świat jest samopodobny, my libki dla których wartością nadrzedną jest indywidualizm, wolność, jesteśmy na podobieństwo elektronów swobodnych, one też myślą że są wolne, kochaja wolność, indywidualizm, ale to nie prawda, w rzeczywistości są wykorzystywane do ciezkiej pracy, wolne elektrony które ponad życie cenią wolność, indywidualizm sa sterowane przez patoelity. Patoelity przyłożą napięcie np. na Niemcy, my wolne elektrony porzucamy dzieci, zony, rodzinę i plyniemy tam budowac im domy, pracować na taśmach, podcierać tyłki starcom, my myślimy że to nasza wolność, indywidualizm, kochany liberalizm, nasz buk, czego sie nie robi dla buka. Ale to najgorszy z bogów. Liberalizm, tak jak chrześcijaństwo został narzucony z góry, by służyć patoelitom
wajchę mogą patoelity w każdej chwili przestawic i my libki niedorozwojki, indywidualni, wolni, będziem płynąć na ukraine, przelewac tam za patoelity krew, i będziem się cieszyć z wolności, indywidualności, taki jest libek niedorozwojek (taki ma wgrany program) INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, to niewolnictwo
wolny elektron = libek niedorozwojek = wolny najmita |