Racjonalista - Strona głównaDo treści
zasrane gniazda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
07-09-2022 18:19okragly (21676 punktów)zasrane gniazda
w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU, może w tym przyczyna, że niejako stajemy się antyludzcy, po prostu mamy wykonane "sranie w banie" stąd libki niedorozwojki (indywidualizm, wolność, własność jest wynikiem wyprózniania się we własnym gnieździe, nie mowiąc o wspólnocie, po prostu sramy na wszystko, liczy sie tylko libkowa trójca święta; INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU
Nie wszyscy, rosyjskie trolle srają wszędzie.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
08-09-2022 07:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU
>Nie wszyscy, rosyjskie trolle srają wszędzie.
wiesz co w raju robiliśmy jak ktoś kalał własne gniazdo?
a dziś? wypróżniają się nawet we własnym domu, stąd libki niedorozwojki, wszystko zasrane, głowy też
08-09-2022 08:37 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>>>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU
>>Nie wszyscy, rosyjskie trolle srają wszędzie.
>wiesz co w raju robiliśmy jak ktoś kalał własne gniazdo?
>a dziś?
Wiesz co dziś robimy z trollami, więc uważaj gdzie srasz.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
08-09-2022 09:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>>>>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU
>>>Nie wszyscy, rosyjskie trolle srają wszędzie.
>>wiesz co w raju robiliśmy jak ktoś kalał własne gniazdo?
>>a dziś?
>Wiesz co dziś robimy z trollami, więc uważaj gdzie srasz.
oprócz gdzie, ważne jak? technika misiu W raju robiliśmy to w pozycji kucnej, sama przyjemność, dziś każdy chce być królem, robimy to na tronie, co rzuca sie na mózg, co przyczynia sie do tylu niedorozwojkow, wolnych, chorych, indywidualistów z wlasnością do tronu

jeśli zmienimy sranie, zmienimy kraj
były tzw sławojki od generala Sławoja, to byl najwiekszy postęp 2rp
proponuje rajki (od raju), wypróżnianie się poza mieszkaniem, w pozycji kucnej
poki co jesteśmy świniami, libkami niedorozwojkami

08-09-2022 10:58 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Jesteś obrzydliwy.
>>Wiesz co dziś robimy z trollami, więc uważaj gdzie srasz.
>oprócz gdzie, ważne jak? technika misiu
Kobiety są bardziej wyczulone na zapachy, więc nie dziwię się, że pouciekały z tego forum. Tak "misiu", nie wiem jak będziesz się krygował, smród zalatujący od ciebie nawet ja - facet - czuję nieznośny.
08-09-2022 12:44 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)Odp: zasrane gniazda
>>>>>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>>>>>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU
>>>>Nie wszyscy, rosyjskie trolle srają wszędzie.
>>>wiesz co w raju robiliśmy jak ktoś kalał własne gniazdo?
>>>a dziś?
>>Wiesz co dziś robimy z trollami, więc uważaj gdzie srasz.
>oprócz gdzie, ważne jak? technika misiu W raju robiliśmy to w pozycji kucnej, sama przyjemność, dziś każdy chce być królem, robimy to na tronie, co rzuca sie na mózg, co przyczynia sie do tylu niedorozwojkow, wolnych, chorych, indywidualistów z wlasnością do tronu
>jeśli zmienimy sranie, zmienimy kraj
>były tzw sławojki od generala Sławoja, to byl najwiekszy postęp 2rp
> proponuje rajki (od raju), wypróżnianie się poza mieszkaniem, w pozycji kucnej
>poki co jesteśmy świniami, libkami niedorozwojkami
>

Ok, to co do dwójki mamy juz jasnosc, ale jedynki nadal do umywalki misiu ?
Oj, ja glupi, przecież w raju umywalek w domach/chatach tez nie bylo
08-09-2022 18:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ok, to co do dwójki mamy juz jasnosc, ale jedynki nadal do umywalki misiu ?
koń, krowa, człowiek w raju 1 i 2 robił w różnych miejscach, inne jest przeznaczenie produktu,
z 1 mamy urynoterapie, jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
Z 2 bezcenny jest nawóz koński, krowi, kurzy, jakikolwiek, ludzki jest nie mniej wartościowy a trzeba za jego produkcje placić, bo my jesteśmy libki niedorozwojki, takie bogatctwo tracimy bezpowrotnie, w raju nic sie nie marnowało
qwery (2864 punktów)
>>Ok, to co do dwójki mamy juz jasnosc, ale jedynki nadal do umywalki misiu ?
>koń, krowa, człowiek w raju 1 i 2 robił w różnych miejscach, inne jest przeznaczenie produktu,
>z 1 mamy urynoterapie, jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie

Ale i dwujki sa przez zwierzeta zjadane, bakterie tam jakieś czy coś. Wiec jak 2ki są dobre jak jedynki to walimy je do umywalek czy nie

>Z 2 bezcenny jest nawóz koński, krowi, kurzy, jakikolwiek, ludzki jest nie mniej wartościowy a trzeba za jego produkcje placić, bo my jesteśmy libki niedorozwojki, takie bogatctwo tracimy bezpowrotnie, w raju nic sie nie marnowało

To i ty nie marnuj, pakuj do dzioba swojego i postronnych skoro taki społecznik jesteś, a nie za dom chcesz wynosić na zmarnowanie. Dla zwierzakow dobry to moze i tovie cos to da
08-09-2022 19:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Ok, to co do dwójki mamy juz jasnosc, ale jedynki nadal do umywalki misiu ?
>>koń, krowa, człowiek w raju 1 i 2 robił w różnych miejscach, inne jest przeznaczenie produktu,
>>z 1 mamy urynoterapie, jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
>Ale i dwujki sa przez zwierzeta zjadane, bakterie tam jakieś czy coś.
w raju noworodek mial głowę zwróconą w kierunku odbytu matki, razem z nim oprózniane były jej jelita, on to łykał, dzieki temu nabieral mocy. Raj to prymitywne rozwiązania

>>Z 2 bezcenny jest nawóz koński, krowi, kurzy, jakikolwiek, ludzki jest nie mniej wartościowy a trzeba za jego produkcje placić, bo my jesteśmy libki niedorozwojki, takie bogatctwo tracimy bezpowrotnie, w raju nic sie nie marnowało
>To i ty nie marnuj, pakuj do dzioba swojego i postronnych skoro taki społecznik jesteś, a nie za dom chcesz wynosić na zmarnowanie. Dla zwierzakow dobry to moze i tovie cos to da
Kanalizacje w Warszawie wybudował rusek, jakie bylo pomstowanie polaków, stracili taki nawóz (przywozili do W-wy plony, z powrotem zabierali ludzki nawóz zbierany z ulicy. To było dobre roziązanie, obieg zamkniety, powinniśmy do tego wrócic tj sprzedawać kupe rolnikowi, za grube pieniądze, on by ja zamienial na dorodne ziemniaki, kapuste, marchewke, my ja jemy i przerabiamy na kompost. jak dżdżownice, PERPETUMMOBILE, szkoda że geniuszy nikt nie lubi, a to nie moja wina, że u nas (u mnie) nie sra sie w domu, wtedy mozg inaczej pracuje
qwery (2864 punktów)
>>>>Ok, to co do dwójki mamy juz jasnosc, ale jedynki nadal do umywalki misiu ?
>>>koń, krowa, człowiek w raju 1 i 2 robił w różnych miejscach, inne jest przeznaczenie produktu,
>>>z 1 mamy urynoterapie, jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
>>Ale i dwujki sa przez zwierzeta zjadane, bakterie tam jakieś czy coś.
>w raju noworodek mial głowę zwróconą w kierunku odbytu matki, razem z nim oprózniane były jej jelita, on to łykał, dzieki temu nabieral mocy. Raj to prymitywne rozwiązania

Czyli skoro to takie do lykania nawet przez noworodki to chyba mozna srać w domu, wwzak to samo dobro?

>>>Z 2 bezcenny jest nawóz koński, krowi, kurzy, jakikolwiek, ludzki jest nie mniej wartościowy a trzeba za jego produkcje placić, bo my jesteśmy libki niedorozwojki, takie bogatctwo tracimy bezpowrotnie, w raju nic sie nie marnowało
>>To i ty nie marnuj, pakuj do dzioba swojego i postronnych skoro taki społecznik jesteś, a nie za dom chcesz wynosić na zmarnowanie. Dla zwierzakow dobry to moze i tovie cos to da
>Kanalizacje w Warszawie wybudował rusek, jakie bylo pomstowanie polaków, stracili taki nawóz (przywozili do W-wy plony, z powrotem zabierali ludzki nawóz zbierany z ulicy. To było dobre roziązanie, obieg zamkniety, powinniśmy do tego wrócic tj sprzedawać kupe rolnikowi, za grube pieniądze, on by ja zamienial na dorodne ziemniaki, kapuste, marchewke, my ja jemy i przerabiamy na kompost. jak dżdżownice, PERPETUMMOBILE, szkoda że geniuszy nikt nie lubi, a to nie moja wina, że u nas (u mnie) nie sra sie w domu, wtedy mozg inaczej pracuje

Ale jak sie wysrasz za domem to to jeszcze samo z siebie na pole nie trafi. Trafi tak jak gowno z kibla w domu, w tektonicznym procesie albo nigdy. Zeby trafilo to sie nie zawsze oplaca, bo trzeba to przewisc. Czesto bardziej oplacalo sie urzyc nawozu sztucznego. Wiec nie filozofuj, dopij flaszke i idz spac.
08-09-2022 21:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>> jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
>>>Ale i dwujki sa przez zwierzeta zjadane, bakterie tam jakieś czy coś.
>>w raju noworodek mial głowę zwróconą w kierunku odbytu matki, razem z nim oprózniane były jej jelita, on to łykał, dzieki temu nabieral mocy. Raj to prymitywne rozwiązania
>Czyli skoro to takie do lykania nawet przez noworodki to chyba mozna srać w domu, wwzak to samo dobro?
a słyszałeś o homeopatii?
dawka czyni lekartstwem/ trucizną

>Ale jak sie wysrasz za domem to to jeszcze samo z siebie na pole nie trafi.
u mnie trafia
ale zamiast wymyslac nie wiadomo co, powinniśmy z kupy robić "kawę rozpuszczalną", technologia znana

> Zeby trafilo to sie nie zawsze oplaca, bo trzeba to przewisc.
jak zrobimy "kawę rozpuszczaną", będzie lekkie, skoncentrowane, pakowane do workow 25 kg

>Czesto bardziej oplacalo sie urzyc nawozu sztucznego.
wiesz jak zdrożał? poza tym w nawozie jest jeden skladnik np potas a w kupie cala tablica tego ruska

>Wiec nie filozofuj, dopij flaszke i idz spac.
tak też planowałem
qwery (2864 punktów)
>>>>> jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
>>>>Ale i dwujki sa przez zwierzeta zjadane, bakterie tam jakieś czy coś.
>>>w raju noworodek mial głowę zwróconą w kierunku odbytu matki, razem z nim oprózniane były jej jelita, on to łykał, dzieki temu nabieral mocy. Raj to prymitywne rozwiązania
>>Czyli skoro to takie do lykania nawet przez noworodki to chyba mozna srać w domu, wwzak to samo dobro?
>a słyszałeś o homeopatii?
>dawka czyni lekartstwem/ trucizną

To nizej to nie homeopatia a starozytny koncept (prawdziwy zresztą). Nikt przeciez w tej czesci nie mowi o sraniu ci do ust a do kibla. Skoro mala dawka jest oki to sranie do kibla we wlasnym domu jest dawką minimalną ktorej szkodliwosc z tego powodu jest jest żadna, ponizej progu zauwazalnosci.

>>Ale jak sie wysrasz za domem to to jeszcze samo z siebie na pole nie trafi.
>u mnie trafia

Chodzisz na pole? Jesli tak mozesz to jestes w absolutnej mniejszosci ktora ma zysk z pola. A jak nie masz zysku to tracisz czas.

>ale zamiast wymyslac nie wiadomo co, powinniśmy z kupy robić "kawę rozpuszczalną", technologia znana

Nie znam.

>> Zeby trafilo to sie nie zawsze oplaca, bo trzeba to przewisc.
>jak zrobimy "kawę rozpuszczaną", będzie lekkie, skoncentrowane, pakowane do workow 25 kg

To rob. Patrz, inni na to niewpadli, tylk ty geniuszu

>>Czesto bardziej oplacalo sie urzyc nawozu sztucznego.
>wiesz jak zdrożał? poza tym w nawozie jest jeden skladnik np potas a w kupie cala tablica tego ruska

Że zdrozał, to na nowo trzeba przeliczyc, ale ty pisales o tym co bylo a nie co bedzie.

>>Wiec nie filozofuj, dopij flaszke i idz spac.
>tak też planowałem

09-09-2022 12:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>> jak posikasz trawę, krowy wyżerają do gołej ziemi, takie tam bogatctwo minerałów i innych składników zyciodajnych, a w połączeniu z wodą rośliny rosną jak głupie
>>>>w raju noworodek mial głowę zwróconą w kierunku odbytu matki, razem z nim oprózniane były jej jelita, on to łykał, dzieki temu nabieral mocy. Raj to prymitywne rozwiązania
>>>Czyli skoro to takie do lykania nawet przez noworodki to chyba mozna srać w domu, wwzak to samo dobro?
>>dawka czyni lekartstwem/ trucizną
> Nikt nie mowi o sraniu do ust a do kibla. Skoro mala dawka jest oki to sranie do kibla we wlasnym domu jest dawką minimalną ktorej szkodliwosc z tego powodu jest jest żadna
fizycznie tak, ale psychicznie sramy na srodku mieszkania, domu i stąd rodzą się psychiczne niedorozwojki

>>ale zamiast wymyslac nie wiadomo co, powinniśmy z kupy robić "kawę rozpuszczalną", technologia znana
>Nie znam.
kawa rozpuszczana powstaje w procesie, zalewamy mieloną kawę wrzątkiem by nastepnie odparować wodę, to co zostaje jest kawą rozpuszczalną
tu(w gównie) woda jest, wystarczy ja odparować

>>> Zeby trafilo to sie nie zawsze oplaca, bo trzeba to przewisc.
>>jak zrobimy "kawę rozpuszczaną", będzie lekkie, skoncentrowane, pakowane do workow 25 kg
>To rob. Patrz, inni na to niewpadli, tylk ty geniuszu
na gównie bylby niezly biznes, jak na przemyśle funeralnym, pieniądze nie śmierdzą , ba nieboszczykow tez powinniśmy przemieniać na nowe życie, tak bylo w ogrodzie eden- raju.
Festenberger (211 punktów)
>w raju sraliśmy poza domem, ba, poza obozem
>jakie dzisiaj jest "zezwierzęcenie" obyczajów, że wszyscy sramy w DOMU, może w tym przyczyna, że
>niejako stajemy się antyludzcy, po prostu mamy wykonane "sranie w banie" stąd libki niedorozwojki
>(indywidualizm, wolność, własność jest wynikiem wyprózniania się we własnym gnieździe, nie mowiąc o
>wspólnocie, po prostu sramy na wszystko, liczy sie tylko libkowa trójca święta; INDYWIDUALNOŚĆ,
>WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
>
Dziwne, niezrozumiałe, CHORE. Czy autor aby nie jest nosicielem WIRUSA SCHIZOFRENII PARANODIALNEJ?! Od kiedy kto ma jakie prawo decydowac za człowieka, gdzie jest jego DOM?!

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365