Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bandyckie, brunatne formacje finansowane złodziejsko w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-10-2022 09:30MaxGolonko3 (3459 punktów)Bandyckie, brunatne formacje finansowane złodziejsko w Polsce
Grafika istotna:

pbs.twimg.(*)XEAEMO4T?format=jpg&name=large

Według naukowców najłatwiej skłonić do agresji ludzi niedobodźcowanych i niedowartościowanych.
PIS cynicznie żeruje na takich ludziach zamiast zapewnić im możliwość rozwoju zawodowego, urozmaiconego spędzania czasu wolnego. Pluje na TUSK'a ale to PO budowało boiska.
PIS za to wyrzuca pieniądze w błoto na potęgę Kościoła (nowe wydziały teologiczne na wyższych uczelniach i wiele innych transferów dla kleru), na zakłamaną telewizję publiczną oraz na liczne pomniki głupoty (przekop, port lotniczy, itp).
Bojówki stworzone przez PIS będą albo mordować ludzi, albo "tylko" prześladować, zastraszać, niszczyć mienie.
Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>PIS cynicznie żeruje na takich ludziach zamiast zapewnić im możliwość rozwoju zawodowego,
>urozmaiconego spędzania czasu wolnego.

Rząd ma się zajmować urozmaicaniem czasu wolnego?

>na liczne pomniki głupoty (przekop, port lotniczy, itp).

Ja uważam to za pożyteczne przedsięwzięcia.

>Bojówki stworzone przez PIS będą albo mordować ludzi, albo "tylko" prześladować, zastraszać,
>niszczyć mienie.

Jak na razie to zwolennik PO zamordował posła PiS.
Thoter (6650 punktów)
>PIS cynicznie żeruje na takich ludziach zamiast zapewnić im możliwość rozwoju zawodowego,

Co to znowu za bzdury??
PIS nie żeruje tylko KARMI I TUCZY SOBIE ELEKTORAT. Nie wolno inwestować żadnej kasy w rozwój zawodowy wyzwolonego demokraty. Można się tylko modlić o szczęście demokratów. Ponoszenie kosztów nie gwarantuje ponoszącemu, że będzie miał zyski z wykształconego demokraty.
Myśmy się wyzwolili po to: by obcy na nas robili, by nam budowali fabryki, leczyli i karmili.

>>na liczne pomniki głupoty (przekop, port lotniczy, itp).
>Ja uważam to za pożyteczne przedsięwzięcia.

To bardzo dobrze, że tak uważasz. Na pewno wcześniej uważałeś za pożyteczne przedsięwzięcia: elektrownię w Ostrołęce, Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu, "lotniskowiec" Gawron, "Linia Y" Kolei Dużych Prędkości, program offsetowy przy zakupie F-16, program operacyjny Innowacyjna Gospodarka (wśród 1500 firm na świecie, które inwestują najwięcej w badania i rozwój, nie ma ani jednej z Polski), lotnisko w Modlinie, stadion Śląski, Pendolino ( 20 pociągów Pendolino kosztowało 2,7 mld zł, przebudowa infrastruktury to kolejne 13 mld zł.), most w Mszanie na autostradzie A1 itd.

>>Bojówki stworzone przez PIS będą albo mordować ludzi, albo "tylko" prześladować, zastraszać,
>>niszczyć mienie.
>Jak na razie to zwolennik PO zamordował posła PiS.

Bojówki PIS-u działają za granicą. Jesteśmy w świecie znani z tego, że używają nas Anglosasi do brudnej roboty. Nie mamy z tego zysków, tylko tworzy się nam "patriotów" z wysokimi emeryturami.
Anglosasi użyli nas do napaści na Irak, obalanie Saddama Husajna kosztowało nas prawie MILIARD ZŁOTYCH.
"minister obrony narodowej Bogdan Klich powiedział: nasz udział w misji w Iraku to "sukces polityczny, sukces wojskowy, ale fiasko ekonomiczne".
Sukces, ze światowym bandytą napadać na słabszych, i jedyne co z tego mamy to: KOSZTY i wrogów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja uważam to za pożyteczne przedsięwzięcia.

To ciekawe, że co jedni uznają za dobre i prawdziwe odmienni uznają to za złe i fałszywe.

To pokazuje względność prawdy i dobra, których wizja zależy od zaprogramowanych w umyśle emocji.

Co ciekawe geny decydują o działaniu istoty w przyrodzie w stopniu nie większym od memów.

Teoretycznie dwie jednakowe genetycznie osoby o odmiennych memach będą działały odmiennie, co pewnie wpłynie szybko na zróżnicowanie genów.

Czy w abstrakcji zachodzi ta sama selekcja naturalna co w fizyczności?

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365