskowa Nature?> www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.html> www.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdfCiekawy artykuł. Zobaczymy, jak historia się rozwinie. I co z tego wyniknie po kilku latach. Producenci sprytnie wyłączyli swoją odpowiedzialność, ciekawe więc przeciw komu będą mogli wystąpić prawnicy. W każdym razie serial interesująco się zapowiada. Prosimy o dalsze odcinki, gdyż nie każdy ma tyle zacięcia, żeby to śledzić... Zobaczymy, czy taki zwykły sars-cov-2, a zmodyfikuje populację ludzi na tej planecie.
|
|
 | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | > >W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki> >nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi.> >Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to:> >szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo> >szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość?> >Teoria spiskowa Nature?> >www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.html> >www.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdf> Ciekawy artykuł. Zobaczymy, jak historia się rozwinie. I co z tego wyniknie po kilku latach. Producenci sprytnie wyłączyli swoją odpowiedzialność, ciekawe więc przeciw komu będą mogli wystąpić prawnicy. W każdym razie serial interesująco się zapowiada. Prosimy o dalsze odcinki, gdyż nie każdy ma tyle zacięcia, żeby to śledzić...> Zobaczymy, czy taki zwykły sars-cov-2, a zmodyfikuje populację ludzi na tej planecie.> Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było. Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce. Częstym argumentem był argument liczebny. Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
|
|
|  | | DyktaFon (9281 punktów) |
>> >Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było. >Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce. >Częstym argumentem był argument liczebny. >Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze...
|
|
| |  | | zeniu73 (6483 punktów) | >>> >>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było. >>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce. >>Częstym argumentem był argument liczebny. >>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂 >Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze... >
Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów. Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę.
Wszystko co się dzieje teraz, jest czasem kontrolnym. Jak ktoś twierdził, że wszystkie te ograniczenia są z dupy wzięte i że bez tych ograniczeń byłoby tak samo, to był zakrzykiwany. Teraz nie mamy ograniczeń i pomimo że liczba wzięta z dupy ( incydencja) jest wyższa niż na początku i w środku pandemii, życie idzie dalej i nie ma armagedonu.
Na jesień znowu się znacznie ze szczepionkami, systemem, solidarnością, maskami.
|
|
| | |  | | DyktaFon (9281 punktów) | >>>>>>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było. >>>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce. >>>Częstym argumentem był argument liczebny. >>>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂 >>Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze... >> >Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów. >Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę.
Ze wszystkim zgoda, poza jednym: szpitale nie są puste, przynajmniej w Polsce. Nie ma łóżek, jak zwykle zresztą. Pandemia to tylko był łatwy sposób usprawiedliwienia się rządzących. Ale sytuacja się nie zmieniło. Wolą budować stadiony (bo to medialne), niż szpitale. O personelu nie wspominając...
|
|
| | | |  | | zeniu73 (6483 punktów) | >>>>>>>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było. >>>>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce. >>>>Częstym argumentem był argument liczebny. >>>>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂 >>>Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze... >>> >>Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów. >>Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę. >Ze wszystkim zgoda, poza jednym: szpitale nie są puste, przynajmniej w Polsce. Nie ma łóżek, jak zwykle zresztą. Pandemia to tylko był łatwy sposób usprawiedliwienia się rządzących. Ale sytuacja się nie zmieniło. Wolą budować stadiony (bo to medialne), niż szpitale. O personelu nie wspominając... >
Miałem na na myśli puste łóżka intensywnej terapii zajmowane przez niezaszczepionych, niesolidarnych s*******nów. Cicho sza. Zero wiadomości, że niebawem system nie wyrobi pomimo tego, że liczba wyjęta z dupy jest podobna do poprzednich miesięcy.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|