 |
Geje i ich aspiracje w obliczu ustaleń nauki Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-07-2022 10:10 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Geje i ich aspiracje w obliczu ustaleń nauki
1 na 1 | Grafiki bardzo istotne: pbs.twimg.(*)NUs3?format=png&name=4096x4096pbs.twimg.(*)kAA7P7y?format=jpg&name=mediumCzłowiek powinien interesować się nauką bo inaczej popełnić może ogromny błąd. Na przykład gdy wierzy, że męski homoseksualizm jest wrodzony. Błędnie! "Trzylatek, pytany o to, czy jest chłopcem, czy dziewczynką wskazał na płeć żeńską. Od tego czasu jego rodzice traktują go jak córkę. Przypadek opowiada sama matka dziecka. Czy chęć zabłyśnięcia rodziców w Internecie wykracza poza ramy zdrowego rozsądku? Swoją historię kobieta opowiedziała za pośrednictwem TikToka odpowiadając na pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, jak dziecko Internautki zakomunikowało jej, że nie chce być traktowane jako chłopiec. Kobieta stwierdziła, że to kolejne "pomocne pytanie" i opowiedziała swoją historię. Cena bycia "na czasie" Do "ujawnienia" miało dojść podczas kontroli 3-latka przez pediatrę. Lekarz zapytał, czy jest chłopcem, czy dziewczynką. Chłopiec miał spojrzeć medykowi w oczy i odpowiedzieć "jestem dziewczynką". Matka traktuje je teraz... jak córkę, a w Internecie chwali się "transpłciowością dziecka". www.msn.co(*)ieckiem/ar-AAZZW2S?li=BBr5CAq,*** Australijczycy zagłosowali za równością małżeńską dla gejów i mają to ale jak się potem dowiedzieli że pary gejów przychodzą do domów dziecka i biorą chłopczyka na równi (kolejka) z parami damsko męskimi to plują sobie w brody i są wkurzeni na swoją bezdenną głupotę. Odmawianie chłopcy wzorca mamy-kobiety to patologia i zbrodnia a pisanie o tym to nie homofobia tylko naukowe podejście do sprawy ! Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Jesteś nawiedzonym seksoholikiem. Warren Throckmorton, ten na którego między innymi się powołujesz. Obserwacje profesora psychologii uniwersyteckiej na temat polityki publicznej, zdrowia psychicznego, tożsamości seksualnej i kwestii religijnych:Postawy społeczeństwa mają niewielki wpływ na wybór partnera seksualnego. Unikalne nowe badanie szwedzkiego uniwersytetu medycznego Karolinska Institute (KI) sugeruje, że postawa rodzin i społeczeństwa ma niewielki wpływ na to, czy dorośli decydują się na seks z osobami tej samej lub przeciwnej płci. Zamiast tego czynniki dziedziczne i unikalne doświadczenia jednostki mają najsilniejszy wpływ na nasz wybór partnerów seksualnych. Badanie jest jak dotąd największym na świecie i zostało przeprowadzone we współpracy z Queen Mary University of London. Ponad 7 600 szwedzkich bliźniąt (mężczyzn i kobiet) w wieku 20-47 lat odpowiedziało na badanie zdrowia, zachowania i seksualności w latach 2005-2006. Siedem procent bliźniąt kiedykolwiek miało partnera seksualnego tej samej płci. "Wyniki pokazują, że postawy rodzinne i publiczne mogą być mniej ważne dla naszych zachowań seksualnych niż wcześniej sugerowano", mówi profesor nadzwyczajny Niklas Långström, jeden z zaangażowanych badaczy. Zamiast tego największą rolę odgrywają czynniki genetyczne wthrockmorton.com/tag/rahman/Szwecja jest dość specyficznym krajem, ponieważ w żadnym innym kraju nie ma tak skrajnych środowisk homofobicznych. Nadawałbyś się do tej zgrai homofobów z XX wieku, którzy gonili po ulicach uczciwych spokojnych ludzi; którzy nasyłali inspektorów mających za zadanie wyszukiwanie w mieszkaniach osób LGBT. Zabierali podejrzanym matkom dzieci, umieszczając je w sierocińcach. Ta zgraja skrajnych prawicowców i faszystów funkcjonuje do dzisiaj, i całe szczęście, że są w mniejszości. Niemniej jednak wystarczająco by wyszukiwać i prezentować wybiórczo opracowania naukowe. Mógłbym więcej napisać, ale czy to takiego nawiedzonego zboka przekona? Raczej nie, ponieważ tak jak nie można wyleczyć geja, tak nie wyleczy się do końca osobę zboczoną na punkcie seksualizmu innych osób. A jak bardzo ciebie interesuje ten temat, często w obrzydliwy sposób przedstawiany, zaświadczają twoje teksty.
Nie wiem czy znajdzie się ktoś kogo interesuje anatomia odbytu, ale jeżeli, to proponuję w portalowej wyszukiwarce wpisać słowo odbyt, a znajdzie naukowe opracowania MaxGolonki Mała próbka jego pracy: Cytat:Jeśli Jarcia wciskała komuś penisa lub palce w odbyt to - według nauki - narażała go na późniejszego...
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | TABELA: pbs.twimg.(*)9wZR?format=png&name=4096x4096> Jesteś nawiedzonym seksoholikiem. ..."Obserwacje profesora" - które zacytowałeś - to tylko wydumane z czapki dywagacje i są bez znaczenia. Jak miazmaty Trumpa, Putina czy Rydzyka. JEDYNYM ISTOTNYM WYNIKIEM TYCH BADAŃ JEST TABELA i okazało się, że na 71 gejów męskich jakich znaleziono w całej Szwecji wśród bliźniaków jednojajowych aż 64 jest gejem mimo, że brat nie jest! (patrz tabela 7 ma brata geja 64 nie ma brata geja) 7+64=71. Szwedzcy naukowcy przeżyli wtedy szok i zaczęli rzucać hipotezami z dziurawego kapelusza (głupszymi nawet niż wymyśla premier Morawiecki) byle tylko uratować bzdurne założenia, że chłopczyk w chwili urodzenia ma już ustalone w swoim organizmie czy zostanie gejem czy nie. Ty jesteś dewotem, purytaninem i homofobem skoro wstrząsnął tobą mój suchy, medyczny opis ewentualnego wbijania przez Jarcię palców w odbyt kierowcy co (podobnie jak wbijanie penisa w odbyt 16-letnieg ministranta przez księdza - niestety legalne) zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki. To o raku sprytnie uciąłeś, cytując. Wstydź się! Manipulancie.  *** 88 % Polaków uważa adopcje chłopców przez gejów za skandal i bzdurę i z tego właśnie powodu wielu z nich głosuje na PIS - nawet mój kolega, ateista, lekarz. Takie osoby jak Ty czy Śmieszek, powodujące utożsamianie opozycji z pomysłem równości małżeńskiej dla gejów czyli włącznie z prawem adopcji chłopca są BEZDENNIE GŁUPIMI ludźmi co STRZELAJĄ SOBIE W STOPĘ ! SĄ SABOTAŻEM NA RZECZ PIS ! *** Daruj sobie wycieczki ad personam. Jestem wysoki, dość przystojny, elokwentny i od zawsze mam jakąś Kobietę i uprawiam z nimi seks (akurat z wyjątkiem analu bo mi kolega powiedział, że to może boleć kobietę - jak jego partnerkę gdy raz spróbowali). Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Jeżeli to metodyczne epatowanie męskimi genitaliami racjonalistów jest twoim sposobem na wyładowanie napięcia seksualnego to współczuję. >Ty jesteś dewotem, Nie, mogę spokojnie i bez przeszkód o twojej dupie porozmawiać... >purytaninem ... bez wchodzenia w dupe nie zainteresowanych twoją i moją dupą. >i homofobem No właśnie. Wiesz, żę w XVII-wiecznej Anglii dewotki często sparaliżowane zmuszone były poruszać się na wózkach. To strach przed posądzeniem o masturbacje je paraliżował. Sparaliżowane nie mogły być posądzane o ten jakże przecież przyjemny proceder. Czego się boisz Maksiu? Przecież nie ja straszę gejami. Oby cię ten strach nie sparaliżował.
|
|
| |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Ja tutaj zajmuję się wpływem na Polskę i świat tego, że rzutcy i hiper-nad-aktywni działacze LGBT przenikają do elit ideologicznych partii politycznych - ogłupiając je pseudonaukowymi teoriami - co skutkuje samobójstwem politycznym tych partii niekiedy, a Ty się zaciekawiłeś jak ja osiągam orgazm i czy przypadkiem nie osiągam go pisząc o palcach homoseksualnej Jarci. Czyli kompletnie pokątną i drobną sprawą  Ipsację realizuj jak chcesz ale nie zgaduj czy ja ją realizuję i jak - bo to strata czasu.  Jak już wspominałem kiedyś, jestem najmądrzejszym człowiekiem na tej planecie i pisałem też, że uważam, że nie warto przejmować się prestiżem więc próby ośmieszania mnie, niskiego oceniania, lub wprawienia w zakłopotanie w jakikolwiek inny sposób są awykonalne. Twoje przypuszczenia są kompletnie nietrafne, pisanie mnie nie podnieca, może gdybym był 2 razy młodszy byłoby inaczej. Zgaduję, że masz dziwne przypadki seks-maniaków w otoczeniu, skoro takie bzdury ci przychodzą do głowy ale ... wracaj do tematu głównego lepiej. Siema
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|