 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-08-2022 13:23 | okragly (21676 punktów) | usazyd | czytałem że naszego boga, liberalizm, wymyślił Żyd (tak jak chrześcijanstwo) celem zniewolenia poddanych, dlatego bardzo dobrze się przyjeła w Angli, USA i u nas, wszystkie te kraje mają tradycje zniewalania ludzi (u nas chlopow panszczyźnianych)
Żydzi mają rajskie kibuce i są wspolnotowi, z natury antyliberalni, dzisiaj są hodowcami a my hodowanymi przez nich libkami niedorozwojkami, jak konie do pracy, krowy do dojenia, świnie na mięso na Ukrainie
przykładowa metoda działania wspólnot żydowskich. Wysyłają do USA agentów, słupów, finansowo wyposażonych, do założenia działalności gospodarczej. Z pomocą miejscowych Żydów i ulokowanych wcześniej agentury, firma rozrasta się, a zadaniem słupa jest finansowanie z zarabianych pieniędzy organizacji żydowskich. Słupy wyrastają szybko na biznesmenów-sponsorów, dają zatrudnienie młodym żydom, polecają ich amerykańskim think tankaom czy instytom badawczym. Potem, nie opuszczając tych organizacji, zakładają własne biznesy, zawsze udane, rozrastające się. Na bazie tych biznesów, zakładają fundacje, wspierające inicjatywy żydowskie Ich zadaniem jest rozbudowa i zagęszczanie sieci organizacji żydowskich, bazę dla ich lobby politycznego w usa.
W usa istnieje ogrom żydowskich organizacji które propagują syjonizm i całkowite poparcie dla Izraela. Mają Konferencję Prezesów Głównych Amerykańsko-Żydowskich Organizacji, tak libki niedorozwojki, jej celem jednoczenie różnych grup w jednolitą siłę działającą dla dobra Izraela
wszystkie te organizacje nakładają się na siebie, zazębiają, jedne uczestniczą w drugich, drugie w trzecich, trzecie w pierwszych a członkowie zarządu, rady czy kierownictwa jednej organizacji zasiadają w zarządzie, radzie czy kierownictwie innej organizacji, jeszcze innej Sieć staje się bardzo gęsta, zwarta. To antyczna falanga, no ale my są libki niedorozwojki, dla nas bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ. a falanga to komunizm
Niewielka mniejszość, a taka siła, bo zainfekowała nas liberalną, antyludzką, ideologią wymierania. Oni mają siłę żądać, narzucają nam żydowski punktu widzenia i promują swoje autorytety. Głosy nas, libkow niedorozwojkow, nawet znacznie liczebnie większych są niesłyszalne, no bo co MY zgodnie z naszą wiarą możemy zrobić, indywidualnie, będąc wolnym, mając własnośc np dom? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | qwery (2864 punktów) | >czytałem że naszego boga, liberalizm, wymyślił Żyd (tak jak chrześcijanstwo) celem zniewolenia >poddanych, dlatego bardzo dobrze się przyjeła w Angli, USA i u nas, wszystkie te kraje mają tradycje >zniewalania ludzi (u nas chlopow panszczyźnianych) >Żydzi mają rajskie kibuce i są wspolnotowi, z natury antyliberalni, dzisiaj są hodowcami a my >hodowanymi przez nich libkami niedorozwojkami, jak konie do pracy, krowy do dojenia, świnie na mięso >na Ukrainie >przykładowa metoda działania wspólnot żydowskich. Wysyłają do USA agentów, słupów, finansowo >wyposażonych, do założenia działalności gospodarczej. Z pomocą miejscowych Żydów i ulokowanych >wcześniej agentury, firma rozrasta się, a zadaniem słupa jest finansowanie z zarabianych pieniędzy >organizacji żydowskich. Słupy wyrastają szybko na biznesmenów-sponsorów, dają zatrudnienie młodym >żydom, polecają ich amerykańskim think tankaom czy instytom badawczym. > Potem, nie opuszczając tych organizacji, zakładają własne biznesy, zawsze udane, rozrastające się. >Na bazie tych biznesów, zakładają fundacje, wspierające inicjatywy żydowskie Ich zadaniem jest >rozbudowa i zagęszczanie sieci organizacji żydowskich, bazę dla ich lobby politycznego w usa. >W usa istnieje ogrom żydowskich organizacji które propagują syjonizm i całkowite poparcie dla >Izraela. Mają Konferencję Prezesów Głównych Amerykańsko-Żydowskich Organizacji, tak libki >niedorozwojki, jej celem jednoczenie różnych grup w jednolitą siłę działającą dla dobra Izraela > wszystkie te organizacje nakładają się na siebie, zazębiają, jedne uczestniczą w drugich, drugie w >trzecich, trzecie w pierwszych a członkowie zarządu, rady czy kierownictwa jednej organizacji >zasiadają w zarządzie, radzie czy kierownictwie innej organizacji, jeszcze innej Sieć staje się >bardzo gęsta, zwarta. To antyczna falanga, no ale my są libki niedorozwojki, dla nas bogiem >INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ. a falanga to komunizm > Niewielka mniejszość, a taka siła, bo zainfekowała nas liberalną, antyludzką, ideologią wymierania. >Oni mają siłę żądać, narzucają nam żydowski punktu widzenia i promują swoje autorytety. Głosy nas, >libkow niedorozwojkow, nawet znacznie liczebnie większych są niesłyszalne, no bo co MY zgodnie z >naszą wiarą możemy zrobić, indywidualnie, będąc wolnym, mając własnośc np dom?
To nie tak, Żydzi sa inteligentni i doszli do wladzy w roznych krajach i konkuruja z soba jako elity tych krajow. To jak Habsburgowie kiedys, skoligaceni ale co z tego, kazdy mial inny interes na pierwszym.planie.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>To nie tak, Żydzi sa inteligentni i doszli do wladzy w roznych krajach i konkuruja z soba jako elity tych krajow. byliby mniej inteligentni gdybyśmy im wmówili tak jak nam wmawiają nasze patoelity, że orły latają samotnie, tylko barany sa stadne (jest odwrotnie, życie w stadzie wymaga inteligencji, np krowy sa mądre), albo, ze z rodziną się dobrze wychodzi tylko na zdjęciu
w wojsku jest zasada, maszerujemy oddzielnie, atakujemy razem, w umówione miejsce w tym samym czasie tak i Żydzi, poszczególne organizacje maszerują oddzielnie ale na rozkaz Rady Dyrektorów Organizacji Zydowskich robią co chcą np my mamy im zwrócić 350 mld zł tzw mienia bezspadkowego, zatwierdził kongres USA
|
|
|  | | qwery (2864 punktów) | >>To nie tak, Żydzi sa inteligentni i doszli do wladzy w roznych krajach i konkuruja z soba jako elity tych krajow. >byliby mniej inteligentni gdybyśmy im wmówili tak jak nam wmawiają nasze patoelity, że orły latają samotnie, tylko barany sa stadne (jest odwrotnie, życie w stadzie wymaga inteligencji, np krowy sa mądre), albo, ze z rodziną się dobrze wychodzi tylko na zdjęciu
Nie zajmuje sie gdybaniem.
>w wojsku jest zasada, maszerujemy oddzielnie, atakujemy razem, w umówione miejsce w tym samym czasie
Ani wojskiem w tym wątku.
>tak i Żydzi, poszczególne organizacje maszerują oddzielnie ale na rozkaz Rady Dyrektorów Organizacji Zydowskich robią co chcą
I ty to akurat wiesz
> np my mamy im zwrócić 350 mld zł tzw mienia bezspadkowego, zatwierdził kongres USA
Daj linka.
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
>> np my mamy im zwrócić 350 mld zł tzw mienia bezspadkowego, zatwierdził kongres USA >Daj linka.
Na razie sprawa się przeciągnie, bo amerykańskie interesy w Polsce są ważniejsze jak Izraela. Yair Lapid, izraelski minister spraw zagranicznych powiedział: "Dzisiaj Polska zatwierdziła, i to nie pierwszy raz, antysemickie i niemoralne prawo. konsultacji. Dziś Polska stała się krajem antydemokratycznym i nieliberalnym, który nie honoruje największej tragedii w historii ludzkości. Świat nie może milczeć. Izrael i naród żydowski oczywiście nie będą milczeć."
Polak powinien wystawić Żydom rachunek za zamordowanie 111 071 Polaków w 1937 roku, po wydaniu tajnego rozkazu NKWD 00485 przez żydowskiego zięcia Jeżowa. Za to ludobójstwo zapłacili im BRYTYJCZYCY, po to, by Armia Czerwona mogła przejść przez Polskę bez problemów. Z Brytyjczykami nie rozliczyliśmy się jeszcze za straty wojenne i używanie nas do walki z Niemcami.
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Polscy nie mogą oddać swojego majątku Żydom, bo go już nie mają, więc co mają oddać? Chyba, że chodzi o taką sytuację, żeby z człowieka, który nic nie ma zrobić dłużnika ale na to się nie zgadzam. Już dobrze wiem czym jest niewolnictwo 3.0 nazywane przez Zachód wymarzoną wolnością rynku, z komornikami w asyście policji  . Można Żydom oddać wszystko ale stawiam pewne warunki, własność musi być publicznie jawna i opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości, podarkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej i przekazywanym BEZPOŚREDNIO jako gwarantowany dochód podatkowy. W tym układzie będzie mi obojętne, kto będzie właścicielem czy Żyd, czy Amerykanin, Brytyjczyk czy Niemiec. Nie będzie taki, który najwięcej hajsu zarobi i zapłaci najwyższe podatki. Na własność utajnioną i wolną od opodatkowania nigdy się nie zgodzę i obojętnej czy Polską, czy Żydowską czy Amerykańską. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|