>Chciałem zacząć czytać filozofię (a dokładniej filozofię moralną) i pomyślałem, że metaetyka filozofia (etyka) jest pisana na zamówienie patoelit, tym sposobem chronią swoje interesy kosztem pozostałej ludności. Np "nie kradnij" w raju nie wystepowało bo nie było wlasności, indywidualności, wolności. Dzieki narzuceniu nam etyki przez patoelity kulczyk zarabial 1 000 000 zł na godzinę gdy jego pracownik 3 zł jaka etyka wytlumaczy takie różnice w dochodach, zdrowi ludzie pomiedzy soba się różnią max o 20% a w dochodach 10000000 X studiowanie filozofii (etyki) to jak studiowanie teologii, obie teoretycznie tlumacza niesprawiedliwość, usprawiedliwiaja patoelity
|