Beckham mówi, że w Katarze jest ok, bo tak mu powiedzieli, i dali 277 mln dolarów. To kwintesencja naszej, libkow niedorozwojkow ideologia, św liberalizm w 3 osobach; św. INDYWIDUALIZM, św WOLNOŚĆ i św. WŁASNOŚĆ. Tak działają mas media, szkoła, kościół, opłacani przez mafię w tym przemysł zbrojeniowy usazyda, dlatego my popieramy wojne na Ukrainie, bo tak chce nasz dobrze opłacony "Beckham". Beckham jakby postąpił inaczej, byłby w libkowym piekle, sprzeniewierzył by się naszej św wierze
w komunie za taką łapówkę byłaby kara śmierci, u nas jest odwrotnie (liberalizm to antykomunizm, anty wspólnota) podziw jaki ma unas np kulczyk bo tak nas doił, był wolny, jaki indywidualny, jaką ma własność, dlatego my są libki niedorozwojki dlatego wymieramy
patoelity mówią że wymieramy z radości, z dobrobytu to sa skurwiele i przez nich wynagradzani za takie klamstwa naukowcy (nauki społeczne są skurwione) |