 |
Rozmnażanaie w kosmosie oraz na Księżycu i Marsie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-11-2022 09:52 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Rozmnażanaie w kosmosie oraz na Księżycu i Marsie | Grafika: bi.im-g.pl(*)rozmnazac--Chinczycy-ujawn.jpg"Chińczycy poinformowali, że mają w planach eksperymenty na małpach, a mówiąc wprost chcą wysłać na swoją stację kosmiczną zwierzęta, by uprawiały seks - wszystko w celu zweryfikowania możliwości reprodukcji w kosmosie. Można zakładać, że to wstęp do testów na ludziach przed kolonizacją Księżyca i obcych planet. Jak informuje South China Morning Post, eksperyment zostanie przeprowadzony wewnątrz modułu laboratoryjnego Wentian stacji Tiangong." www.logo24(*)prawiac-seks-w-imie-nauki.htmlTym razem nie skomentuję. Albo nie. Zapytam o coś: Czy tam jest już obecna albo planowana jakaś chińska astronautka?  Człowieka łatwiej przecież namówić do takiego eksperymentu niż małpę. Rozumie co się do niego mówi. Wystarczy odpowiednia argumentacja, motywacja, no i - jak to mówią - osoba płci odmiennej ładniejsza od (nomen omen) ... małpy  *** Przechodząc na poziom arcymistrzowski. Ludzie, poradziliby sobie z prokreacją w stanie nieważkości, nawet w kabinie bez uchwytów. Chociażby metodą usta-usta  Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| szarley (54913 punktów) | Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca Kłamca
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > Kłamca> Kłamca> Kłamca> KłamcaZapewne chodzi ci o tamten wątek ale ja właśnie ci tam wytłumaczyłem dlaczego myliłeś się sądząc, ze ja kłamię. Oto dowód że to nie ja kłamię tylko ty masz braki erudycji: www.racjonalista.pl/forum.php/s,892265#w892481Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | > >Kłamca> >Kłamca> >Kłamca> >Kłamca> Zapewne chodzi ci o tamten wątek"Szympansa można torturować, palić żywcem, związać i bez znieczulenia wycinać nożem oczy i wszystko jest w porządku według teologów." Kłamca Kłamca Kłamca > ale ja właśnie ci tam wytłumaczyłem dlaczego myliłeś się sądząc, ze ja kłamię.Więc UDOWODNIJ, że wg katolickiego kościoła szympansa można torturować, palić żywcem, związać i bez znieczulenia wycinać nożem oczy Wystarczy, że UDOWODNISZ, że takie jest nauczanie kościoła, a przeproszę cie za nazwanie cię kłamcą Za nazwanie cię parszywym homofobem, przepraszał nie będę > Oto dowód że to nie ja kłamię tylko ty masz braki erudycji:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,892265#w892481Oprócz tego, że jesteś kłamcą i homofobem, jesteś też żałosnym pyszałkiem, dowodem twich słow, są... twoje słowa Jam rzekł, bom rzekł Powtórzę: Wystarczy, że UDOWODNISZ, że nauczanie kościoła pozwala na: Szympansa można torturować, palić żywcem, związać i bez znieczulenia wycinać nożem oczy , a przeproszę cie za nazwanie cię kłamcą Kościół pochwala rytualny ubój? Gdzie, kłamco? Cóż, kłamco...
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| alsor (3283 punktów) | > Tym razem nie skomentuję. Albo nie. Zapytam o coś:> Czy tam jest już obecna albo planowana jakaś chińska astronautka?  > Człowieka łatwiej przecież namówić do takiego eksperymentu niż małpę. Rozumie co się do niego mówi.> Wystarczy odpowiednia argumentacja, motywacja, no i - jak to mówią - osoba płci odmiennejJesteś generalnie zielony i szkoda gadać w ogóle. No, ale ciul z tobą... prawdopodobnie chodzi tu o sprawdzenie czy coś z tego wyjdzie - w tych drastycznie innych, nienaturalnych warunkach... W czym problem - o co tu biega? wy cepy zawsze zakładacie ten swój super kit z relatywy i innych szkolnych pogadanek: niezależność, równoważność układów, nie ma kosmosu, itd. no ale nikt tego nigdy nie sprawdzał jak należy, więc sprawa jest kompletnie nierozpoznana, zatem trzeba to testować od zera - nie masz żadnej wiedzy, znaczy masz gównianą wiedzę - pseudonaukową, no to wtedy jedynie metoda na wariata pozostaje, czyli kosztownych prób i błędów.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|