 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-07-2022 12:57 | okragly (21676 punktów) | skąd są niedorozwojki? | skąd są niedorozwojki? z wykształcenia (mowie o naukach spolecznych w tym ekonomia a nie o matematyce, fizyce, technice) taki prof ekonomi balcerowicz byl glupszy z tejze od niewykształconego chlopa Leppera, i wiekszości gospodyn domowych (chetnie sluchały pogardzanego przez patoelity Lepera, widac trafial swój na swego) skąd to? dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty w zasłoniętym urządzeniu i uczono kolejnych kroków, jak się do niego dostać. Gdy odsłaniano urządzenie, szympansy bardzo szybko znajdowały drogę na skróty, nie przejmując się wyuczoną, niepotrzebnie skomplikowaną procedurą. a ludzkie dzieci trzymały się opanowanej umiejętności, nawet widząc, że zupełnie niepotrzebnie niektóre z tych rzeczy robią.
my jesteśmy niewolnikami bo wierzymy w to co nam powiedzą patoelity, mamy to z raju, ale tam byliśmy rodziną, dzisiaj nasze spoleczne umiejetności z raju są zawłaszczone dla swojej korzyści przez patoelity, mowiąc nam, co mamy myślec, robić, i jak? i my to lykamy, jak dzieci z doświadczenia, dlatego koncerny wydają miliardy na reklamę i nie są to pieniądze stracone, wręcz odwrotnie, reklama dźwignią handlu. Reklama patoelit, poprzez system wychowania, kk, TV, filmy, bajki, masmedia, na każdym kroku mamy informacje patoelit co mamy myśleć, jak postepować i my to realizujemy, Patrz wojna na Ukrainie, my myślimy jak każą patoelity byśmy myśleli a prawda jest po drugiej stronie. Dlatego my są libki niedorozwojki
Czym dłużej mlody czlowiek uczyl sie ekonomi tym glupszy, bo tam ciągle liberalizm, indywidualizm, wolność, wlasność, i on tak mysli, jak go nauczono, a to glupi, narzucony przez patoelity, sposob myslenia, korzystny tylko dla nich, patrz kulczyk, 1 000 000 zł/godz
wypijmy za zdrowie libkow niedorozwojkow, to nie ich wina że tak postepują (jak dzieci w eksperymencie), chodzili dlugo do szkoly, tym bardziej wpoili sobie glupie teorie i dopoki będą zyli nie umrze liberalizm (indywidualizm, wolność, wlasność), najbardziej antyludzka ideaa | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >skąd są niedorozwojki? Z pieprzenia na okrągło.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >skąd są niedorozwojki?> Z pieprzenia na okrągło.mam wkurw, taka faza  mija z czasem
|
|
3 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty w zasłoniętym urządzeniu i uczono kolejnych kroków, jak się do niego dostać. Gdy odsłaniano urządzenie, szympansy bardzo szybko znajdowały drogę na skróty, nie przejmując się wyuczoną, niepotrzebnie skomplikowaną procedurą. a ludzkie dzieci trzymały się opanowanej umiejętności, nawet widząc, że zupełnie niepotrzebnie niektóre z tych rzeczy robią. Ludzkie dzieci ogarniają kulturę i nadmiernie zawiłą procedurę zapewne uznały za jej przejaw. Bo dla ludzi niemal równie istotna jak dobro materialne jest nie reprezentująca takiego dobra nadbudowa.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty w zasłoniętym urządzeniu i uczono kolejnych kroków, jak się do niego dostać. Gdy odsłaniano urządzenie, szympansy bardzo szybko znajdowały drogę na skróty, nie przejmując się wyuczoną, niepotrzebnie skomplikowaną procedurą. a ludzkie dzieci trzymały się opanowanej umiejętności, nawet widząc, że zupełnie niepotrzebnie niektóre z tych rzeczy robią.> Ludzkie dzieci ogarniają kulturę i nadmiernie zawiłą procedurę zapewne uznały za jej przejaw. Bo dla ludzi niemal równie istotna jak dobro materialne jest nie reprezentująca takiego dobra nadbudowa. szympanse, mamy z nimi 98% wspólnych genów, mogłyby się nauczyć mówić ale sie nie nauczą bo one nie ufają sobie, taka ich natura, dlatego w doświadczeniu nie oglądają sie na autorytet ufają tylko sobie, odwrotnie my. W raju żyliśmy w małych 30 os zażyłych stadach, ufaliśmy sobie, by być bliżej powstał jezyk, (słowo było droższe od pieniędzy). Dzieci cieszą się jak glupie, gdy naucza sie to co zadala im pani. W raju uczyły sie od matek, cioć, babć, wujków, dzis od agentów patoelit, gdzie liberalizm-indywidualizm, wolnośc, własność- bogiem, stąd się biorą tytułowe niedorozwojki libki niedorozwojki to najinteligentniejsze dzieci, wpadły w koleiny wytyczone przez patoelity, (patrz doświadczenie) celem służenia, komu? patoelitom! ja w tym doświadczeniu byłbym małpą  , nie dlatego, że taki mądry, ale mam slaba pamięć  i nie zapamietalbym procedury, dlatego bym kombinował Nie zdalem do 1 komuni, nie że nie chcialem, chcialem bardzo, tylko nie potrafilem nauczyć sie  a kombinowac nie bylo jak (żeby kombinowac trzeba rozumieć) matka cierpiala strasznie, dzieje sie na wsi
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> "jeszcze się taki nie urodził..." Ty jako jedyna wsród nas jesteś normalna, chciałbym byś była naszą królową, carycą, ale czy ty masz jakiś program? .
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) |
>Ty jako jedyna wsród nas jesteś normalna, chciałbym byś była naszą królową, carycą, ale czy ty masz jakiś program? >
Program to ma pralka automatyczna.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Ty jako jedyna wsród nas jesteś normalna, chciałbym byś była naszą królową, carycą, ale czy ty masz jakiś program? >Program to ma pralka automatyczna. wymaganie od naszej cesarzowej deklaracji politycznej jest mocno niestosowne
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Ty jako jedyna wsród nas jesteś normalna,Normalny wśród czubków jest wariatem.  > chciałbym byś była naszą królową, carycą,A to nie jestem?    > ale czy ty masz jakiś program?Program to może mieć kandydat w demokracji, królowa ma prawa do tronu. 
cr
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Ty jako jedyna wsród nas jesteś normalna,> Normalny wśród czubków jest wariatem.  racjonalizm nie jest normalny, Ty nazwałaś siebie chętnie racjonalistka, by wejść w wiarę swoich sług (tak jak caryca Katarzyna przeszła na prawosławie) > >chciałbym byś była naszą królową, carycą,> A to nie jestem?   o czym świadczy fakt, że tylko pod Twoja komendą pójdę gdzie rozkażesz  pod komendą Katarzyny Rosjanie stali się potęgą, tak i my racjonaliści > >ale czy ty masz jakiś program?> Program to może mieć kandydat w demokracji, królowa ma prawa do tronu.pytanie wynikało z faktu, że za toba pójdę, ale nie wiem gdzie idziesz (co zabrać do plecaka
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> nie wiem gdzie idziesz (co zabrać do plecaka )Weź smartfon ZAMIAST plecaka, bo to będzie raczej niedaleko. 
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > Nie zdalem do 1 komuni, nie że nie chcialem, chcialem bardzo, tylko nie potrafilem nauczyć sie a kombinowac nie bylo jak (żeby kombinowac trzeba rozumieć)>  nie ma co gratulować, z tego powodu cierpie, cierpiałem, nie potrafilem nauczyć się wierszyka tak jak modlitwy, piosenki, słabo piszę po polsku (gdyby nie było wbudowanego w fR słownika, bylaby tragedia), nie znam żadnego j obcego, żadnego wiersza, nie pamietam imion moich współpracownikow, dlatego jako niedorozwojek zameldowałem się na fR  my niedorozwojki potrafimy wyłapać innych niedorozwojków, Ty jesteś inna
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >> Nie zdalem do 1 komuni, nie że nie chcialem, chcialem bardzo, tylko nie potrafilem nauczyć sie a kombinowac nie bylo jak (żeby kombinowac trzeba rozumieć)> >  > nie ma co gratulować,Brawka za uznanie prymatu rozumu. > jako niedorozwojek zameldowałem się na fR   > my niedorozwojki potrafimy wyłapać innych niedorozwojków,Sokrates tą metodą łapał. > Ty jesteś innaOd Sokratesa? 
cr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|