Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oj tam, oj tam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-11-2022 23:02romaro (25211 punktów)Oj tam, oj tam
Ocena 2 na 2
Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam „ Któż nie ma pokus”

gloswielko(*)ja-pilnowac-zon/ar/c1-17049787
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
>Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam I
No oj tam, bo niby w czym problem?

cr
romaro (25211 punktów)
>>Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
>>Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam I
>No oj tam, bo niby w czym problem?
No skandal jest... żony?
No dajcie spokój, kto to słyszał.
18-11-2022 10:04 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
>>>Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam I
>>No oj tam, bo niby w czym problem?
>No skandal jest...
Ale czemu skandal, że okazało się, że istnieją aż takie dewotki, czy przeciwnie - przeciwnie, że ten ksiądz to musi ewidentny ateista jest?


cr
18-11-2022 11:25 
 Ocena 3 na 3
DyktaFon (9281 punktów)
>>>>Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
>>>>Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam I
>>>No oj tam, bo niby w czym problem?
>>No skandal jest...
>Ale czemu skandal, że okazało się, że istnieją aż takie dewotki, czy przeciwnie - przeciwnie, że ten ksiądz to musi ewidentny ateista jest?
>
cr

W końcu z kim miałby sypiać? Z obcymi? Najlepiej z parafiankami. Sprawdzony towar. Tuż po spowiedzi. Wie, co bierze. A po co stworzono tą spowiedź? Przecież nie dla "odpuszczenia grzechów"...
18-11-2022 12:03 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>W końcu z kim miałby sypiać? Z obcymi? Najlepiej z parafiankami. Sprawdzony towar. Tuż po spowiedzi. Wie, co bierze. A po co stworzono tą spowiedź? Przecież nie dla "odpuszczenia grzechów"...
>
A propos, przypomniał mi się kawał. Pewna kobieta podczas spowiedzi wyznała, że przespała się z proboszczem sąsiedniej parafii. Na do spowiadający ksiądz wydarł się na kobietę "qurwa tu jest twoja parafia, ja jestem twoim proboszczem"
18-11-2022 12:32 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>W końcu z kim miałby sypiać? Z obcymi? Najlepiej z parafiankami. Sprawdzony towar. Tuż po spowiedzi. Wie, co bierze. A po co stworzono tą spowiedź? Przecież nie dla "odpuszczenia grzechów"...
>>
>A propos, przypomniał mi się kawał. Pewna kobieta podczas spowiedzi wyznała, że przespała się z proboszczem sąsiedniej parafii. Na do spowiadający ksiądz wydarł się na kobietę "qurwa tu jest twoja parafia, ja jestem twoim proboszczem"
>
Żaden kawał... przecież miał rację.
Berzerac (5671 punktów)
>Ksiądz sypia z parafiankami? Biskup go przenosi, a mieszkańcy ostrzegają: "pilnować żon"
>Diabeł z Torunia - Oj tam oj tam " Któż nie ma pokus"
>gloswielko(*)ja-pilnowac-zon/ar/c1-17049787

Jeśli w jego kręgu zainteresowań są tylko kobiety, a nie dzieci- znaczy się zdrowy, normalny chłop.
18-11-2022 12:17 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jeśli w jego kręgu zainteresowań są tylko kobiety,
To akurat w tej kwestii z toruńskim diabłem się zgodzę - któż nie ma pokus

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365