w raju nie było łysych i byliśmy mądrzejsi, ale łysi twierdzą, że wszyscy ludzie naprawdę mądrzy z natury są łysi, wobec tego tych, którzy takimi nie są, należy oddać pod brzytwę i poprawić braki w ich wyglądzie, przychodząc z pomocą naturze w osiągnięciu jej celu, pisze Synezjusz z Cyreny, (ur. 370 zm. 414) – filozof neoplatoński, ojciec Kościoła) napisał „Pochwała łysiny” „Jeśli zamówi ktoś portret filozofa lub kapłana, na sztalugach zarysowuje się sylwetka człowieka łysego, bo łysina jest zewnętrzną oznaką prawdziwej mądrości”.
w raju nie było łysych, po trendzie widac że czeka nas redukcja owłosienia na głowie i "tam" będziemy jak dzieci, co jest oznaką pogłębiającego się udomowienia |