>od czego zaczęła się "dobra" zmiana?
Idąc tropem złapanym w PIS-ie, trzymając się smrodu czosnkowych bąków, dojdziemy do tzw. solidarności i tzw. opozycji "demokratycznej". Dla kogoś dobra zmiana zaczęła się bardzo dawno temu. Jak się Polak wyzwalał to się tak wyzwolił, że od tego dzisaij wszystkich głowa boli. Do Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Warszawie, do jednej klasy chodzili: Michał Boni i Piotr Gliński. Właściciele "demokratycznych" partii z: tzw. lewicy i tzw. prawicy, są ze sobą powiązani jakimiś układami i przynależnością do obcych agentur. Dzieci aktorów są aktorami, dzieci agentów są agentami.
|