Najobrzydliwszym moralnie zaniechaniem w UE jest milczenie Kaczyńskiego i Scholza w sprawie tej oczywistej delegalizacji. Miliony kobiet traktowane są jawnie i wprost, zgodnie z zapisanymi zasadami, jak zwierzęta - na łasce męskiego właściciela! Hańba!
Siema Ekolog
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.