Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zapytanie o wytyczne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
13-09-2022 16:38zeniu73 (6483 punktów)Zapytanie o wytyczne
www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach

Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?

Najlepiej być bezstronnym obserwatorem
To nieraz jest trudne, ale tu chyba się da, bo nas to bezpośrednio nie dotyczy.
13-09-2022 17:05 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>Najlepiej być bezstronnym obserwatorem
>To nieraz jest trudne, ale tu chyba się da, bo nas to bezpośrednio nie dotyczy.
>

Ale jak to bezstronny? A gdzie solidarność????

Której stronie mamy dostarczyć broń?
Której ludności mam pomóc?
Która ludność ma jasno określić swoje stanowisko jako absolutnie przeciw wojnie ( jak się dziś wymaga od Rosjanow)?
Których sportowców należy wykluczyć (wraz z paraolimpijczykami)?
Jakie sankcje mamy wprowadzić?
DyktaFon (9281 punktów)
>>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>>Najlepiej być bezstronnym obserwatorem
>>To nieraz jest trudne, ale tu chyba się da, bo nas to bezpośrednio nie dotyczy.
>>
>Ale jak to bezstronny? A gdzie solidarność????
>Której stronie mamy dostarczyć broń?
>Której ludności mam pomóc?
>Która ludność ma jasno określić swoje stanowisko jako absolutnie przeciw wojnie ( jak się dziś wymaga od Rosjanow)?
>Których sportowców należy wykluczyć (wraz z paraolimpijczykami)?
>Jakie sankcje mamy wprowadzić?

Czy do kłótni małżeńskiej sąsiadów też się wtrącasz?

To znak dzisiejszych czasów, że nie potrafimy zajmować się swoim sprawami, tylko chcemy naprawiać świat... i najczęściej wychodzi na odwrót.
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>>>Najlepiej być bezstronnym obserwatorem
>>>To nieraz jest trudne, ale tu chyba się da, bo nas to bezpośrednio nie dotyczy.
>>>
>>Ale jak to bezstronny? A gdzie solidarność????
>>Której stronie mamy dostarczyć broń?
>>Której ludności mam pomóc?
>>Która ludność ma jasno określić swoje stanowisko jako absolutnie przeciw wojnie ( jak się dziś wymaga od Rosjanow)?
>>Których sportowców należy wykluczyć (wraz z paraolimpijczykami)?
>>Jakie sankcje mamy wprowadzić?
>Czy do kłótni małżeńskiej sąsiadów też się wtrącasz?
>To znak dzisiejszych czasów, że nie potrafimy zajmować się swoim sprawami, tylko chcemy naprawiać świat... i najczęściej wychodzi na odwrót.
>

To nie jest kłótnia. Tam lecą bomby (jak mawia klasyk).
Czy te bomby są mniej straszne niż te w Ukrainie?
Konowal (6291 punktów)
No obecnie to Azerowie atakują wykorzystując to że teraz Rosja może Ormianom tylko słownie pomóc. Zaś czyja jest racja to nie wiem - za słabo znam tamtejszą historię. Pewnie obydwie strony mają swoje grzeszki jak to na zakaukaziu.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
zeniu73 (6483 punktów)
>No obecnie to Azerowie atakują wykorzystując to że teraz Rosja może Ormianom tylko słownie pomóc. Zaś czyja jest racja to nie wiem - za słabo znam tamtejszą historię. Pewnie obydwie strony mają swoje grzeszki jak to na zakaukaziu.

Każdy wie, ze Aliev to kawał s*******na. Co najmniej level Putin.

Ale to nie przeszkadza moralistom, ekspertom i stetryczałym posiadaczom jedynej i właściwej prawdy milczeć na temat Azerbejdżanu.

Europa (w tym Polska) zamieniły jednego skurwiela na drugiego (Azerbejdżan właśnie zwiększa dostawy gazu do UE i Polski) i z nienawiścią w oczach latają po świecie i obszczwkiwują jak wściekłe kundle każdego, kto nie jest ich zdania.

Ludzie pełni tfu, cnót 😂
farmer (22440 punktów)
>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?

Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?

Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.

Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?
13-09-2022 18:30 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?
>

Dla Rosjanow też? nie będę więcej ruskim trollem?
13-09-2022 18:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>>Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?
>>
>Dla Rosjanow też? nie będę więcej ruskim trollem?

Miałeś kiedys sąsiada który puszcza choćby głośno muzykę w nocy. Albo odpierdziela jakiś inny szajs?

Ty zdaje się.....mieszkasz w innym bloku.
13-09-2022 18:48 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>>>Wiesz czym się różni sąsiad przez ścianę a typ mieszkający dwie ulice dalej?
>>>Może jak krzywo zaparkuje którys to zrób test i zwróć uwagę jednemu i drugiemu.
>>>Zadajesz pytania jak dziecko. Ktoś ci broni być empatyczny dla wszystkich?
>>>
>>Dla Rosjanow też? nie będę więcej ruskim trollem?
>Miałeś kiedys sąsiada który puszcza choćby głośno muzykę w nocy. Albo odpierdziela jakiś inny szajs?
>Ty zdaje się.....mieszkasz w innym bloku.

To znaczy solidarność, empatia i trollizm zależy od odległości wojny? Bomba w Ukrainie - łzy a bomba w Armenii - wzruszenie ramionami i porównanie do odległości zamieszkania sąsiada w razie konfliktu?

Czyli wszystko jest relatywne 😂
13-09-2022 18:55 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>>>Dla Rosjanow też? nie będę więcej ruskim trollem?
>>Miałeś kiedys sąsiada który puszcza choćby głośno muzykę w nocy. Albo odpierdziela jakiś inny szajs?
>>Ty zdaje się.....mieszkasz w innym bloku.
>To znaczy solidarność, empatia i trollizm zależy od odległości wojny? Bomba w Ukrainie - łzy a bomba w Armenii - wzruszenie ramionami i porównanie do odległości zamieszkania sąsiada w razie konfliktu?
>Czyli wszystko jest relatywne 😂

Jak pozdziera dachy po burzy gdzieś w Polsce to ludzie się składają.
Pytasz wtedy ludzi czy dać kasę? Chcesz to dajesz choc to nie sąsiad.

A jak sąsiadowi przez płot zerwie dach to go przenocujesz?

Czasem ktoś jest ujem i resztę dziada a i tak się pomaga.

Jak potężne państwo napda na małe to sobie sam Zeniu odpowiedz. Zwłaszcza że to państwo napdnaiete jest sąsiadem....ale ty zdaje się mieszkasz gdzie indziej.
13-09-2022 18:59 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>Dla Rosjanow też? nie będę więcej ruskim trollem?
>>>Miałeś kiedys sąsiada który puszcza choćby głośno muzykę w nocy. Albo odpierdziela jakiś inny szajs?
>>>Ty zdaje się.....mieszkasz w innym bloku.
>>To znaczy solidarność, empatia i trollizm zależy od odległości wojny? Bomba w Ukrainie - łzy a bomba w Armenii - wzruszenie ramionami i porównanie do odległości zamieszkania sąsiada w razie konfliktu?
>>Czyli wszystko jest relatywne 😂
>Jak pozdziera dachy po burzy gdzieś w Polsce to ludzie się składają.
>Pytasz wtedy ludzi czy dać kasę? Chcesz to dajesz choc to nie sąsiad.
>A jak sąsiadowi przez płot zerwie dach to go przenocujesz?
>Czasem ktoś jest ujem i resztę dziada a i tak się pomaga.
>Jak potężne państwo napda na małe to sobie sam Zeniu odpowiedz. Zwłaszcza że to państwo napdnaiete jest sąsiadem....ale ty zdaje się mieszkasz gdzie indziej.

Rozumiem. Teoria relatywności. Azerbejdżan i Armenia daleko więc uj tam. Bomby jak każde inne ( oprócz tych w Ukrainie).
Idę pokrzyczeć o ruskich trollach co by mi się samopoczucie i ego poprawiły.
13-09-2022 19:05 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Rozumiem. Teoria relatywności. Azerbejdżan i Armenia daleko więc uj tam. Bomby jak każde inne ( oprócz tych w Ukrainie).
>Idę pokrzyczeć o ruskich trollach co by mi się samopoczucie i ego poprawiły.


Tak. Dlatego najpierw opierdOl sąsiada a potem typa z innej ulicy.

Wyniki zachowaj dla siebie.

Aha....swoje przemyślenia w życiu codziennym też tak ochoczo publikujesz czy ważysz słowa bo może by Cię z roboty szef wywalił?

Jest tu taki na forum co krzyczy jak mu źle ale dystansik do otocznia zachowuje.

Dzieciaki.
zeniu73 (6483 punktów)
>.
>>Rozumiem. Teoria relatywności. Azerbejdżan i Armenia daleko więc uj tam. Bomby jak każde inne ( oprócz tych w Ukrainie).
>>Idę pokrzyczeć o ruskich trollach co by mi się samopoczucie i ego poprawiły.
>Tak. Dlatego najpierw opierdOl sąsiada a potem typa z innej ulicy.
>Wyniki zachowaj dla siebie.
>Aha....swoje przemyślenia w życiu codziennym też tak ochoczo publikujesz czy ważysz słowa bo może by Cię z roboty szef wywalił?
>Jest tu taki na forum co krzyczy jak mu źle ale dystansik do otocznia zachowuje.
>Dzieciaki.
>

Dzięki tobie wiem, że granica empati to około 1500km.
Warszawa - Luhansk 1600km: empatia, solidarność, ruskie trolle, putinowscy przyjaciele

Warszawa - Jermuk 3000km: e tam, co p*****lisz. Jak ci sąsiad z sąsiedniej ulicy źle zaparkuje to lecisz z ryjem?

Czemu nie porównasz do sąsiada, który z siekierą leci na dziecko? Porównuj do tak samo ciężkiej sytuacji jak wojna.

BTW: co powiesz na fakt, że Selenski sprzedał 28% ziemi pod uprawę prywatnym inwestorom z USA?
13-09-2022 19:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>>
>Dzięki tobie wiem, że granica empati to około 1500km.

Chyba coś się skasowało.
Więc powtorze.

Wygarnij jutro wszytko wszystkim co o nich myślisz

Dowiesz się co to granica....nie podawaj odległości w kilometrach.

Dzieciaki.
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Wygarnij jutro wszytko wszystkim co o nich myślisz

Nie muszę. Ci co powinni i tak wiedzą co o nicht myślę
>Dowiesz się co to granica....nie podawaj odległości w kilometrach.

No tak. Granic głupoty czy hipokryzji nie mierzy się w kilometrach
13-09-2022 20:05 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>.
>>Wygarnij jutro wszytko wszystkim co o nich myślisz
>Nie muszę. Ci co powinni i tak wiedzą co o nicht myślę

A reszta? Relatywizm?


>>Dowiesz się co to granica....nie podawaj odległości w kilometrach.
>No tak. Granic głupoty czy hipokryzji nie mierzy się w kilometrach
>

Sąsiad przez ścianę to raczej w centymetrach.
Paolo Monstro (6146 punktów)
>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
Myślę, że źle sformułowałeś pytanie.

Prawdziwi eksperci w czymkolwiek nie używają w dyskusji chwytów ad-personam typu 'jesteś trolem'. Jeśli są ekspertami to mają argumenty, a w rozmowie o gustach pozostawiają gusta w spokoju - masz prawo do sympatyzowania z kim chcesz.

Jeśli więc nie chcesz być nazywany trolem- to .... rozmawiaj z ekspertami

Pozdrawiam
Paolo Monstro
zeniu73 (6483 punktów)
>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>Myślę, że źle sformułowałeś pytanie.
>Prawdziwi eksperci w czymkolwiek nie używają w dyskusji chwytów ad-personam typu 'jesteś trolem'. Jeśli są ekspertami to mają argumenty, a w rozmowie o gustach pozostawiają gusta w spokoju - masz prawo do sympatyzowania z kim chcesz.
>Jeśli więc nie chcesz być nazywany trolem- to .... rozmawiaj z ekspertami
>Pozdrawiam
>Paolo Monstro
>

Tutaj jest dwóch trzech ekspertów od wszystkiego, więc byłem ciekaw ich stosunku w wyżej wymienionym temacie.

W Niemczech też nabrali wody w usta. Na konferencji prasowej nie umieli nawet określić kto jest agresorem - Azerbejdżan czy Armenia.

No ale można to zrozumieć.Tak jak farmer znakomicie wytłumaczył - wojna daleko, ropy, zboża czy arbuzów ani z Azerbejdżanu ani z Armenii niw importujemy więc można temat olać i skoncentrować się na rzucaniu trollami w bliższej nam wojnie
14-09-2022 22:35 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>>>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>>>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?
>>Myślę, że źle sformułowałeś pytanie.
>>Prawdziwi eksperci w czymkolwiek nie używają w dyskusji chwytów ad-personam typu 'jesteś trolem'. Jeśli są ekspertami to mają argumenty, a w rozmowie o gustach pozostawiają gusta w spokoju - masz prawo do sympatyzowania z kim chcesz.
>>Jeśli więc nie chcesz być nazywany trolem- to .... rozmawiaj z ekspertami
>>Pozdrawiam
>>Paolo Monstro
>>
>Tutaj jest dwóch trzech ekspertów od wszystkiego, więc byłem ciekaw ich stosunku w wyżej wymienionym temacie.
Aha - 'Ci eksperci'? Oni nie tylko wiedzą wszystko, są też referencją w sprawie gustów i upodobań - jeśli lubią Lasagne to wszyscy, którzy jej nie lubią są trolami.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
farmer (22440 punktów)

>>
>Tutaj jest dwóch trzech ekspertów od wszystkiego,

Miałeś wygarnąć wszystkim wszystko co onich myślisz a ty się boisz nawet napisać co to za dwóch ekspertów.

Serio. Zrób ten eksperyment bo nigdy nie pojmiesz o co pytasz.
zeniu73 (6483 punktów)
>>>
>>Tutaj jest dwóch trzech ekspertów od wszystkiego,
>Miałeś wygarnąć wszystkim wszystko co onich myślisz a ty się boisz nawet napisać co to za dwóch ekspertów.

Nin nie mialem. Napisalem, ze nie musze bo ci co musza wiedziec, wiedza. Czego ty jestes dowodem

Czy Hiszpanie i Portugalczycy musza byc solidari z Ukraina? Wszak maja daleko. Analogicznie do twojego genialnego porownania ze dwie, trzy ulice a nie centymetry.
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Tutaj jest dwóch trzech ekspertów od wszystkiego,
>>Miałeś wygarnąć wszystkim wszystko co onich myślisz a ty się boisz nawet napisać co to za dwóch ekspertów.
>Nin nie mialem. Napisalem, ze nie musze bo ci co musza wiedziec, wiedza. Czego ty jestes dowodem
>Czy Hiszpanie i Portugalczycy musza byc solidari z Ukraina? Wszak maja daleko. Analogicznie do twojego genialnego porownania ze dwie, trzy ulice a nie centymetry.
>

Eee...gdzie tych dwóch ekspertów?

Aha....daj mi ekspercie rozpiskę światową.
Będę miał jak raz jakie 200 państw kto z kim.

A eksperyment koniecznie. Śmiało. Zacznij od sąsiada
sztejkat (4743 punktów)
Po słusznej.

Czyli po tej samej co moralny kompas i ekspert.

Tomasz Sztejka
zeniu73 (6483 punktów)
>Po słusznej.
>Czyli po tej samej co moralny kompas i ekspert.

No w sumie tak. Bo inaczej jesteś troll.
Rafał Kozłowski (301 punktów)
>www.rp.pl/(*)ozmawial-o-koniecznych-krokach
>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę byc
>aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?

Nie da się ... to tak jak sprawa wojny w Ukrainie czy też sprawa Tajwanu.
Emocje w tych sprawach są tak silne, że obiektywizm, albo choćby próba jego demonstracji, spotyka się z "atakiem" jednej bądź drugiej strony.
Sam tego doświadczam
... ale i tak warto ...
Cieślański (994 punktów)

>Pytanie do tutejszych ekspertów wojennych tudzież moralnych kompasów: po której stronie muszę być...
A musisz Pan?

Bo eksperci są różni by się różnić
m.youtube.com/watch?v=8rtARGSLZLY

bóg jest oszustwem
zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
okragly (21676 punktów)

> po której stronie muszę byc aby nie być trollem alijewskim lub chaczaturianskim?

Kto wspiera Putina i jego propagandę nie powinien mieć wstępu do naszego miasta - napisali Radni Krakowa.Tym sposobem Roger Waters z Pink Floyd nie zagra w Krakowie, został "persona non grata".

R Waters wystosował list otwarty do Ołeny Zełenskiej, w którym krytykuje decyzje dostaw broni dla ukraińskiej armii. Waters kilkukrotnie nazwał J Bidena zbrodniarzem wojennym. W wywiadzie powiedział, że działalność Majdanu w Kijowie zimą 2013-2014 była sterowana przez Waszyngton. Waters ostrzegał swych fanów przed neofaszymem, jego słowa były krytyką Donalda Trumpa. - Świnie rządzą światem! - mówił i wzywał do oporu przeciwko prezydentowi USA.

hasło "Resist Kaczynski in Poland" pojawiło się na telebimie podczas koncertu Rogera Watersa w Meksyku (2018). W 2017 R Waters koncertował w Gdańsku na telebimie wyświetlano hasło "Uwolnijcie media"

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365