słucham radia i 99% emitowanej twórczości są produkcją usażyda, czy my libki niedorozwojki nic już nie potrafimy stworzyć? cały repertuar musi być usazyd?
rozumiem, my libki niedorozwojki nie potrafimy ale w Indiach, Chinach, Ameryce Łacinskiej, Afryce, Rosji, potrafią. Czemu w radio tylko usazyd, (chyba że trafię na radio co ma ryja) stanowią tylko 6% ludności a w radiu 99%
usazydzi mają władzę nad naszymi libkowymi mózgami bo my są niedorozwojki
|