 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-07-2022 12:24 | okragly (21676 punktów) | lis
-1 na 1 | powinna być jedna partia PZPR, tak jak w Chinach, ja mam jeden mózg. Gdybym miał 8 głów (mózgów np PO i PiS i Hołownia i PSL i SLD i inni) byśmy się pozabijali
ale wiadomo, my są libki niedorozwojki, każda komórka naszego ciała musi być wolna, indywidualna, mieć własność, taka nasza najświętsza religia
było sobie stado żubrów, zwierząt stadnych, przyszedł lis z amerykanskiego, najlepszego na świecie tygodnika, ntv i powiedział "żubry, nie bądźcie głupie, usa powiedzialo że liberalizm jest najlepszym, weźcie u nas, amerykanskim banku, kawalek puszczy na kredyt, bądźcie indywidualni, wolni, będziecie mieli własność, będziecie indywidualni, wolni, taka nasza religia -liberalizm. Tak się stało, każdy żubr został indywidualny, wolny, miał ogrodzony kawałek puszczy na kredyt. Lisy te z newsweeka, ntv i inne kulczyki i tuski przychodziły i każdego jednego dnia samotnego żubra zjadaly na sniadanie, samotne były bezbronne. lisie, tusku, kulczyku, gdzie wy jesteście, chcemy być wydojeni, pracować na umowach smieciowych za 3zł/godz, chcemy byc bezrobotnymi, wyjechac milionami za granice, rozbijając rodziny, lisie, tusku, kulczyku, czemu nas porzuciliście, jesteśmy w czarnej dupie bez was i waszych przekretach na mld zł na prywatyzacji, reprywatyzacji np kamienic, miliardowych przekrętach na VAT, Ja niewydojony rycze, bolą mnie wymiona (siusiak) marzę by mnie ktoś wreszcie wydoil, gdzie jest kulczyk?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) | >powinna być jedna partia PZPR, tak jak w Chinach, >ja mam jeden mózg.
Poważnie?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>powinna być jedna partia PZPR, tak jak w Chinach, >>ja mam jeden mózg. >Poważnie? gadzi
|
|
1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
| |  | 1 na 1 |
1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> lisie, tusku, kulczyku, gdzie wy jesteście, chcemy być wydojeni, pracować na umowach smieciowych za 3zł/godz, chcemy byc bezrobotnymi, wyjechac milionami za granice, rozbijając rodziny, lisie, tusku, kulczyku, czemu nas porzuciliście, jesteśmy w czarnej dupie bez was i waszych przekretach na mld zł na prywatyzacji, reprywatyzacji np kamienic, miliardowych przekrętach na VAT, Ja niewydojony rycze, bolą mnie wymiona, marzę by mnie ktoś wreszcie wydoil, gdzie jest kulczyk? lis, tusk, kulczyk przenieśli się do Bułgari, tam w dwóch kolejnych losowaniach totolotka, 6.09 i po 4 dniach, 10 września padły takie same szóstki, oczywiście wymiar sprawiedliwości, niezawisle sądy jak za naszego tuska, kulczyka, lisa, orzekły że to przypadek, a prawda taka że "kulczyk" zapomnial podmienić kule.
|
|
 | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > oczywiście wymiar sprawiedliwości, niezawisle sądy jak za naszego tuska, kulczyka, lisa, orzekły >że to przypadek, a prawda taka że "kulczyk" zapomnial podmienić kule.> dzieje.pl/postacie/ferdynand-ossendowski"Nie do końca wiadomo, jak do tego doszło, ale w tym czasie przekazał Amerykanom tzw. dokumenty Sissona, świadczące o tym, że przyjazd Lenina był zorganizowany przez rząd niemiecki, a także o tym, że właśnie z Niemiec płynęły pieniądze na pierwszą fazę rewolucji. " w wersji historii dla ludu, Ossendowski PRZEKAZAŁ dokumenty Sissona Amerykanom. Prawda jest taka, że specjalny wysłannik prezydenta USA, Edgar Sisson, pod koniec 1917 r., zakupił je za 25 000 dolarów. W 1918 roku opublikowano je w Waszyngtonie. Dokumenty Sissona to zbiór kilkudziesięciu dokumentów dowodzących, że kierownictwo bolszewickie składało się z bezpośrednich agentów Niemiec, kontrolowanych przez dyrektywy niemieckiego Sztabu Generalnego. Dzisiaj próbuje się zafałszować sprawę finansowania zamachu stanu w Rosji w 1917 r. przez Niemców. Niemcy mieli agenta, Estończyka, o nazwisku Aleksander Eduard Kesküla, który pośredniczył w przekazywaniu niemieckich pieniędzy bolszewikom. Sprawy finansowe zamachów stanu są tajne i są zabijane fałszywą propagandą. Zamach stanu na Ukrainie w 2014 roku wykonali dobrze opłaceni Żydzi. babylonian(*)dolarow-luksusowe-posiadlosci/
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|