Racjonalista - Strona głównaDo treści
wolny elektron

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
24-10-2022 12:33okragly (21676 punktów)wolny elektron
świat jest samopodobny, my libki dla których wartością nadrzedną jest indywidualizm, wolność, jesteśmy na podobieństwo elektronów swobodnych, one też myślą że są wolne, kochaja wolność, indywidualizm, ale to nie prawda, w rzeczywistości są wykorzystywane do ciezkiej pracy, wolne elektrony które ponad życie cenią wolność, indywidualizm sa sterowane przez patoelity. Patoelity przyłożą napięcie np. na Niemcy, my wolne elektrony porzucamy dzieci, zony, rodzinę i plyniemy tam budowac im domy, pracować na taśmach, podcierać tyłki starcom, my myślimy że to nasza wolność, indywidualizm, kochany liberalizm, nasz buk, czego sie nie robi dla buka. Ale to najgorszy z bogów. Liberalizm, tak jak chrześcijaństwo został narzucony z góry, by służyć patoelitom

wajchę mogą patoelity w każdej chwili przestawic i my libki niedorozwojki, indywidualni, wolni, będziem płynąć na ukraine, przelewac tam za patoelity krew, i będziem się cieszyć z wolności, indywidualności, taki jest libek niedorozwojek (taki ma wgrany program) INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, to niewolnictwo

wolny elektron = libek niedorozwojek = wolny najmita
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365