>Tym, ktorzy nic nie maja, pozostaje błagac, zeby odpowiednie osoby nacisneły w koncu ten atomowy >przycisk... bo niby co maja do stracenia?! Nic, absolutnie nic!
Jak ktoś nie ma zupełnie nic w czaszce to takie brednie pisze. WOJNY ROZPOCZYNAJĄ CI CO NAJWIECEJ NAKRADLI I PRZEZ TO SĄ NAJSILNIEJSI. Amerykanie zrzucili dwie bomby atomowe na ludność cywilną bez ostrzeżenia, prawdopodobnie wcześniej postawili rządowi Japonii żądania wydania czegoś. Fizycy atomowi, wykradzeni z Niemiec, którzy skonstruowali Amerykanom bombę atomową UZYSKALI OD NICH ZAPEWNIENIE, ŻE PIERWSI NIE UŻYJĄ BOMBY ATOMOWEJ. Amerykanie planowali nawet zrzucić bombę atomową na ośrodek kultu religijnego w Kioto. Po wojnie Japończykom do konstytucji zapisano zakaz posiadania armii. Dzisiaj ten zakaz przeszkadza Amerykanom i na pewno zostanie zniesiony. Japończycy już są otumaniani nienawiścią do Chińczyków. Nie jest to pierwszy raz, tak, że powinno pójść im łatwo. Związek Radziecki skonstruował bombę atomową dzięki: ŻYDOM I NIEMCOM. Chińczycy dostali w prezencie. Chińczycy zrzekli się odszkodowania od Japonii. Dostali dużo i POTRAFILI TO WYKORZYSTAĆ. Chińczycy mają dzisiaj identyczne problemy i tego samego wroga, jak mieli sto lat temu NIEMCY. Mamy świetną lekcję historii. Jak ktoś ma wiedzę i inteligencję to widzi analogie. Z ciemniaków wychodzi głupota i chamstwo. Polak nie wyciągnął żadnej nauki ze swojej historii. Zobaczymy, czy tym razem będzie nas stać powiedzieć przepraszam ??
|