Grafika istotna: pbs.twimg.(*)X0Ac6z0R?format=jpg&name=smallDieta roślinna, rośliny strączkowe i inne jest ekologicznie lepsza dla środowiska planety. Mądrzy ludzie starają się dotrzeć do bezmyślnych niszczycieli naszej atmosfery swoją pazernością energetyczną. Ta działaczka wcale nie proponuje rozmnażania się bo wie, że bomba demograficzna czyli posiadanie ponad dwóch dzieci już niszczy środowisko planety i musi prowadzić do katastrofy według naukowców. Ona proponuje przyjemność dla wegetarian. Po jabłku będzie gruszka. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |