Racjonalista - Strona głównaDo treści
postawmy pomniki naszemu bogu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-10-2022 15:21okragly (21676 punktów)postawmy pomniki naszemu bogu
postawmy pomniki naszemu bogu, LIBERALIZMOWI,
widzę go ze styropianu, janusza biznesu, z batem w dłoni, pogania swoich pracownikow za 3zł/godz, na umowach śmieciowych,
sam nie placi podatku, mowi że on niczego nie potrzebuje, jeździ terenowym SUV, wszedzie dojedzie, podatki dla niego to zmarnowane pieniądze,
to kwintesencja libkow niedorozwojkow
-WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, napiszemy na postumencie pomnika z postacią janusza biznesu, takiego boga potrzebujemy

pierwszy milion trzeba ukraść
i kolejny, kolejny ... janusze biznesu
może jakąś piosenkę napiszemy o naszym bogu? jakiś obraz namalujemy chwalący; własność, wolnośc, indywidualizm

mimo że janusz nie placi podatkow, zawsze wygra w sądzie (oplacanego z naszych podatkow), jego dzieci chodza do najlepszych szkol publicznych (oplacanego z naszych podatkow), policja chroni jego majątek (oplacanego z naszych podatkow), zabiegi ma bez kolejki w szpitalu państwowym (oplacanego z naszych podatkow), ot janusze biznesu, bohaterzy libkow niedorozwojkow, nie placa podatkow bo wszystko i tak maja

czemu nasz buk nie maja pomnikow jak jp2, czy innych dzieł, np autostrada im janusza biznesu, libka niedorozwojka, albo teatr im janusza biznesu, albo fabryka aut im janusza biznesu, albo osiedle im janusza biznesu albo choćby ulica janusza biznesu, powinna być w każdej miejscowości, jako glówna aleja obok al Piłsudskiego
wstydzimy sie naszej wiary, czy co?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Festenberger (211 punktów)
>postawmy pomniki naszemu bogu, LIBERALIZMOWI,
>widzę go ze styropianu, janusza biznesu, z batem w dłoni, pogania swoich pracownikow za 3zł/godz, na
>umowach śmieciowych,
>sam nie placi podatku, mowi że on niczego nie potrzebuje, jeździ terenowym SUV, wszedzie dojedzie,
>podatki dla niego to zmarnowane pieniądze,
>to kwintesencja libkow niedorozwojkow
>-WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, napiszemy na postumencie pomnika z postacią janusza biznesu,
>takiego boga potrzebujemy
>pierwszy milion trzeba ukraść
>i kolejny, kolejny ... janusze biznesu
>może jakąś piosenkę napiszemy o naszym bogu? jakiś obraz namalujemy chwalący; własność, wolnośc,
>indywidualizm
>mimo że janusz nie placi podatkow, zawsze wygra w sądzie (oplacanego z naszych podatkow), jego
>dzieci chodza do najlepszych szkol publicznych (oplacanego z naszych podatkow), policja chroni jego
>majątek (oplacanego z naszych podatkow), zabiegi ma bez kolejki w szpitalu państwowym (oplacanego z
>naszych podatkow), ot janusze biznesu, bohaterzy libkow niedorozwojkow, nie placa podatkow bo
>wszystko i tak maja
>czemu nasz buk nie maja pomnikow jak jp2, czy innych dzieł, np autostrada im janusza biznesu, libka
>niedorozwojka, albo teatr im janusza biznesu, albo fabryka aut im janusza biznesu, albo osiedle im
>janusza biznesu albo choćby ulica janusza biznesu, powinna być w każdej miejscowości, jako glówna
>aleja obok al Piłsudskiego
>wstydzimy sie naszej wiary, czy co?

Widac, niektorzy do myslenia uzywaja krocza, zamiast głowy. Tu wlasnie jest dobitny przykład.
03-10-2022 17:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>postawmy pomniki naszemu bogu, LIBERALIZMOWI,
>>widzę go ze styropianu, janusza biznesu, z batem w dłoni, pogania swoich pracownikow za 3zł/godz, na
>>umowach śmieciowych,
>>sam nie placi podatku, mowi że on niczego nie potrzebuje, jeździ terenowym SUV, wszedzie dojedzie,
>>podatki dla niego to zmarnowane pieniądze,
>>to kwintesencja libkow niedorozwojkow
>>-WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, napiszemy na postumencie pomnika z postacią janusza biznesu,
>>takiego boga potrzebujemy
>>pierwszy milion trzeba ukraść
>>i kolejny, kolejny ... janusze biznesu
>>może jakąś piosenkę napiszemy o naszym bogu? jakiś obraz namalujemy chwalący; własność, wolnośc,
>>indywidualizm
>>mimo że janusz nie placi podatkow, zawsze wygra w sądzie (oplacanego z naszych podatkow), jego
>>dzieci chodza do najlepszych szkol publicznych (oplacanego z naszych podatkow), policja chroni jego
>>majątek (oplacanego z naszych podatkow), zabiegi ma bez kolejki w szpitalu państwowym (oplacanego z
>>naszych podatkow), ot janusze biznesu, bohaterzy libkow niedorozwojkow, nie placa podatkow bo
>>wszystko i tak maja
>>czemu nasz buk nie maja pomnikow jak jp2, czy innych dzieł, np autostrada im janusza biznesu, libka
>>niedorozwojka, albo teatr im janusza biznesu, albo fabryka aut im janusza biznesu, albo osiedle im
>>janusza biznesu albo choćby ulica janusza biznesu, powinna być w każdej miejscowości, jako glówna
>>aleja obok al Piłsudskiego
>>wstydzimy sie naszej wiary, czy co?
>Widac, niektorzy do myslenia uzywaja krocza, zamiast głowy. Tu wlasnie jest dobitny przykład.
nastąpił paradoks, komune pokonała solidarnośc, a solidarność zwyciężył liberalizm (INDYWIDUALIZM, WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ), antyludzki system
libki niedorozwojki zrobiły w wuj i komune i solidarność
janusze biznesu maja talent (do przejmowania majątku, okradania)
Festenberger (211 punktów)
>>>postawmy pomniki naszemu bogu, LIBERALIZMOWI,
>>>widzę go ze styropianu, janusza biznesu, z batem w dłoni, pogania swoich pracownikow za 3zł/godz, na
>>>umowach śmieciowych,
>>>sam nie placi podatku, mowi że on niczego nie potrzebuje, jeździ terenowym SUV, wszedzie dojedzie,
>>>podatki dla niego to zmarnowane pieniądze,
>>>to kwintesencja libkow niedorozwojkow
>>>-WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, napiszemy na postumencie pomnika z postacią janusza biznesu,
>>>takiego boga potrzebujemy
>>>pierwszy milion trzeba ukraść
>>>i kolejny, kolejny ... janusze biznesu
>>>może jakąś piosenkę napiszemy o naszym bogu? jakiś obraz namalujemy chwalący; własność, wolnośc,
>>>indywidualizm
>>>mimo że janusz nie placi podatkow, zawsze wygra w sądzie (oplacanego z naszych podatkow), jego
>>>dzieci chodza do najlepszych szkol publicznych (oplacanego z naszych podatkow), policja chroni jego
>>>majątek (oplacanego z naszych podatkow), zabiegi ma bez kolejki w szpitalu państwowym (oplacanego z
>>>naszych podatkow), ot janusze biznesu, bohaterzy libkow niedorozwojkow, nie placa podatkow bo
>>>wszystko i tak maja
>>>czemu nasz buk nie maja pomnikow jak jp2, czy innych dzieł, np autostrada im janusza biznesu, libka
>>>niedorozwojka, albo teatr im janusza biznesu, albo fabryka aut im janusza biznesu, albo osiedle im
>>>janusza biznesu albo choćby ulica janusza biznesu, powinna być w każdej miejscowości, jako glówna
>>>aleja obok al Piłsudskiego
>>>wstydzimy sie naszej wiary, czy co?
>>Widac, niektorzy do myslenia uzywaja krocza, zamiast głowy. Tu wlasnie jest dobitny przykład.
>nastąpił paradoks, komune pokonała solidarnośc, a solidarność zwyciężył liberalizm (INDYWIDUALIZM, WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ), antyludzki system
>libki niedorozwojki zrobiły w wuj i komune i solidarność
>janusze biznesu maja talent (do przejmowania majątku, okradania)
>
Kazdy by chciał j_*ac na lewo i prawo, ale rzeczywistosc troche inaczej wyglada
Wez sie Pan do uczciwej roboty.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365