Racjonalista - Strona głównaDo treści
Falowa natura materi i energi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
17-09-2022 21:50qwery (2864 punktów)Falowa natura materi i energi
Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja, albo jak te drgania powoduja grawitacje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja
>odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja,
>albo jak te drgania powoduja grawitacje?

Takie cos znalazłem
sasq.progr(*)lff-Wave-Structure-Matter.html

co sadzicie o tej teori?
Handzlik em (26 punktów)
>Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja
>odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja,
>albo jak te drgania powoduja grawitacje?

pismo dźwięk obraz
alsor (3283 punktów)
>Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja
>odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja,
>albo jak te drgania powoduja grawitacje?

Magnesami się nie przejmuj - to sprawa dla deszczowców.
alsor (3283 punktów)
>Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja
>odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja,
>albo jak te drgania powoduja grawitacje?

1. ładunki elektryczne - to jest jakaś fundamentalna sprawa,
której ludzie raczej nigdy nie rozpracują, bo to pójdzie w rekurencję:

aby stworzyć ładunek musieliby wprowadzić inny element,
których zbiorowy ruch - fale itd. tworzy ten efekt ładunku.

no ale wtedy ten nowy element byłby nie do rozpracowania... eteron? hihi!

2. magnetyzm jest z ruchu ładunków - to jest efekt deszczowy po prostu...

3. grawitacja jest wynikiem wzajemnego ekranowania - zasłaniania..
w tłumie idziemy tam gdzie więcej żarcia,
no ale wtedy tam inni też pójdą... więc żarcia zabraknie!

zatem to jest takie 'współbójstwo', w odróżnieiu od 'samobójstwo'.

i to wszystko... no może jeszcze kanibalizm ma tu istotne znaczenie.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365