 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-08-2022 19:36 | okragly (21676 punktów) | jest tak jak ma być? | jest tak jak ma być? czy to zgodne z fizyką? uważam, że jesteśmy trwaniem "wielkiego wybuchu", że jest tak jak ma być.  jestem alkoholikiem, co mam zrobić by z tego stanu wyjść? okiem fizyka, uważam, że swiat jest fizyczny, dlatego pytam fizyka a nie psychologa, psychiatrę czy inną wiedźmę  fizyka powinna dać recepte jak wyjść z alkoholizmu a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | jestem alkoholikiem, co mam zrobić by z tego stanu wyjść?
Iść na odwyk, wszyć się, przestać pić. przestać pisać po pijaku.
>okiem fizyka, uważam, że swiat jest fizyczny, dlatego pytam fizyka a nie psychologa, psychiatrę
To Twój błąd. Jak Ci nie pasuje psycholog, idź do księdza.
>fizyka powinna dać recepte jak wyjść z alkoholizmu
Niby jakim cudem?
>a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on?
Na trzeźwo, czy po alkoholu?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > jestem alkoholikiem, co mam zrobić by z tego stanu wyjść?> Iść na odwyk, wszyć się, przestać pić. przestać pisać po pijaku. jedyną metodą, jest fizyczna, zamknąć, też "wszycie", powinniśmy wymyślić inną na miarę 21w metodę, też fizyczną, dlatego pytam > >okiem fizyka, uważam, że swiat jest fizyczny, dlatego pytam fizyka a nie psychologa, psychiatrę> To Twój błąd. Jak Ci nie pasuje psycholog, idź do księdza.jednak bóg istnieje (jak trwoga to do boga) > >fizyka powinna dać recepte jak wyjść z alkoholizmu> Niby jakim cudem?fizycznie tu gdzie mieszkam w odleglości 100m mam 8 pkt sprzedaży alkoholi, w każdym jakas promocja, wiadomo, mamy liberalizm- boska wolność, indywidualizm zakaz sprzedaży alkoholu przed 13 też jest fizyczny i nie głupi  , ale libki niedorozwojki ktore by to wprowadzili, poszli by do libkowego piekla (buk wolność, indywidualizm, wolność, by sie wk.rwil) > >a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on?> Na trzeźwo, czy po alkoholu? świat jest fizyczny tzn zdeterminowany, nic nie dzieje sie bez przyczyny. Tylko fizyk (chemik, biolog) powinienen znaleźć przyczynę i sposob ja jako domorosly fizyk znalazlem sposob fizyczny, nazywa sie on rajem
|
|
|  | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | > znalazlem sposob fizyczny, nazywa sie on rajem
Na naszych drogach dość często spotykałem takich rajdowców będących pod wpływem. Niejedną duszyczkę do raju wysłali.
Okrągły, alkoholizm nie usprawiedliwia twojej głupoty. Nawet byłbym za tym, by - dla twojego dobra - administracja zainteresowała się wnikliwiej twoją twórczością.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > znalazlem sposob fizyczny, nazywa sie on rajem> Na naszych drogach dość często spotykałem takich rajdowców będących pod wpływem. Niejedną duszyczkę do raju wysłali.głównie to motocykliści, piesi, dzieci są ofiarami motoryzacji > Okrągły, alkoholizm nie usprawiedliwia twojej głupoty. Nawet byłbym za tym, by - dla twojego dobra - administracja zainteresowała się wnikliwiej twoją twórczością.bylbym dumny gdyby ktokolwiek zaczął studiowac moje dziela, moze jakas monografia? to wszystko rozproszone, warto zebrac w jedno miejsce
|
|
1 na 1 | Edward Robak* (2152 punktów) |
>a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on?
Z perspektywy człowieka rozumnego Świat jest dwoisty: 1, 1. fizyczny 2. psychiczny Fizycznie (np. chemia, siła, promieniowanie) można wpływać na psychikę. Psychicznie (np. zamysł, plan, pragnienia, wola) można wpływać na fizyczność. Pana problem (alkoholizm) można doraźnie rozwiązać fizycznie poprzez odcięcie od alkoholu (np. izolacja), ale można też psychicznie. Ja np. rzuciłem palenie po ponad 46 latach nałogu bez wspomagania substytutami typu nikorekt; ale nie było łatwo. Nie palę już 5 lat, a jeszcze miewam sny przy przypominające. W moim przypadku najważniejsze było postanowienie: JA CHCĘ !
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on? >Z perspektywy człowieka rozumnego Świat jest dwoisty: 1, >1. fizyczny >2. psychiczny >Fizycznie (np. chemia, siła, promieniowanie) można wpływać na psychikę. >Psychicznie (np. zamysł, plan, pragnienia, wola) można wpływać na fizyczność. wg mnie jest świat fizyczny, są psychiatrzy, przypisze niebieską tabletke i jest OK? ostatnio w prasie byly artykuły ze leki np na depresje to placebo
> alkoholizm można doraźnie rozwiązać fizycznie poprzez odcięcie od alkoholu (np. izolacja), też zlikwidowanie sklepow z alkoholem, kartki, wyższe ceny i pewnie wiele innych fizycznych sposobow
>ale można też psychicznie. nie sądzę
>Ja np. rzuciłem palenie po ponad 46 latach nałogu bez wspomagania substytutami typu nikorekt; ale nie było łatwo. >Nie palę już 5 lat, a jeszcze miewam sny przy >przypominające. >W moim przypadku najważniejsze było postanowienie: JA CHCĘ ! też paliłem, codziennie obiecywalem sobie że od jutra przestaje, rano mysle przecież od 1 papierosa świat sie nie zawali i tak paczka dziennie i tak codziennie przez 15 lat az coś sie stalo i nie moglem, organizm sie krzywił (zatrucie?) Słyszalem, że ojcowie przylapawszy dziecko, kaze mu wypalic cala paczke co czyni wstret
u mnie wola nie dziala (u nikogo nie dziala, jestesmy sterowalni zewnetrznie -fizyka)
|
|
|  | | Edward Robak* (2152 punktów) |
>u mnie wola nie dziala
Niewyćwiczona...
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>u mnie wola nie dziala >Niewyćwiczona... świat jest fizyczny, to chemia (fizyka, bo w mózgu prądy plyną) to powinna być tabletka na "silne prądy", a może jakieś elektrowstrząsy? ladowaniem wolnej woli, to dobry pomysl na alkoholizm i inne sukcesy
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > jest tak jak ma być? czy to zgodne z fizyką? że jesteśmy trwaniem "wielkiego wybuchu"> swiat jest fizyczny, pytam fizyka o recepte, jak wyjść z alkoholizmujeden znak zodiaku jest przeklęty przez los. to skorpion, piszą uczeni w piśmie W raju byliśmy zwierzami, rodziliśmy sie, jak każde zwierze na wiosnę, ja sie urodzilem w listopadzie (powinienen być ustawowy zakaz rodzenia dzieci jesienia, zima, z tego rodza sie alkoholicy i inne nieszczęścia) mowilem, swiat jest fizyczny, wszystko zapisane w gwiazdach >  gwiazdy, mówią prawdę, to czysta fizyka, znak zodiaku determinuje nasz charakter. Jest wróżbą na przyszłość. Bliźnięta są niezdecydowane, rak to choleryk, koziorożec pesymista, ale gorszego niż Skorpion (23 X -22 XI) nie znajdziesz uczeni piszą; Jego arogancja i buta sprawiają, że los prawie nigdy nie bywa mu przychylny. Brak pokory sprawia, że często odnosi porażki, za które wini wszystkich tylko nie siebie. Jest wyjątkowo podejrzliwy i nieudany, często nadmiernie kontroluje swoich bliskich i sprawia, że inni stają się wobec niego agresywni i mało przyjaźni. Skorpion jest przepełniony żalem. Ma też wiele niespełnionych ambicji, co może okazać się niebezpieczne. Gwiazdy podpowiadają, że jest to najbardziej arogancki i nieprzewidywalny znak zodiaku. każdy zodiakalny Skorpion jest zły. i jak tu nie pić, osadźcie sami jeszcze raz prosze, pamietajcie, w raju rodziliśmy sie wczesną wiosną, tak możemy sprawić że Polacy będa szczęśliwsi, bliżej raju
|
|
| alsor (3283 punktów) | > jest tak jak ma być?> czy to zgodne z fizyką?> uważam, że jesteśmy trwaniem "wielkiego wybuchu", że jest tak jak ma być.> jestem alkoholikiem, co mam zrobić by z tego stanu wyjść?> okiem fizyka, uważam, że swiat jest fizyczny, dlatego pytam fizyka a nie psychologa, psychiatrę czy> inną wiedźmę > fizyka powinna dać recepte jak wyjść z alkoholizmu> a jak świat nie jest fizyczny, to jaki on?Masz mocne wsparcie (do 98% vol), a receptę sam pokazałeś: ten obrazek to przecież kieliszek - stworzony specjalnie dla ciebie!
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > jestem alkoholikiem, co mam zrobić by z tego stanu wyjść?> uważam, że swiat jest fizyczny, dlatego pytam fizyka a nie psychologa, psychiatrę czy> inną wiedźmę > fizyka powinna dać recepte jak wyjść z alkoholizmuznalazlem odpowiedź w raju alkoholicy wyszli na prostą. dzięki grzybom Psylocybina, ogranicza o 90% liczbę dni, w której osoby uzależnione od alkoholu upijają się - publikuje "JAMA Psychiatry". 8 miesięcy po zażyciu jednej dawki psylocybiny połowa pacjentów przestała pić Psylocybina jest z raju, składnik grzybów, substancja psychoaktywna wywołująca zmiany percepcji, świadomości, sposobu myślenia oraz sposobu odczuwania emocji, i o to chodzilo zakladajac wątek, że świat jest fizyczny, że wszystko jest tak jak ma być.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|