 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-09-2022 11:09 | okragly (21676 punktów) | Thank you, USA 0 na 2 | "Thank you, USA", napisał Sikorski ze zdjęciem gazu wydobywającego się na powierzchnię Bałtyku. dotyczy agresji na Nord Stream 1 i Nord Stream 2. uważam ministra za libka niedorozwojka, ale ma żonę z elit usazydowskich, był ministrem wojny i spraw zagranicznych, wie 100 x wiecej niż my może po pijaku ujawnił prawdę? ale małżeństwo i kariera sie rozsypie (jeśli jesteś w patoelitach, musisz krakac tak jak one) i oszukiwać niewolników
a słowiański niewolnik, dobry niewolnik, to libek niedorozwojek (koń do pracy, krowa do dojenia i świna na mięso) za co patoelity nas lubia, będziemy pracowac najwiecej na swiecie, za 5zł/godz, będąc z tego dumni, bo my są libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >"Thank you, USA", napisał Sikorski ze zdjęciem gazu wydobywającego się na powierzchnię Bałtyku. >dotyczy agresji na Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Co dotyczy? > uważam ministra za libka niedorozwojka To tak jak ciebie większość tutaj. >ale ma żonę z elit No i? >był ministrem wojny Nie ma takiego ministerstwa, głupcze! >i spraw zagranicznych, wie 100 x wiecej niż my >może po pijaku ujawnił prawdę? Zdefiniuj i odnieś, żebym wiedział o czym prawisz. >ale małżeństwo i kariera sie rozsypie Masz wgląd pegasusem do alkowy? >(jeśli jesteś w patoelitach, musisz krakac tak jak one) i oszukiwać niewolników a słowiański niewolnik, dobry niewolnik, to libek niedorozwojek (koń do pracy, krowa do dojenia i świna na mięso) za co patoelity nas lubia, będziemy pracowac najwiecej na swiecie, za 5zł/godz, będąc z tego dumni, bo my są libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC Do psychiatry.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
> > uważam ministra za libka niedorozwojka> To tak jak ciebie większość tutaj.libki niedorozwojki mają wytatuowane (mentalnie, przez patoelity) na piersiach INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ. Patoelity zachowują sie inaczej, jak stado wilkow, a tam nie ma indywidualizmu, wolności. Liberalizm jest tylko dla nas, libkow niedorozwojkow, niewolnikow patoelit Sikorski zachowal sie jak libek niedorozwojek dlatego go wyrzuca z stada patoelit (wilków) > >(jeśli jesteś w patoelitach, musisz krakac tak jak one) i oszukiwać niewolników a słowiański niewolnik, dobry niewolnik, to libek niedorozwojek (koń do pracy, krowa do dojenia i świna na mięso) za co patoelity nas lubia, będziemy pracowac najwiecej na swiecie, za 5zł/godz, będąc z tego dumni, bo my są libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC> Do psychiatry.my libki niedorozwojki będziem bronic sądy, by naszw wilki (patoelity) mogly mogly sie na nas paść, wszystko zgodnie z prawem, za kradzież batonu niedorozwiniety umyslowo szedł do wiezienia a kulczyk który kradl 100 000 batonów na godzinę chodził wolno, tusk jest genialny konstytucja, wolaja libki niedorozwojki, bronmy konstytucji) najwieksze przekręty sądowe, konstytucyjne były za tuska  , dupek niesamowity, dzwonil do kulczyka by niemiecka gazeta w Polsce nie wydrukowała o nim artykułu prośmy naszego libkowego boga, by wróciły "wolne" sady jak za tuska, gdzie kobiecie zabierano mieszkanie za 50 zł, niesplaconego kredytu w banku patoelit
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | Co dotyczy?
No i?
Zdefiniuj i odnieś, żebym wiedział o czym prawisz.
Masz wgląd pegasusem do alkowy?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Zdefiniuj i odnieś, żebym wiedział o czym prawisz. cały czas o tym samym, że my są libki niedorozwojki, liberalizm to zniewolenie spoleczenstwa, antyludzka ideologia, to śmierć
śmieszne że czym człowiek bardziej wykształcony tym większy libek niedorozwojek, znaczy matura to bzdura, co by potwierdzalo moją teorie, że w raju byliśmy o wiele mądrzejsi
|
|
| | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > cały czas o tym samym, że my są libki niedorozwojkiNajgorsze, że zatrzymałeś się w niedorozwoju. www.youtube.com/watch?v=Nh6fTLxK8m0
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>cały czas o tym samym, że my są libki niedorozwojki >Najgorsze, że zatrzymałeś się w niedorozwoju. zauważyłem że PiS wygrał, ale u nas, na fR chcemy powrotu balcerowiczatuska, to my racjonaliści zatrzymaliśmy sie w rozwoju. Nieracjonaliści (wyborcy PiS) sa madrzejsi od racjonalistów, hamy inteligętniejsi od panow
|
|
| qwery (2864 punktów) | > "Thank you, USA", napisał Sikorski ze zdjęciem gazu wydobywającego się na powierzchnię Bałtyku.> dotyczy agresji na Nord Stream 1 i Nord Stream 2.> uważam ministra za libka niedorozwojka, ale ma żonę z elit usazydowskich, był ministrem wojny i> spraw zagranicznych, wie 100 x wiecej niż my> może po pijaku ujawnił prawdę?> ale małżeństwo i kariera sie rozsypie (jeśli jesteś w patoelitach, musisz krakac tak jak one)> i oszukiwać niewolników> a słowiański niewolnik, dobry niewolnik, to libek niedorozwojek (koń do pracy, krowa do dojenia i> świna na mięso) za co patoelity nas lubia, będziemy pracowac najwiecej na swiecie, za 5zł/godz,> będąc z tego dumni, bo my są libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ,> WŁASNOŚCSlyszalem jak ktos dzis w tv mowił "pozyteczny idiota" albo smierdzą mu onuce  Na dzis to raczej bym powiedzial ze to ruscy zrobili by rozpierniczyc teraz nasza rure.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Na dzis to raczej bym powiedzial ze to ruscy zrobili by rozpierniczyc teraz nasza rure.Ta, Rosjanie, którzy mają gaz do sprzedania, wybudowali rurę do Niemiec i którzy mogą zakręcić kurek w każdej chwili rozpieprzyli właśnie swoją pracę, interes i swoje wpływy, bo nie chciało się im zakręcić kurka. To chyba najgłupsze oskarżenie z możliwych. Ruscy są ostatnimi, którzy wysadziliby tę rurę. Rurę wysadzil ten, który chciał, żeby Europa nie miała już nic do stracenia i podchodziła do Ruskich na ostro. Największy interes mają w tym Ukraińcy, którzy mogli zostać wsparci przez państwa pozaeuropejskie. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | qwery (2864 punktów) | >>Na dzis to raczej bym powiedzial ze to ruscy zrobili by rozpierniczyc teraz nasza rure. >Ta, Rosjanie, którzy mają gaz do sprzedania, wybudowali rurę do Niemiec i którzy mogą zakręcić kurek w każdej chwili rozpieprzyli właśnie swoją pracę, interes i swoje wpływy, bo nie chciało się im zakręcić kurka. >To chyba najgłupsze oskarżenie z możliwych. >Ruscy są ostatnimi, którzy wysadziliby tę rurę. >Rurę wysadzil ten, który chciał, żeby Europa nie miała już nic do stracenia i podchodziła do Ruskich na ostro. >Największy interes mają w tym Ukraińcy, którzy mogli zostać wsparci przez państwa pozaeuropejskie.
Moze rozpierniczyli swoja by bez wiarygodnych podejrzeń rozpierniczyc nasża i narobić wiekszego balaganu w rejonie a rura byla chyba dobrze ubezpieczona, rowniez na ataki teroryatyczne czy inne.
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) |
> Największy interes mają w tym Ukraińcy, którzy mogli zostać wsparci przez państwa >pozaeuropejskie.Interesem Ukraińców tak samo jak i Polaków jest wspierać sąsiadów i robić z nimi INTERESY I NA TYCH INTERESACH ZARABIAĆ. Możliwe, że swoje łapy w tym maczały ukraińskojęzyczne i nawet polskojęzyczne kanalie, które są sterowane nienawiścią. Najprawdopodobniej środki do realizacji dostarczyli BRYTYJCZYCY, którzy od kilku wieków pracują nad skolonizowaniem całej Europy. Rudolf Heß udał się do Brytyjczyków, w imieniu których Halifax w 1938 r. wypowiedział wojnę Niemcom, by się połączyć i ratować Europę przed skolonizowaniem przez Amerykanów. Brytyjczycy ZAWSZE BYLI I BĘDĄ wrogiem Niemców a przez to i Europy. Dzisiaj NIemcy wypowiedzieli wojnę Chińczykom, którym sprzedają 40% aut. strategic-(*)ed-germany-now-provokes-china/To, że Litwa, Łotwa i Estonia zostały użyte do denerwowania Chin to można zrozumieć. Ale to, że potęga europejska cytuje "demokratyczną" nowomowę wojenną, napisaną przez neokonów zza oceanu, tego bym się nie spodziewał. Niemcy widocznie chcą jak feniks, spalić się i na nowo odrodzić. Dla nas to jest tragiczna wiadomość. Niemcy nigdy nam nie zapomną żeśmy z Brytyjczykami na nich napadli. Europa ma jak zwykle kłopoty spowodowane imperializmem Anglosasów a my mamy przez to, że nas do tego UŻYWAJĄ.
|
|
| |  | | qwery (2864 punktów) | > >Największy interes mają w tym Ukraińcy, którzy mogli zostać wsparci przez państwa >pozaeuropejskie.> Interesem Ukraińców tak samo jak i Polaków jest wspierać sąsiadów i robić z nimi INTERESY I NA TYCH INTERESACH ZARABIAĆ.> Możliwe, że swoje łapy w tym maczały ukraińskojęzyczne i nawet polskojęzyczne kanalie, które są sterowane nienawiścią. Najprawdopodobniej środki do realizacji dostarczyli BRYTYJCZYCY, którzy od kilku wieków pracują nad skolonizowaniem całej Europy.> Rudolf Heß udał się do Brytyjczyków, w imieniu których Halifax w 1938 r. wypowiedział wojnę Niemcom, by się połączyć i ratować Europę przed skolonizowaniem przez Amerykanów.> Brytyjczycy ZAWSZE BYLI I BĘDĄ wrogiem Niemców a przez to i Europy. Dzisiaj NIemcy wypowiedzieli wojnę Chińczykom, którym sprzedają 40% aut.> strategic-(*)ed-germany-now-provokes-china/> To, że Litwa, Łotwa i Estonia zostały użyte do denerwowania Chin to można zrozumieć. Ale to, że potęga europejska cytuje "demokratyczną" nowomowę wojenną, napisaną przez neokonów zza oceanu, tego bym się nie spodziewał. Niemcy widocznie chcą jak feniks, spalić się i na nowo odrodzić.> Dla nas to jest tragiczna wiadomość. Niemcy nigdy nam nie zapomną żeśmy z Brytyjczykami na nich napadli. Europa ma jak zwykle kłopoty spowodowane imperializmem Anglosasów a my mamy przez to, że nas do tego UŻYWAJĄ.> Wojny narody itp kombinacje to sprawy elit, miejscowym zawsze powinno pasowac by mieć madrzejszy zarząd i szanse na wejscie do elit. Akualnie jedna z naszych elit chce wejsc raczej do elit europejskich i jest moze gotowa poswiecic interes miejscowych a druga chce sie oprzec na usa i mieć niec owieksza niezaleznosc. Ja bym stawial na ta druga bo chcac tu tkwic lepiej bedzie dbać.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Interesem Ukraińców tak samo jak i Polaków jest wspierać sąsiadów i robić z nimi INTERESY I NA TYCH INTERESACH ZARABIAĆ.No tak ale co gdy sąsiad jest bandytą, wyłamał kopnięciem zamek w drzwiach twojego domu i zamierza siłą wziąć twoją żonę? Czy też należy go wspierać? Bo ja raczej wyjebalbym mu w łeb z bejsbola. Zatem jak Ruscy już przyjdą do Polski czynić swoje wyższe porządki, wtedy rzucam pacyfizm i chwytam za nóż, no bo co innego zrobić gdy dzikie zwierzęta są w pobliżu? Będziesz negocjował z niedźwiedziem albo z wilkiem? Nie zrozumieją o co Ci chodzi. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | >No tak ale co gdy sąsiad jest bandytą, wyłamał kopnięciem zamek w drzwiach twojego domu i zamierza siłą wziąć twoją żonę? >Czy też należy go wspierać?
Co gdy bandzior ukradnie kobiecie torebkę na targu? Wg ciebie policjant jest bandytą, kiedy torebkę odzyskał a poszkodowana jest bandytką, bo upoważniła policjanta do "egzekwowania przemocą mienia"
Dlaczego wspierasz złodzieja?
>Bo ja raczej wyjebalbym mu w łeb z bejsbola. W twoim stylu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) |
>No tak ale co gdy sąsiad jest bandytą, wyłamał kopnięciem zamek w drzwiach twojego domu i zamierza siłą wziąć twoją żonę? >Czy też należy go wspierać?
A jeżeli sąsiad na swój teren wpuścił bandytę zza oceanu a ten bandyta zrobił mu pranie szarych komórek i używa kanalii do napaści na sąsiada i nie kopnął w drzwi, tylko zbudował na koszt sąsiada bazy wojskowe, to co wtedy?? ROSJA NA NIKOGO NIE NAPADŁA. ART. 51 KONWENCJI ONZ DAJE PRAWO INTEREWENCJI ZBROJNEJ, KAŻDEMU, W WYPADKU GDY PO SĄSIEDZKU SĄ PRODUKOWANE KANALIE, KTÓRE SĄ TRESOWANE NIENAWIŚCIĄ I UZBRAJANE. ROSJA DZIAŁA ZGODNIE Z PRAWEM ONZ. Od 1945 roku, a dokładnie od przemówienia Jamesa Francisa Byrnesa w Stuttgarcie, wiadomo jakie Ameryka ma plany co do skolonizowania świata. Po tym, mało komu znanym przemówieniu, zorganizowano we Wrocławiu kongres intelektualistów. 74 lata temu intelektualiści dokładnie przewidzieli to czego dzisiaj doświadczamy i się temu sprzeciwili. Po tym jak nas "wyzwolili" absolwenci zawodówek z solidarności, zamilkł całkowicie głos intelektualistów polskich. Sami siebie cenzurują?? Brawa należą się Grzegorzowi Braunowi i tym, co go bronią, przed demokratycznymi "politykami".
|
|
| | | |  | | qwery (2864 punktów) | >>No tak ale co gdy sąsiad jest bandytą, wyłamał kopnięciem zamek w drzwiach twojego domu i zamierza siłą wziąć twoją żonę? >>Czy też należy go wspierać? >A jeżeli sąsiad na swój teren wpuścił bandytę zza oceanu a ten bandyta zrobił mu pranie szarych komórek i używa kanalii do napaści na sąsiada i nie kopnął w drzwi, tylko zbudował na koszt sąsiada bazy wojskowe, to co wtedy?? ROSJA NA NIKOGO NIE NAPADŁA. ART. 51 KONWENCJI ONZ DAJE PRAWO INTEREWENCJI ZBROJNEJ, KAŻDEMU, W WYPADKU GDY PO SĄSIEDZKU SĄ PRODUKOWANE KANALIE, KTÓRE SĄ TRESOWANE NIENAWIŚCIĄ I UZBRAJANE. ROSJA DZIAŁA ZGODNIE Z PRAWEM ONZ. >Od 1945 roku, a dokładnie od przemówienia Jamesa Francisa Byrnesa w Stuttgarcie, wiadomo jakie Ameryka ma plany co do skolonizowania świata. >Po tym, mało komu znanym przemówieniu, zorganizowano we Wrocławiu kongres intelektualistów. >74 lata temu intelektualiści dokładnie przewidzieli to czego dzisiaj doświadczamy i się temu sprzeciwili. >Po tym jak nas "wyzwolili" absolwenci zawodówek z solidarności, zamilkł całkowicie głos intelektualistów polskich. Sami siebie cenzurują?? >Brawa należą się Grzegorzowi Braunowi i tym, co go bronią, przed demokratycznymi "politykami".
Nie pitol ze usa złe, wiadomo ze złe, ale ruskie też zle, wszyscy żli, ale istotnie źli mogą być tylko silni. Panstwa europejskie i ich obywatele mają do wyboru albo byc wasalem dalekiego usa ktory daje im jaka taka swobode i mozliwosc bogacenia sie a bliskich ruskich, ktorych raczej podejrzewaja ze by ich wycyckali z dobrobytu i zwasalizowali pozadniej. Wybor jest prosty.
|
|
| Konowal (6291 punktów) | RAdzio się pogrążył, ale zrobił świetną robotę - oddalił oskarżenia od Polski i Ukrainy , przerzucił odpowiedzialność na USA, a co Ruscy zrobią USA ??? Nic. Poza tym zrobił świetną robotę dla PiS - bo coraz mniej sił będzia stawiało na PO. No geniusz oxfordzki po prostu 
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|