Racjonalista - Strona głównaDo treści
zabiegi chirurgiczne w raju

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-09-2022 18:17okragly (21676 punktów)zabiegi chirurgiczne w raju
Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Festenberger (211 punktów)
>Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki
>człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po
>amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie
>potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki

Schizofrenia to podobno "nieuleczalna" choroba, a wspaniałe medykamenty wcale nie nieszcza zdrowia... bo kto to widział, zeby za zniszczone zdrowie przyznano komus jakies odszkodowanie...
26-09-2022 21:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki
>>człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po
>>amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie
>>potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
>Schizofrenia to podobno "nieuleczalna" choroba, a wspaniałe medykamenty wcale nie nieszcza zdrowia... bo kto to widział, zeby za zniszczone zdrowie przyznano komus jakies odszkodowanie...
trzeba walczyć z przyczyną a nie skutkiem. Przyczyną wszystkich chorób jest wygnanie z raju, cywilizacyjne np krążenia, cukrzyca, nowotwory, ... psychiczne, (depresje, schizofrenia) jak i zakaźne np grypa, covid itp
jako dzikie zwierzeta nie chorowaliśmy, problem byl z urazami ale jak widac po przykladzie dawaliśmy sobie z nimi rade.
27-09-2022 09:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki
>>>człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po
>>>amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie
>>>potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
>>Schizofrenia to podobno "nieuleczalna" choroba, a wspaniałe medykamenty wcale nie nieszcza zdrowia... bo kto to widział, zeby za zniszczone zdrowie przyznano komus jakies odszkodowanie...
>trzeba walczyć z przyczyną a nie skutkiem. Przyczyną wszystkich chorób jest wygnanie z raju, cywilizacyjne np krążenia, cukrzyca, nowotwory, ... psychiczne, (depresje, schizofrenia) jak i zakaźne np grypa, covid itp
przykład z dzisiaj
Studencki dług w USA to problem psychiczny. 54% Amerykanów uważa, że cierpią na stany lękowe i depresję z powodu tego zadłużenia. 63% USA spłaca studencką pożyczkę Przeciętny student by uzyskać stopień licencjata, musi pożyczyć 33 tys.$.
80% Afroamerykanów jest niezdolna do regulowania zobowiązań.

Studencki dług zmusza Amerykanów do rezygnacji z życia, podróżowania, założenia rodziny
Festenberger (211 punktów)
>>>Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki
>>>człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po
>>>amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie
>>>potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
>>Schizofrenia to podobno "nieuleczalna" choroba, a wspaniałe medykamenty wcale nie nieszcza zdrowia... bo kto to widział, zeby za zniszczone zdrowie przyznano komus jakies odszkodowanie...
>trzeba walczyć z przyczyną a nie skutkiem. Przyczyną wszystkich chorób jest wygnanie z raju, cywilizacyjne np krążenia, cukrzyca, nowotwory, ... psychiczne, (depresje, schizofrenia) jak i zakaźne np grypa, covid itp
>jako dzikie zwierzeta nie chorowaliśmy, problem byl z urazami ale jak widac po przykladzie dawaliśmy sobie z nimi rade.
>
co to jest "raj"? zdaje sie, ze raju nie ma, jest tylko psychiaryczne piekło...
28-09-2022 10:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki
>>>>człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po
>>>>amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie
>>>>potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
>>>Schizofrenia to podobno "nieuleczalna" choroba, a wspaniałe medykamenty wcale nie nieszcza zdrowia... bo kto to widział, zeby za zniszczone zdrowie przyznano komus jakies odszkodowanie...
>>trzeba walczyć z przyczyną a nie skutkiem. Przyczyną wszystkich chorób jest wygnanie z raju, cywilizacyjne np krążenia, cukrzyca, nowotwory, ... psychiczne, (depresje, schizofrenia) jak i zakaźne np grypa, covid itp
>>jako dzikie zwierzeta nie chorowaliśmy, problem byl z urazami ale jak widac po przykladzie dawaliśmy sobie z nimi rade.
>>
>co to jest "raj"? zdaje sie, ze raju nie ma, jest tylko psychiaryczne piekło...
Stary Testament ma poczatki 8 tys lat temu, raj był od 2 mln lat do 10 000 lat temu, pisząc ST pamietali o raju z opowieści przekazywanych sobie ustnie, z pokolenia na pokolenie (nie znali pisma) jako o straconym edenie. Raj to czas kiedy byliśmy dzicy (zwierzętami)
-bylismy ssakami (dzis nie jesteśmy)
-byliśmy stadni (dzis nie jesteśmy)
-bylismy terytorialni (dzis nie jesteśmy)

po wygnaniu z raju zostaliśmy udomowieni do pracy (jak konie), do dojenia (jak krowy), na mięso (jak świnie). Właśnie usa prowokuje wojne w Europie, dziś możesz pojechać na Ukrainę, usazyd płaci 10 000$ za dzien

to co wymieniłem powoduje że cierpimy (to nie jest nasz stan naturalny a wymuszony przez patoelity)

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365